Wielki Piątek - mistyczne nawrócenie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Wielki Piątek - mistyczne nawrócenie

Postautor: Anothermind » pt kwie 09, 2004 11:07 pm

Drodzy Bracia,



Przyznaję, nigdy nie ufałem techniką takim jak kopuła i pierścień.Wierzyłem jedynie w ich moc wpływania na nasze samopoczucie i postawę wyłącznie.Być może do dzisiaj........

Byłem oto z mą Damą w kinie na filmie, który nużącym mi się wydał i jakoże cały dzień minął nam na konsumpcji naszej znajomości to i bez tabletek firmy Vision, pozwoliłbym sobie na kontynuację.Jednakowoż znalazłem się z mą kulturalną i sexualnie wstrzemięźliwą i knserwatywną Damą na seansie.Nie akceptować ograniczeń, zawsze szukać rozwiązania - pomyślałem, konstatując iż NLS byłby jak znalazł.

Położyłem rękę na jej łonie, jednak film zbytnio przykłuł jej uwagę i powstrzymał przed niewerbalnym dopasowaniem.ET- patternu nie zrobię, wszak go zna, na odpalanie kotwic nazbyt byłem zmęczony i rozkojarzony więc zacząłem ów pierścień niechętnie wizualizować........

Panowie Bracia, nie mówcie, że to działa, ale ona po chwili dłońmi mnie oplotła i poczęła w jednoznacznych gestach exponować swe pożądanie.Jakoże mało ludzi na sali było i kno podrzędne przystąpiłem do wstępnej procedury, acz napotkałem opór.......Nie, nie ona wówczas bezceremonialnie okrywając się płaszczem spodnie i majtki zdjęła(słowo honoru) i wyzwoliwszy mnie z oków ubioru dosiadła z zapałem godnym Miss Fitness.Ja wykazałem daleko idącą współpracę, choć myślałem o zabieraniu jej cukierka :D :D :D :D :D Wiesz dzisiaj post, ksiądz nie kazał.......Ale podążyłem dalej i nim seans dobiegł końca wykonaliśmy 2 rodzaje sexu, przed jakimi zwykle się opierała.

Wyszedłem z tamtąd z postawą, jakiej życzę wszystkim Braciom.Słowem: ,,pirat, odkrywca i awanturnik.....(zboczeniec :twisted: )''Dostąpiłem nawrócenia tylko nie wiem czy siebie na pierścień, czy Damę swą na parę niestandardowych zachowań.

z wyrazami szacunku i wesołych świąt
niewierny TomaszXBL
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 09, 2004 11:36 pm

amen ... cholera ... amen Bracie [dawniej mniejszej] a teraz WIELKIEJ wiary :D

po,
mj
Ostatnio zmieniony sob kwie 10, 2004 12:08 pm przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » sob kwie 10, 2004 12:00 pm

Ja natomiast wczoraj sprobowalem dwoch rzeczy. Podryw przez internet oraz wydostanie sie szufladki chrzaniony adorator. Jak sobie teraz przypomne, gdy Lechu omawial szufladke adorator i skonfrontuje to z moimi relacjami z ta laska, to mnie skreca...

No ale do rzeczy. Najpierw komplement. Byla wielce zaskoczona, ze zwrocilem uwage na jej sposob poruszania ;) Pozniej krotki pattern na bliskosc a nastepnie cos co wyciagnalem z forum. Konforntacja kobiety naturalnej z kulturowo zaprogramowana (by Vigore - chyba nie masz mi za zle...;)). Laska co chwile pisala cos w stylu "jestem pod wrazeniem tego co mowisz", "dokladnie tak to sobie wyobrazalam", "czy to na pewno z toba rozmawiam?", "nie wiedzialam, ze potrafisz tak pieknie mowic o takich rzeczach", "kto to cholera jest Renata ?!" ;), nastepnie perfidnie zabralem cukierka. Dopiero jak zaczela prosic, zebym z nia jeszcze posiedzial zostalem.
Popelnilem jednak blad - zaprosilem ja na koniec na kawe w Wielka Sobote (jako poczatkujacy podpalam sie za bardzo czasami i zauwazam u siebie PSFowskie cechy), a tu nagle dzis rano otrzymuje slodka wiadmosc sms: przepraszam, blebleble nie moge blebleble. A to byl jej blad, dzieki ktoremu sie wybronilem :twisted: Od razu dostala telefon ze zjeba, ze ja nie mam czasu na zawracanie sobie dupy dziewczynami, ktore nie moga sie ze mna spotkac bo na 13 ze swieconka na 15 min do kosciola ida. Wymiekla. Przeprosila i zaczela prosic o spotkanie. No i co moglem zrobic ?:) Powiedzialem, ze sie zastanowie i dam za jakis czas znac...

U spowiedzi nie bylem wiec chyba dzisiaj sie za nia wezme... :twisted:
pozdrawiam
Uruk-Hai

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob kwie 10, 2004 12:07 pm

IMO nie widzę żadnych błedów w Twoim działaniu, ona zareagowała na Twoje nowe podejście swoim "bitch shieldem", z próbą Ciebie zaszufladkowania, ty też dobrze zareagowałeś :D :D:D:D sie wywijając :D

jak przy każdej następnej jej próbie tak zareagujesz, to olej spowiedź [no chyba ze twoje kulturowe zaprogramowanie tego wymaga :P:P:P], a ten czas poświęć na cos lepszego, np. na jej wydymanie :D:D:D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob kwie 10, 2004 12:13 pm

kurde panowie. wy to macie dobrze. ja to mam problemy z wizualizacja. musze kombinowac z "czuciem" tego. chociaz najlepiej to mi chyba wyobrazanie dzwieku wychodzi (jak znam melodie to potrafie ja sobie "zagrac"). ale jak tu zrobic technike z uzyciem dzwieku? macie pomysly?

do tej pory kopula to mi jeszcze ani razu nie wyszla. natomiast pierscien pare razy, choc nie jestem pewien czy nie byly to po prostu zbiegi okolicznosci...

pozdrawiam,
tao

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » sob kwie 10, 2004 11:19 pm

mcj: masz racje, tylko ze wolalbym, zeby to ona mnie poprosila o spotkanie :D

taopai: proponuje kotwiczyc stany emocjonalne na dzwiek. naprzyklad:
zerznij dobrze jakas laske przy morrisonie, a pozniej jej go zanuc i patrz na reakcje... :D
pozdrawiam

Uruk-Hai

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz kwie 11, 2004 12:04 am

urukhai pisze:mcj: masz racje, tylko ze wolalbym, zeby to ona mnie poprosila o spotkanie :D

taopai: proponuje kotwiczyc stany emocjonalne na dzwiek. naprzyklad:
zerznij dobrze jakas laske przy morrisonie, a pozniej jej go zanuc i patrz na reakcje... :D


uruk wyloozoy, nie ta to inna, którejś na pewno uda ci sie zainstalować :D taki moduł że cię bedzie prosić, co ja mówię ... błagać :D tak będzie namolna że ci się odechce :D

a co do piosenek ?? taak, i po takiej akcji jak sugeruje uruk od tego czasu będzie to Wasza piosenka :D i potem będzie jechała autobusem do pracy/szokły/gdziekolwiek a kierowca w autobusie słuchający radia akuat przełaczy na pioseneczkę i co .... i wtedy będzie plamka pod kolezanką na podłodze :P:P:P:P:P:P

hihihihihihihihi ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->

a co do wyobrażenia kopuly czy pierścienia w formie dźwięku, to ... hmm ... dobrą akcją jest przypisywanie wyobrażenia jakiejś melodii, jak sugeruje uruk, ale co zrobić by to sobie jakoś wyobrazić "dźwiękowo", prawde mówiąc tego kanału używam tylko do wzmocnienia efektu :D jak mi mało przy visualu i kinestetyce :D
moze poprzywiązuj [kotwice] najpierw ten kanał dzieki któremu mozesz sobie coś cokolwiek wyobrazić jakimś słowom "głosu wewnętrznego"

zaraz zaraz, a czy masz problem tylko z tym wyobrażeniem [pierścien, kopula], czy w ogóle czymkolwiek żeby sobie zwizualizować ????

i to samo pytanie do kinestetyki. czy masz kłopot z wyobrażeniem tylko tych dwóch rzeczy, czy w ogóle nic ci nie wychodzi z wyobrażeniem sobie czucia czegokolowiek ??

to jak nie mozesz sobie czegoś wyobrazić, to moze przypomnij sobie jakieś wydarzenia w których miałeś jakieś uczucia czy obrazy ??

i popracuj na wspomnieniach a nie na wyobażeniach :D te są bliższe :D mają sielniejsze submodalności :D :D:D

jak by coś to wal na priva, po skype czy gg :D tutaj się dość długo gada :D :D:D:D ale jak chcesz tu to ok :D


po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości