A może ankieta ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Boldi
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 30, 2004 7:26 pm
Kontaktowanie:

A może ankieta ?

Postautor: Boldi » pt kwie 02, 2004 7:59 pm

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem płyt z kursem NLS (czy szczęśliwym to się okaże), które odsłuchałem z wielkim zainteresowaniem i po raz kolejny przekonałem się, że nic nie jest takie łatwe, jakim się wydaje, dokładnie mam tu myśli nabycie łatwości w posługiwaniu się paternami, co dla mnie człowieka od zawsze starającego się wyrażać krótko, zwięźle i konkretnie stanowi pewien problem. Oczywiście zamierzam ćwiczyć i rozwijać tą umiejętność, jednak dzisiaj zacząłem zadawać sobie pytanie jak dużo czasu będę na to potrzebował, żeby osiągnąć zadawalające efekty. W związku z tym, pomyślałem, że fajną sprawą była by ankieta, w której mogłyby znaleźć się informacje typu ile godzin ćwiczeń w tygodniu, jakie efekty (skuteczność), po jakim czasie otrzymane, uzyskane od bardziej zaawansowanych nlsowców. Wydaje mi się, że wyniki takiej ankiety pozwoliłyby trenerom na obiektywną ocenę skuteczności samego szkolenia a z drugiej strony dla stawiających pierwsze kroki z NLS dało by pewien wyznacznik i pozwoliłoby nabrać odpowiedniego dystansu do osiąganych wyników. Oczywiście to tylko propozycja a sam model ankiety należałoby dokładnie opracować, co o tym sadzicie panowie ?

Poz, Boldi

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 02, 2004 8:40 pm

hmm wiesz co IMO to bardzo subiektywna sprawa, bo jedni mają wiecej czasi i chęci do przykładania się do ćwiczeń inni nie, tego nie sprawdzisz jak komu co idzie i po jakim czasie :D, jest tylko jedna prawda, trzeba ćwiczyć i to dużo. I jak nawet Ci nie wychodzi na początku to się nie zrażać i ćwiczyć dalej, pamietaj poracha nie istnieje, to tylko sygnał dla Ciebie że coś robisz źle, więc łap się za analizę i szukaj alternetywnych rozwiązań :D takich które w danej sytuacji zadziałają :D

a jak nie uda Ci się za pierwszym, czy którymś nastepnym razem co przekona Ciebie że to nie działa i zarzucisz ćwiczenia, to pamiętaj ze to nadal będzie tylko twoje podejście, a nie generalizacja że to nie działa :D

bo to działa, tylko trzeba TO COŚ robić, a nie siedzieć i klikać pilotem od TV, czy myszką przy kompie, przelewając jak coponiektórzy frustracje na forum i jeszcze psioczą że im nikt nie chce pomóc, a oni się tak starali :D:D:D [nie mówię o Tobie, więc sie nie zlość :D]

acha i najważniejsza sprawa, IMO jeszcze ważniejsza od samej postawy :

TOTALNY LOOZ, bo to zabawa, jak się będziesz za bardzo spinał, to gówno ci wyjdzie a nie rwanie.

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » śr kwie 07, 2004 9:50 am

Masz racje brachu najwazniejszy jest TOTALny luz... Niema to jak nicki w paternach ;-) chech...

Jeśli chodzi o skrócenie czasu to na początek polecam podchodzenie do wesołych usmiechnietych lasek.
(-Dzieki za rade HAWK-)

Nie ma niepowodzeń jest tylko sposób w jaki to oceniasz a ten możesz zmienić w każdej chwili.

Pamietaj to tylko trening :-)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » śr kwie 07, 2004 10:43 pm

Ile czasu potrzeba, żeby się tego nauczyć? Jak to mówią za wielką wodą "lifetime". Absolutnie nie ma reguły. Niektórzy mają to po 3 dniach inni po 2 tygodniach, a ja wiem, że nie jest to jeden moment (o już, jestem zajebistym uwodzicielem) to bardziej jakość podróżowania niż konkretna stacja.

I jak to mówią za wielką wodą- weź swój czas (take your time)

Pozdrawiam
P.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » czw kwie 08, 2004 9:25 pm

Witam :)


jeśli jestes szczęsliwym posiadaczem płyt to słuchaj ich ile sie da to bardzo pomaga szczególnie głos Lecha i tam masz mase paternów które bez problemu zastosujesz w realu a potem sam zaczniesz kombinować i może nawet dasz jakiś patern do publicznej oceny :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości