Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Postautor: tupak » wt kwie 13, 2004 9:57 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:19 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Postautor: tupak » wt kwie 13, 2004 11:09 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:21 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Postautor: tupak » pn kwie 19, 2004 3:42 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:22 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

opony :)

Postautor: damian » wt kwie 20, 2004 4:32 pm

tak sobie ostanio myślalem nad paternem w wolnej chwili i przyszla mi na myśl taka koncepcja zakąldam z epytam laske co lubi robic i Ona mi mowie ze jeżdzic samochodem i to szybko (zdarzaja sie takie laski)
I ja wtedy potwierdzam to mówię
Tak masz racje szybka i troche niebezpieczna jazda samochodem to coś co daje duzo Frajdy i adrenaliny. I mamy przy tym duże poczucie bezpieczeństawa jesli uzywam odpowiednich gum - sorki za mój zargon
Ze mna tak jest ze podczas ostrej szalonej i namiętej jazdy duże znaczenie ma to jakich uzywamy gum Prawda ??


Oki oceniejcie jak ten tekst się podoba ??
PS pisz eto z głowy szybko w pracy nie mam czasu zapisywac swoich mylsi i to błąd bo byłbym o wiele dalej w paternowaniu :)
Pozdrawiam Damian
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Postautor: tupak » wt kwie 20, 2004 5:32 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:22 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: Klub SKCSS - Wieloznacznosci

Postautor: cwanyzenek » wt cze 15, 2004 1:42 pm

tupak pisze:"Postawmy sprawe wyraznie, bo tylko wtedy, kiedy to poruszymy, sprawa zacznie mocno nabrzmiewac. A wtedy byc moze uda sie otworzyc na to i zaglebic bardziej w tym zagadnieniu.
Idac tym tropem mozesz raz za razem dochodzic do wniosku, ze nie ma wiekszej przyjemnosci niz oddac sie rozwazaniom na ten temat. Bo kiedy zdecydowanie wprowadzisz do rozwazan inne spojrzenie na sprawe, mozesz odkryc, jak wiele mozna zdzialac jezykiem..."


Obawiam sie, ze cos stoi miedzy nami i pewnie nie masz odwagi, żeby się oddać... rozmyślaniom na ten temat, ale weź głęboko... oddech i postawmy... sprawę jasno, bo coś nabrzmiewa... między nami i musimy to poruszyć... a ja już czuję.. że to jedyny sposób żeby zrobić dobrze... naszym stosunkom... Po prostu uważam, że musisz dopuścić do siebie... myśl, że w twoich ustach... to sie wydaje łatwe do rozwiązania, ale naprawdę nabrzmiewa... coraz bardziej więc wejdźmy... w to... głęboko i po... po..gadajmy o tym bo nawet nie wiesz, ile można zdziałać językiem... wiec pozwól... że jednak wprowadzę... cię w ten problem, bo tylko wtedy przyjmiesz że jest szansa że uda... otworzyć ci... się na niego... A prawda jest taka że kiedy o tym myślisz, to dochodzisz raz za razem... do wniosku że kiedy coś tak nabrzmiewa... to napięcie trzeba jakoś rozładować... a wtedy czujesz przyjemność tak wielką że chcesz to ciągnąć... w nieskończoność.

Moj ulubiony kawalek: uda otworzyc ... ci ... sie na niego...
:)

Crash testy - zapodalem na imprezie narzeczonej kumpla patrzac jej w oczy najpierw ze smiertelna powaga a potem z bezczelnym usmiechem - najpierw sluchala uwaznie, potem zaczela sie chichrac a potem - udawac ze to ja tylko bawi.

Zenon, Cwany

Awatar użytkownika
Ed Grimley
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 06, 2004 12:36 pm

Postautor: Ed Grimley » pt lip 09, 2004 4:43 pm

pięknie wieloznaczne, a czy możnaby to jeszcze jakoś wykorzystać?
Jak myślicie, gdyby taki tekst sprzedać facetowi w zwykłej rozmowie to zareagowałby przyspieszonym oddechem i rumieńcami :oops: 8O

może dla faceta to poprostu jakiś niezrozumiały bełkot?

co by było gdyby to wykorzystywać jako taki sieciowy identyfikator płci? jeśli gadasz z 'laską', puszczasz wieloznaczności a ona 'że co? o co ci chodzi?' to może to nie jest laska, może się tylko podszywa

waćpan
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 21, 2004 2:50 am
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:

Postautor: waćpan » sob lip 10, 2004 4:58 pm

Cwanyzenek:
Gratuluję patternu!!! Mnie się najbardziej podobał wstęp o tym problemie co stoi... właściwie to żaden problem:P

Powiedzmy, że laska się wścieka i troszeczkę przegina "pałę":D

Patrzysz na jej usta i...
O jej! ...Uwielbiam jak tak do mnie mówisz, bo wiesz... (Dotykasz palcami swoich ust) Wtedy twe usta układają się w ten... sposób I uświadamiam sobie, ze mógłbym tak na nie patrzeć jeszcze dłużej i dłużej
I w pewnym momencie gdy to mówisz odczuwam smak twoich... słów
Ojj tak! Smacznie to robisz... :)
"Ależ skąd! Nie lubię poznawać nowych, interesujących osób. Proszę nawet o tym nie myśleć!"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości