CZYM SIĘ NA CODZIEŃ ZAJMUJECIE ??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

C ja robię TU..........

Postautor: andy » wt maja 18, 2004 12:01 pm

CO robię ?
1. Walczę jak na razie w branży farmaceutycznej.... i rozmawiam z lekarkami ( hm........ już wy wiecie jak te rozmowy wyglądają)
2. Sprzedaję monety na allegro ( mój nick hornett) jak mam czas i nie jestem na szkoleniu u naszych GURU....
3. Prowadzę dodatkowo firmę i jak mam czas to czasami coś kręcę dodatkowo na boku.

Hobby ?

1. Od niedawna wszytko co zaczyna się na NL.....
2. Od urodzenia WĘDKARSTOW
3. Od czasu studiów BRYDŻ

pozdrawiam
ANDY

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » ndz lip 11, 2004 10:25 pm

18 years old :) :) :) oł jee

2 LO

Praca :
1 nauka(szlag mnie trafia)
2 czasem cos po kryjomu ale to nie twoja sprawa....(jak to ktos madry w jednej piosence powiedzial)
Hobby :
1NLS jak narazie poswiecam caly wolny czas a nawet wiecej :)

pozdro brać :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Postautor: Modulo » czw lip 15, 2004 3:45 pm

A ja projektuję, implementuję i wdrażam systemy wspomagające globalne zarządzanie finansami w korporacji transnarodowej rozsianej po kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Niestety nie pracuję w Polsce, lecz w takim dziwnym kraju, w którym mówi się trzema a w porywach nawet czterema językami, nie licząc imigrantów, ofc. Języki obce to jedno z moich hobby i napotykam liczne okazje do generowania komplementów i patternów w kilku z nich, może w tym uda mi się kiedyś prześcignąć brać, bo w innych dziedzinach będzie trudniej osiągnąć coś nowego, w szczególności

- w zaliczaniu szkolnych koleżanek nie prześcignę SeedMana
- w perwersjach i nietypowych upodobaniach nie prześcignę Altara
- w pacingu i leadingu na k... najwyższym światowym poziomie nie prześcignę McJackala
- no i oczywiście Lech D. jest niezrównanym mistrzem w przechodzeniu na patterny ze zwykłych tematów, ale o tym w innym poście...

itd., trudno byłoby mi tu wszystkich wymieniać, wiecie co i jak.
-Mateusz

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw lip 15, 2004 4:12 pm

Modulo pisze:
- w zaliczaniu szkolnych koleżanek nie prześcignę SeedMana


tak?
Aja go zamierzam go przescignac juz poczynilem co kutemu pierwsze kroki :D :D :D

Mysle ze do 100dniowki sie wyrobie ze wszystkimi na ktore mam ochote a szczegolnie z taka jedna :wink:

pieprz sie bracie allach z taba :) :) :)
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Postautor: Modulo » czw lip 15, 2004 4:38 pm

To spoko, Buhaj, ziomalu, będę Ci kibicował! Zapodaj jakąś patternową nawijkę! Yo, yo, pozdro!

Pieprz się frajerze, insz'Allah, jak najczęściej :lol:
-Mateusz

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw lip 15, 2004 7:41 pm

Cogito Ergo Sum :)

Dzieki bracie Tobie tez zycze jak najwiecej sukcesuw w "pracy" :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » czw lip 15, 2004 11:16 pm

Modulo pisze:- w zaliczaniu szkolnych koleżanek nie prześcignę SeedMana


masz okazje stary :) wszak na wakacje szkolne odpuszczam sobie... a i pod koniec roku wspomniane kanapki na jogurty zamieniłem... wiesz.. to mleko w ustach... reakcja nieco odmienna jak i rodzaj w domknięciu :) ale to już inna historia... temat na oddzielny wątek :)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » śr paź 20, 2004 2:13 pm

Moim powołaniem jest zaliczanie najlepszych lasek :D :D , a z zamiłowania jestem jebaką :twisted: Czasem zdarza się pójść do szkoły :lol: i zapewnić koleżankom niezapomniane emocje... Wiecie klasa maturalna. Oprócz ww
jestem administratorem budynku, w którym mieszkam no i pisze do kilku magazinoof.

Pozdro :D
Jestem mistrzem!!!

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Co robię

Postautor: Zwierzak » sob lis 27, 2004 4:51 am

Zwierzak
Teren działania: Kraków, czasem Warszawa
Co robi:
-branża farmaceutyczna ( :evil: psychiatria :evil: )
-jeśli będziecie potrzebować opiekunki do dzieci,mogę sie przydać
-jeśli chcesz znaczaco zwiększyć obroty firmy-pisz teraz
-jeśli masz jakiś dobry pomysł na zarobienie fajnej kasy-dzwoń teraz
Hobby:
-NLP
-NLS
-piękne kobiety i dobra zabawa
-jachty, surfing, narty, od niedawna katamaran i szachy wodne :D
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Postautor: Taerg » sob lis 27, 2004 7:31 pm

No....A ja prawem się zajmuję.Głównie karnym (oby wam potrzebne nie było,chociaż czytałem już o waszych zapędach na dziewczeta w "niekodeksowym" wieku :wink: ) ale i inne dziedziny nie są mi obce. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » ndz lis 28, 2004 4:23 pm

hmm z tego co tu widze same mądre głowy :)
LUDZIE BIZNESU :)

Cóż jestem młody, ambitny i staram się byc kreatywny w swoim zyciu :)
i odkrywam nowe scierzki w swoim życiu ( jeśli nie są kręte ;)) to podąrzam nimi.
A tak na codzień to interesuje mnie wszystko to na czym można zarobić :twisted: (w rozsądnych granicach :D )

Aktualnie studiuje i jest to jedna z dróg którymi ostatnio podąrzam, gdyż kilka innych w mom życiu drastycznie znalazły się na skrzyżowaniu :D

Zajmuje się:
- SZTUKAMI WALKI - techniki samoobrony w szerokim zakresie
- WSPINACZKĄ - skałkowa – panelowa i wszelkiego rodzaju zjazdami - sportami EXTREMALNYMI
- PERSFAZJĄ :twisted: a ostatnio staram się zgłębić potege wew. energii :)
- informatyką (lecz nie jest to moja życiowa pasja :) choś spędzam większość czasu przed monitorem) :)
- SAMOCHODAMI !
- JAZDA na NARTACH zwłaszcza gdy są białe stoki !!! :D (JAK KTOŚ PLANUJE JAKIEŚ WYJAZDY W TYM ROKU I POSZUKUJE KOMPANA? CHĘTNIE SIE PISZE :) )
- SZACHY
- I JAK MAM WOLNY CZAS MIEDZY TYMI WSZYSTKIMI RZECZAMI TO POŚWIĘCAM SIĘ FOTOGRAFII :)

TO TYLE z gróbsza :) Jeśli ktoś ma pytania lub OFERTY :roll: To na Priva :twisted:

- A tak na marginesie to nie uwarzam się za specjaliste w żadnej z tych dziedzin bo niewiem nigdy tyle żeby nie wiedzieć więcej :)

Pozdrawiam całą brać :) i do zobaczenia w Styczniu :twisted:
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw gru 02, 2004 8:44 pm

A ja?
Air Traffic Controller.
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
BARMAN
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 11:47 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: BARMAN » sob gru 04, 2004 2:26 pm

Witam BRACIA !!!

Tym postem którego właśnie czytacie dokonałem "ROZDZIEWICZENIA " mojej obecności na forum :D ( mój pierwszy raz )

Mam 22 lata

Obszar działania : Trójmiasto zwłaszcza Gdańsk i Sopot

Na codzień zajmuję się :

1) Studiuje na Uniwerku - Ekonomia

2) Już za chwilę będe pracował jako barman - mixer w jednej z Trójmiejskich restauracji/ dyskotece / pubie :D

3) Pomagam matce w prowadzeniu sklepu meblowego..

HOBBY

1) NLP i NLS :D

2) The art of przyrządzanie drinków

3) Allegro jako sprzedający

4) JUDO - czynnie, TENIS - czynnie, RUGBY - jako obserwator

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » czw gru 09, 2004 6:51 pm

Dorzucam jeszcze stronę internetową, na której od niedawna możesz bezpiecznie ściągnąć simlocka ze swojego telefonu i pobrać gadżety: dzwonki, loga, tapety z fajnymi laskami i takie tam ;) www.esemesy.pl Poczekaj, nie wchodź... teraz :twisted:

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » wt gru 14, 2004 2:41 pm

:D :D :D Witam tak naprawde mam na imie Łukasz i mam 21 lat. Jestem spod Koszalina, ale w Koszalinie właśnie spędzam większość swojego czasu :twisted: :twisted: :twisted:Stuiuje coś tam z kompami, moją prawdziwą pasją zawsze była psychika kobiety. Zanim spotkałem się z nls, dużo uczyłem (teoria i praktyka) się na temat mowy ciała zachowań, reakcji, sposobu myślenia oraz :twisted: :twisted: :twisted: pragnień muszę przyznać, że z dobrym tego skutkiem rozwinąłem w sobie empatie na bardzo wysokim poziomie- nie mam żadnego problemu żeby rozkochać w sobie jakąs panią :oops: :oops: , tyle że zajmowało mi to ok. 3-4 tygodni a póżniej nie chciała się taka odczepić jeszcze przez pół roku :evil: :evil: :evil: Teraz po krótkiej rozmowie kobiety mówią iż jestem niebezpieczny 8) 8) 8) Byłem kiedyś osobą bardzo emocjonalną, co dało mi taką fajną zdolność potrafię się w czuć w każdy stan emocjonalny i pociągnąć inną osobę za mną w te :twisted: :twisted: :twisted: odczucia.
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości