kobieta kulturalnie zaprogramowana a kobieta naturalna.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

kobieta kulturalnie zaprogramowana a kobieta naturalna.

Postautor: VIGORE » sob mar 27, 2004 7:22 pm

No i poznałem koejna laskę na której przecwiczyłem patern na różnice pomiędzy kobietą kulturalnie zaprogramowaną a kobietą naturalną. Myślę ze temat jak najbardziej użyteczny. Tworząc go miałem wciąż w głowie głos Lecha? Ten to mi założył kotwicę! Pozdrawiam cie mój mistrzu!
Patern rzuciłem lasce kiedy powiedziała mi że znam kobiecą naturę. Aż sie prosiło żeby to rozwinąć! :)

Hmm. Wspomniałaś o kobiecej naturze. Czy ją znam? Powiedzmy, że ją zgłębiam. Tak naprawdę kobieta ma w sobie dwie natury. Nie wiem czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jaka jest różnica pomiędzy kobietą kulturalnie zaprogramowaną, a kobietą naturalną!

Kobieta kulturalnie zaprogramowana ma rozmaite ograniczenia które tłumią w niej tą naturalną pierwotna dzikość, bogactwo dobrych instynktów i moc twórczą. Wiesz jak to jest kiedy coś cię ogranicza i czujesz w sobie to narastające uczucie chęci zmiany.
Natomiast kobieta dzika to kobieta w której drzemie potężna siła, odwaga i witalność. To natura kobiety która w niej drzemie i czeka na okazję aby ją odkryć. Często kobiety nie zdają sobie sprawy co naprawdę w nich drzemie i jak silny mają charakter. Tyle tylko - na ich nieszczęście, niewiele jest okazji żeby mogły się o tym naprawdę przekonać.

I to zupełnie przypomina mi sytuacje kiedy rozmawiałem z moją Przyjaciółką Izą. Powiedziała mi wtedy, że miała przez całe swoje życie wewnętrzną potrzebę przebicia się przez otaczającą ją codzienność, rutynę i zwyczajność. I kiedy co raz bardziej była pochłonięta tymi myślami tym bardziej oddalała się od swojej natury. Przyznała się, ze kobieta odkrywa swoją drugą naturę kiedy poznaje kogoś naprawdę interesującego kto potrafi wydobyć z niej te wszystkie uczucia. Dla niej to jest tak ze nagle czujesz jak bije ci serce…jak oddychasz…i to uczucie narastającej fascynacji tą osobą…i kiedy z nim rozmawiasz to cała reszta otoczenia znika…i cały świat staje się tą osobą… budząc różne myśli... mmm… uczucia.

I pomyślałem że to jest tak jak wtedy gdy poznaje się kogoś fascynującego. Ktoś kto w nietypowy sposób potrafi zainteresować sobą drugą osobę. Ze rozmawiając z tym człowiekiem z jakiś tajemniczych powodów zaczynasz odczuwać ta magię na którą czekasz.

Ze mną tak jest, że często zastanawiam się dlaczego tak mało jest sytuacji w których kobieta może przekonać się o swej naturalności i tym co w niej tak naprawdę drzemie. Sytuacji w których nie waha się wziąć od życia to co najlepsze i wyssać z niej wszystko co miała cennego do zaoferowania.

Mnie się wydaję ze zdarza się to tylko odważnym kobietom które wspominają takie wspaniałe momenty swego życia po wielu latach. Powracają do nich wspomnieniami i wiedzą że była to ich przygoda życia.

Ja już będę znikał. Pozdrawiam.

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Zajebisty Pattern

Postautor: Donato » sob mar 27, 2004 9:31 pm

Vigore jest NLS-erem, który nie wychyla się za bardzo za burtę ale to nie oznacza wcale, że nie potrafi mówić i pisać zajebistych patternów. Znam Vigore od czasu kiedy stawiał pierwsze kroki w świecie NLP, kiedy ja już byłem lepiej obeznany w tym światku a dzisiaj ??? Jest lepszy ode mnie !!! :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

hmm

Postautor: mcjackal » sob mar 27, 2004 11:15 pm

nie ogarniam twojego postu dematth, czy ktoś na Vigore'a najechał że go tak bronisz ??

a co do Vigore'a, to po tym co czytam, spokojnie się sam obroni :D

Vigore ??

dla mnie texcik PRIMA SORT

ofc że pozdro dla obu Braci,

mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » sob mar 27, 2004 11:50 pm

mcjackal - poprostu lubię Vigore bo: "My PSY musimi się trzymać razem !!!" Jak to mówił mój serdeczny przyjaciel Boguś Linda ;)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz mar 28, 2004 11:04 am

ofc że tak :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz mar 28, 2004 12:00 pm

Witam,




Bravo Vigore, zakładam ,że podziałało tak jak się spodziewałeś, bo mogło wszak zadziałać nieco silnie niżbyś chciał.

Zestaw patternów o różnicy między kobietą zaprogramowaną kulturowo a kobietą naturalną to bardzo niebezpieczne narzędzie. :twisted: Ostrzegał przed tym Lechu, mówiąc że na BB rozwija się ten wątek, ku stałemu przywiązaniu kobiety.

Jak pisałem na jakimś wątku o pewnej sytuacji z życia...............
W złą godzinę :( wypowiedziałem słowa:,,.......czasami bywa tak, że dopuszczasz do siebie pewne myśli, osoby, którym pozwalasz, aby z Tobą odkryły te głęboko ukryte fantazje, najgłębsze pragnienia, które błagają o uwolnienie''.

ostrożnie :)
t x b l
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 29, 2004 4:40 pm

uważajcie panowie, po co wam problem z biciem się lasek o was ??

wiem, wiem, zaaaajebiście śmiesznie to wygląda, ale na dłuższą metę jest to zarówno zaaajebiście uciążliwe :(

a w szczególnosci jak macie żony lub stałe kobiety :D
a jak pójdziecie na BB to poznacie sposób żeby spobie z tym poradzic, ale wiecej wam nie powiem :D:D:D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » wt mar 30, 2004 9:19 pm

McJackal, zorganizowałeś już swój harem? :)

Ja mam na to pomysł- można im poróżnicować ramy kontaktów.
Wybierasz liderkę, która jest wielce usatysfakcjonowana swoją doniosłą rolą, a pozostałe godzą się na resztki ze stołu, czyli systematyczną kopulację.

Spróbuję to wdrożyć w życie, ale później bo mam maturę.

potxbl
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 30, 2004 10:11 pm

bracie uważaj, bo brakuje ci trochę narzedzi, wszystkiego nie ogarniesz, nie da się na to wpaść samemu :D nie to żebym cie namawiał do pójścia na BB, bardziej zalezy mi na tym byś tego nie próbował bez BB, bo szkoda by było dobrego brata stracić ...

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » śr mar 31, 2004 6:12 pm

No to Bracie zobaczymy się na następnym BB.

Sopot w lipcu idealnie wprost.................
:)
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 31, 2004 6:35 pm

co miesiąc w pracy mam zamknięcie miesiaca i mi nie dadzą urlopu czyli od 28 kazdego miesiąca do 7-go następnego jestem zamrożony z urlopami :((((

zresztą w sopocie jest podstawowy NLS, o BB nic nie ma wieści na razie, przynajmniej na stronie :D :D, ale jesli tradycja zostanie zachowana, to start BB będzie dnia następnego po podstawowym NLS'ie.


po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr mar 31, 2004 9:00 pm

No i wtedy ja się swoja jak nabrardziej nieskromna osoba pojawię.
Ahhhhh....
Sopot... Lipiec... Słońce... Plaża... Molo...

Ej pierdziawki, która sie jeszcze nie zdecydowała co będzie robić na początku lipca to juz wie. Teraz. Sopot. Tam ma szanse doznać takich rzeczy, o jakiej sie jej nigdy nie śniło nawet.


Hugo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości