Zmiana głosu

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Zmiana głosu

Postautor: Hugo » śr mar 24, 2004 2:23 pm

Ciekawy jestem jak Wam idzie zmiana glosu??
Czy stosujecie tylko metode pokazana przez Sensei, czy też jakieś inne techniki??
Ja srednio trenuję ale odczuwam lekkie obniżenie głosu i to że mówię troche spokojniej.

Hugo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 24, 2004 3:19 pm

w moim przypadku było tak że pierwszy skok w dół z poziomem mojego głosu był po DTI któe nam Andrzej zrobił na MBA, a potem po ćwiczeniach na NLS'ie jeszcze spadł w dół, a oczywiście ciągle ćwiczę :D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

YaPko

Postautor: YaPko » śr mar 24, 2004 3:28 pm

Polecam nagrania Jonathana Altfelda Irresistible Voice, zawierają świetne ćwiczenia, nie tylko na obniżenie głosu...

Seba

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » śr mar 24, 2004 3:29 pm

mcjackal:Czy jest szansa wykonania samemu DTI, czy jest potrzebna druga osoba, ktora wprowadza Nas w transik? Jestem w stanie sobie wyobrazic, ze przygotuje sobie nagranie wprowadzajace mnie w trans, tylko czy to sie sprawdza - ktos to juz przecwiczyl?

A jesli chodzi o glos... To co oprocz cwiczen: mmmm, eeeeee, aaaaaa, itd. itd. :-) mozna jeszcze robic... U mnie jest tak, to jak juz dojade do pracy, to mam tak zdarty glos, ze nawet ladnie/zmyslowo brzmi... Ale wysokosc wraca do swojej pierwotnej postaci juz wieczorem :-(

<uwaga leniuch>Ma ktos z Was dostep do jakis plikow z intruktarzem/cwiczeniami na glos - moze gdzies to mozna kupic/przegrac/zgrac itd.</uwaga leniuch>

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 24, 2004 4:05 pm

hmm moim zdaniem ze stanami transowymi i indukcjami to jest tak, że osoba która to Ci robi widzi czy jesteś w transie czy nie, czy ma dalej cię w niego wbijać czy już moze zacząć obróbkę ...

... kaseta tego nie wie :D :D:D

chyba że ktoś ci zakotwiczy taki stan i bedziesz go sobie sam wywoływał :D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości