WIlk i sfora kundli.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

WIlk i sfora kundli.

Postautor: WOlF » pt kwie 09, 2004 11:37 am

NIe wiem czy czytaliscie ksiazke "Teskonta silnej kobiety za sinym mężczyzną" MAj`i Storch. Okładka bardzo podobna do "Grzeczne kobitki ida do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą".
To własnie kniga o wilkach i kundlach
Kiedy wiem w 100% ze ideałem kobiety zktóra rozmawiam ze jest cocky, to wciskam guzik i jade:(oczywiscie w raelu jest to bardziej bogaty i rozbudowany tekt, to ponizej to tylko szkic):

wiesz jak to jest wiekszosc facetów jakich do tej pory spotkałaś to zwykłe kundle, wiesz zawsze sa na twoje zawołanie, zawsze jak chcesz przyjda polizac cie po rece...............wrecz sa na kazde twoje skinienie. Z takim facetami mozesz sie czuc bezpiecznie ale czy zycie polega na tym by przezyc jej bez ekscytacji i czegos nieasmowitego i tajemniczego. Ale nie mart w sie mam dla ciebie dobra wiadomosc, istnieja faceci (pokazuje na siebie) których mozna nazwac w przeciwniestwie do kundli(pokazuje na ich wczesniejszych facetów) wilkiem , który to zawsze dla ciebie bedzie wyzwaniem , o którym myslenie sprawi ze nie bedziesz mogła spac, wiesz jak to jest gdy czujesz sie nie samowicie podniecona na mysl o czyms niesamowicie........itp itd.... czy mozesz sobie wyorazic tego własnie faceta ze patrzysz na niego i słuchasz tego głosu.......itd.
NAjlepiej zaczac od patrrnów dot. kobiety naturalnej i zaprogramowanej kulturowo by.........:
bo tak naprawde tyko wilk jest w stanie odkryc w tobie ta naturalna i prawdziwa kobietę. wiekszosc kobiet przez całe swoje życie nie bedzie miała okazji tego przezyc...........itp.itd TYpowe pytanie to:
gdzie mozna spotkac takiego wilka, ale zaraz zaraz............przeciez ty masz na imie WOLF(tak sie przedstwiłem).........hehe......nawet o tym nie mysl ze to cos wiecej niz tylko dziwny zbieg okolicznosci i zwykly przypadek.
co o tym myslicie :?:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości