Ogłaszam konkurs na Patern do tekstu :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Ogłaszam konkurs na Patern do tekstu :)

Postautor: damian » czw kwie 08, 2004 9:01 pm

Witam :)


Jestem ciekaw jakbyscie wykorzystali ponizszy tekst do paternu
:)


Czyste niebo. Profesor filozofii stanął przed swymi studentami położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili.Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: "Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak Wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: Wasza rodzina, Wasz partner, Wasze dzieci, Wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, Wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: Wasze mieszkanie, Wasz dom albo Wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym Waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: Jeśli poświęcicie całą Waszą energię na drobne rzeczy (pracę), nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas Waszym dzieciom i Waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie Wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek." Po zajęciach jeden ze studentów wziął słój, wypełniony po brzegi kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, że słój jest pełny Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni - wręcz wsiąknęło w piasek - teraz słój był naprawdę pełen. Morał z tej historii - nieważne, jak bardzo Wasze życie jest wypełnione, zawsze jest jeszcze miejsce na browarka


Naturalnie można go zmodyfikować :) W morale np u dojzalej kobiety jest zawsze miejsce na upragnionego męzczyznę. :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 08, 2004 9:46 pm

hmm ... taki długi text ?? trzeba by go ostro zmodyfikować :D
a nie lepiej wziąć coś podobnego do kawałów typu :
- voodoo wibrator
- baptysta u spowiedzi
- bez jaj [lub dwa kutasy]

??

:P:P:P

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » pt kwie 09, 2004 6:03 pm

Hm wiem ze lepiej isc na gotowca.
Tylko ważne jest tez cos samemu stworzyc :) Prawada ?? Jasne jak nie ma na tyle wyobraxni to tego nie zrobisz :) :):)

Pozdrawiam Damian
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 09, 2004 6:05 pm

własnie z tym jest problem wyobraźni jest za dużo i to czasami przeszkadza, bo wymyślam takie niestworzone rzeczy że sam sie dziwię że to działa, ale to pełny sponton jest, potrzeba chwili, zreszta nei ma sie co dziwić, nie mnie to ma łapać tylko ją :D

hihi
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » pt kwie 09, 2004 6:17 pm

tak skoro masz tyle wyobraźni to wymyśl cos do tego tekstu ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 09, 2004 7:23 pm

ok pomyślę w wolnej chwili, ale powiedz jakie sa twoje sukcesy w pracy nad tym textem ??

czy moze tylko czekasz na gotowe ??

:twisted:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt maja 25, 2004 11:23 am

gdzie do chuja są te kawały o voodoo wibratorze , o stuningowanym facecie (2xchuj) i bez jaj.
czy mógłbyś je tu wpisać skoro wiesz?

DO MCJACKAL: mam wrażenie ,że mieszkasz na tym forum więc możesz coś wiedzieć .czy mógłbyś to znaleźć lub wpisać? ps:jedziesz do Sopotu?

pozdro
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt maja 25, 2004 11:46 am

klocek pisze:gdzie do chuja są te kawały o voodoo wibratorze , o stuningowanym facecie (2xchuj) i bez jaj.
czy mógłbyś je tu wpisać skoro wiesz?

DO MCJACKAL: mam wrażenie ,że mieszkasz na tym forum więc możesz coś wiedzieć .czy mógłbyś to znaleźć lub wpisać? ps:jedziesz do Sopotu?

pozdro


na forum nei mieszkam, tylko uczestniczę w rozmowach :D a tak ... znam te kawały, ale nie moge ich podać, ponieważ są one opowiadane na seminariach, jesli wstawi je tutaj któryś z trenerów, to ok, ja nie moge :(

pozdro,
mj

ps. ... do zobaczenia w Sopocie :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt maja 25, 2004 11:48 am

damian pisze:tak skoro masz tyle wyobraźni to wymyśl cos do tego tekstu ??


ale zaraz .. znam ten text który napisałeś na górze, wieć to nie twój pomysł tylko tak samo .. gotowiec :D :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości