CZYM SIĘ NA CODZIEŃ ZAJMUJECIE ??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: pakuszka » wt kwie 20, 2004 12:23 pm

zajmuje się
1. spektroskopia
2. prawem celnym
3. statystyka i niepewnoscia pomiarow
4. Chemia materiałów wybuchowych i środków odurzających

hobby to:

1. komunikacja w szerokim znaczeniu/wpływ/persfazja/NLP
2. historia starożytna
3. psychologia/filozofia/antropologia

oddany idei Arcymaniak Wiedzy Wszelakiej:
pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt kwie 20, 2004 5:57 pm

JEŚLI KTOŚ Z WAS ORGANIZUJE KONCERTY HIP-HOP-owe TO JA CHĘTNIE ZAGRAM :) . SAM TEŻ ORGANIZUJE ,WIĘC MOŻE PEWNEGO PIĘKNEGO , SŁONECZNEGO DNIA ZAPROSZĘ WAS NA KONKRETNY MELANŻ !!
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt kwie 20, 2004 9:04 pm

No dobrze. Zajmuję się projektowaniem w branży elektrycznej. Sieci, urządzenia, instalacje itp.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » czw maja 13, 2004 3:53 pm

Graf01 pisze:Z dniem 15 kwietnia (czyli dzisiaj) przeszedłem na Ciemną Stronę Mocy. :twisted: Teraz jako Inkwizytor :evil: , znaczy się Kontrola będę chodził po firmach córkach i sprawdzał zasadność kosztów i przychodów.
Jak to znajomy powiedział, "będę nielubiany, ale za to dobrze goszczony".
Ja sam osobiście nie mogę się doczekać aż zacznę żuczki na bezczela maltretować MOCĄ NLP. I jestem pewien że sprawię tym wiele radości (żuczkom i sobie).


A to jest dobre, wiesz? Ja tam zawsze bylem mily dla lasek az w koncu przyszlo mi zrobic impre dla 1500 osob (w marketingu pracuje) i jedyne czego chcialem od tych wszystkich hostess to zeby sie odpierdolily ode mnie i robily swoje. Jezu, ile lasek sie wtedy do mnie kleilo i to jeszcze jak namolnie czasem. Dziwne, ze kazda babka ma tendencje do klejenia sie do kolesia ktorego postrzega jako wyzeju postawionego w hierarchii, czy jak to sie tam pisze..

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 13, 2004 4:29 pm

cwanyzenek pisze:
Graf01 pisze:Z dniem 15 kwietnia (czyli dzisiaj) przeszedłem na Ciemną Stronę Mocy. :twisted: Teraz jako Inkwizytor :evil: , znaczy się Kontrola będę chodził po firmach córkach i sprawdzał zasadność kosztów i przychodów.
Jak to znajomy powiedział, "będę nielubiany, ale za to dobrze goszczony".
Ja sam osobiście nie mogę się doczekać aż zacznę żuczki na bezczela maltretować MOCĄ NLP. I jestem pewien że sprawię tym wiele radości (żuczkom i sobie).


A to jest dobre, wiesz? Ja tam zawsze bylem mily dla lasek az w koncu przyszlo mi zrobic impre dla 1500 osob (w marketingu pracuje) i jedyne czego chcialem od tych wszystkich hostess to zeby sie odpierdolily ode mnie i robily swoje. Jezu, ile lasek sie wtedy do mnie kleilo i to jeszcze jak namolnie czasem. Dziwne, ze kazda babka ma tendencje do klejenia sie do kolesia ktorego postrzega jako wyzeju postawionego w hierarchii, czy jak to sie tam pisze..


to nie dziwne, baby lubią władze, zdecydowanie i taką właśnie postawą działasz cuda :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » czw maja 13, 2004 6:34 pm

Co ciekawe zauwazylem owego krytycznego dnia bardzo wyrazne zmiany w moim wlasnym zachowaniu - wydawalo mi sie oczywiste, ze to ja tu wydaje polecenia. I zupelnie inna byla moja mowa ciala - szybko zauwazylem ze czuje sie bardzo komfortowo wykonujac bardzo sugestywne, szerokie ruchy (idz prosto i na lewo i na milosc boska stoj tam pindo) i ze te ruchy staly sie bardzo plynne i naturalne.
I co ciekawe wszytkie zblakane mamy z durnymi pytaniami walily prosto do mnie, choc na ogol bylem otoczony wianuszkiem ludzi w identycznych t-shirtach jak ja. A skoro jest postawa wodza to moze by tak - postawa starego byka, co wszystkie krowy w stadzie bzyka :) Zarty zartami - nls to raj dla kolezki od marketingu.

Zenon

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » pt maja 14, 2004 1:39 pm

NLS to JEST marketing :-)))
Dokladnie takl samo jak postawa wladzy dziala postawa NLSbonda :-) czyli byka! Jestes na dobrym tropie...

Gość

Postautor: Gość » pt maja 14, 2004 9:57 pm

hmmm uczen ;) 2 klasy LO :lol: :twisted:

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » pt maja 14, 2004 10:51 pm

..hmm.. jak wyżej :) hehe!! :) pozdro Michał..

Gość

Postautor: Gość » pt maja 14, 2004 11:10 pm

No Grzechu jako najmlodsi bracia powinnismy miej jakies przywileje :twisted: nie ANDRZEJU PAWLE I LECHU

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt maja 14, 2004 11:56 pm

musze was zmartwić panowie, przywilej sie zacznie jak bedziecie mieli po 18 lat, wtedy jedynym bedzie możliwość uczestnictwa w kursie :D :D:D:D

:P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Gość

Postautor: Gość » sob maja 15, 2004 12:14 am

mcjackalu drogi już mam ukończome 18 lat :) i jestem z tego niezwykle zadowolony a temu wspominam o przywilejach gdyz tylko JA I GRZESIEK mamy po 18 lat czyli jesteśmy naj-młodyszymi niesamowitymi uwodzicielami:twisted: i mcjackal musimy wlaczyc o polska mlodziez by mogla sie rozwijac i kopulowac w szybkim tepie heheheh a no nie liczac skutku ubocznego ze ja i gibo bedziemy kopulowac z tymi najlepszymi laskami ;) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: o ktorych inni moga tylko pomazyc

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » sob maja 15, 2004 12:23 am

poza TYM .. jak napisał Andrzej .. na kurs przyjumją facetów z dojrzałością płciową a nie z papierkiem któtry sie dostaje po 18 latach życia :P pewnie troche niedoinformowany jesteś :P My młodzież uwodzicielska tj. Gibo ,chłopczyk (dołaczam seedmana i quita- chyba sie nei obraża) zobowiązujemy się do natychmiastowego działania w celu podniesienia rankingu na uwodzicielskiej arenie... qrwa stary .. nei wiesz jak fanjnei w tych czasach być 18-latkiem .. hahaha pozdro Michał.. pozdro trenerzy , pozdro mcjackal ...

Pozdro ALL :)

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz maja 16, 2004 12:32 am

profesje:picie,NLS,inwestycje kapitałowe,venture capital, utracjuszowstwo,arystokracja,libacja,dewiacja

klasa maturalna- już nie studia @ kierunki msg i p oraz ekonomia.
Ostatnio zmieniony wt lis 30, 2004 11:52 pm przez Anothermind, łącznie zmieniany 1 raz.
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz maja 16, 2004 1:25 am

Gibo pisze:poza TYM .. jak napisał Andrzej .. na kurs przyjumją facetów z dojrzałością płciową a nie z papierkiem któtry sie dostaje po 18 latach życia :P pewnie troche niedoinformowany jesteś :P My młodzież uwodzicielska tj. Gibo ,chłopczyk (dołaczam seedmana i quita- chyba sie nei obraża) zobowiązujemy się do natychmiastowego działania w celu podniesienia rankingu na uwodzicielskiej arenie... qrwa stary .. nei wiesz jak fanjnei w tych czasach być 18-latkiem .. hahaha pozdro Michał.. pozdro trenerzy , pozdro mcjackal ...

Pozdro ALL :)



jestem doinformowany, tylko wy tak wszystko bierzecie na serio :D :D :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości