CZYM SIĘ NA CODZIEŃ ZAJMUJECIE ??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Yonasch » wt gru 14, 2004 5:04 pm

Co prawda mało udzielam się na forum, wiecie jak to mówią... cicha woda .. a brzegi..(laski) rwie ;)

Do niedawna byłem audytorem finansowym a od 01.01.2005 będę głównym księgowym / dyrektorem finansowym w trójmiejskiej firmie armatorskiej...
także możecie mi mówić brat PIT - moge pomóc w sprawach podatkowych...

no a z zamiłowania to... w i n d s u r f i n g...

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » pn lut 21, 2005 2:26 pm

a ja student jestem...jeszcze, a szkoda bo to był najprzyjemniejszy okres w moim zyciu, duzo wolnego czasu, duzo przyjemnosci... nie tyle kobiet co bym chcial, ale coz.... no i narazie nie robie nic konkretnego, studia kończę i szukam pracy.... ale zawsze mogę wysłuchać kogos w potrzebie, doradzic czy coś w tym rodzaju.... .no i dla kobiet nie bedę już terapeutą.. kobiety to moge badać i wydawać jedyną słuszną diagnozę: Cierpisz kotku na niedorżnięcie, i leczyc - zalecam 10 seansów u siebie, metodą "aga dziaga", aż poczujesz, że żyjesz :wink: :lol: 8) :D
pozdrówka!
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2005 11:40 pm przez VOLVO, łącznie zmieniany 1 raz.
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » czw kwie 07, 2005 10:53 pm

Ja w tej chwili mam maturki :? Osobiscie interesuje sie komputerami oraz psychologią. Tym pierwszym sobie dorabiam jakos na zycie oraz staram zarobic na warsztat NLS :> Tak wiecj jak by komus trzeba było wykonac profesjonalną strone czy jakies oprogramowanie na strone typu forum, i inne pierdoły to Zapraszam do mnie :)
A psychologią to od zawsze sie jakos interesowałem. Nawet sie zastanawiałem nad takim kierunkiem na studia, ale jednak gore wzięłainformatyka. Tak wiec trzymajcie kciuki abym sie dostał tam gdzie chce ;)
Jak masz coś zrobić dobrze...
...To musisz zrobic to sam.

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Poszukuje kogos z firmy reklamowo poligraficznej - kasa do..

Postautor: Batko » czw lip 21, 2005 2:03 pm

Kasa czeka :-)))
Chce zamowic wykonanie i zrobienie materialow konferencyjnych (teczki, segregatory opakowania CD itp) Jest ktos z tej branzy? Pilne! Dzon do Matyldy pod 0500 116 009
Andrzej

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz lip 24, 2005 1:11 am

Ostatnimi czasy doszło mi nowe hobby - latanie na szybowcach (narazie początkujący)

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » pn lip 25, 2005 7:04 pm

STUDENT SOCJOLOGII :):):):) :twisted:
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości