NLS-owa mapa polski

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

NLS-owa mapa polski

Postautor: tupak » ndz mar 21, 2004 8:08 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:12 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz mar 21, 2004 8:27 pm

Ja czasami rezyduję w Krakowie, ale niestety na codzień zamieszkuję w Łodzi, a ten fakt czyni mnie chyba jedynym prawdziwym mężczyzną w tym mieście.Jeśli ktokolwiek jeszcze mieszka w tej smutnej mieścinie zapraszam na polowanko.
Bith shield dużo niższy niż w Warszawie. :)
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Hawk » ndz mar 21, 2004 9:09 pm

Pozdrowienia z Warszawy :) - jezeli ktos ma na tyle ... elastyczna wyobraznie ... to ... :)
Hawk

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » ndz mar 21, 2004 9:53 pm

Takoż Kraków się kłania i też jeśli ktoś reflektuje na małe conieco, to Ja zapraszam do mojej rezydencji na nocleg darmowy, flaszkę półlitrową i oczywista finalnie polowanko w terenie. Dodać wszakże pragnę, iż zwracam się z zaproszeniem tym, do osób które NLS znają nie tylko z teorii, acz również i praktyki, gdyż na wypady z żółtodziobami, zwyczajnie nie mam ochoty...

__stride
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 6:50 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: __stride » ndz mar 21, 2004 10:16 pm

Dobry plan. Podobac mi sie :)

Wiec ja zazwyczaj w Wawie. Grupowe lowy mile widziane.
Czasami Bydgoszcz, no ale to rzaadko i sporego planu wymagac moze :|

Pozdr. Stride

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz mar 21, 2004 10:46 pm

to ja południowe okolice warszawki :D
po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » ndz mar 21, 2004 10:48 pm

Witajcie Zboczeńcy...;)

Do tej mapki dołączam się też ja i mój teren łowiecki tzn Gdańsk no i czasem też Sopot... Wszytskich Was tutaj serdecznie zapraszam, ponieważ obawiam się iż moja skromna osoba nie jest w stanie zaspokoić WSZYSTKICH ŁADNYCH urzędujących tu laseczek... a to dlatego że tych ślicznotek jest tutaj za dużo... i aż proszą się o to aby ktoś dostarczył im takich doznań, jakich wcześniej nie miały ... Nie myślcie oczywiście że mówię tutaj o Naszych umiejętnościach... dostarczania laseczkom NIEPOWTARZALNYCH wrażeń natury seksualnej...;)

Trzymajcie się ciepło

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » pn mar 22, 2004 8:25 pm

Witam Brać

Dołanczam swoje miasto do mapki.
Jestem ze Stargardu Szczecińskiego i z tego co jak na razie mi wiadomo najbliższy mi NLS-wiec jest ze Szczecina.

Dziś będę trnował autowanie i może sławny zwis Lecha na gościu który przystawia się do mojej pani :twisted: :twisted: :twisted:

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jakby ktoś wybierał się niech da znać GG 5264203

Zapraszam
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 22, 2004 8:56 pm

Don Michael pisze:Witajcie Zboczeńcy...;)

Do tej mapki dołączam się też ja i mój teren łowiecki tzn Gdańsk no i czasem też Sopot... Wszytskich Was tutaj serdecznie zapraszam, ponieważ obawiam się iż moja skromna osoba nie jest w stanie zaspokoić WSZYSTKICH ŁADNYCH urzędujących tu laseczek... a to dlatego że tych ślicznotek jest tutaj za dużo... i aż proszą się o to aby ktoś dostarczył im takich doznań, jakich wcześniej nie miały ... Nie myślcie oczywiście że mówię tutaj o Naszych umiejętnościach... dostarczania laseczkom NIEPOWTARZALNYCH wrażeń natury seksualnej...;)

Trzymajcie się ciepło


hehe, uważaj Majkel, bo niedaleko Ciebie mieszka jeden z trzech największych łowców w tym kraju, czyli Master Lechu i jest również w Twoim pobliżu z tego co wiem nasz dobry brat Graf, świeżo upieczony po NLS'ie :D:D:D:D:D

miej się na baczności :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 22, 2004 9:09 pm

do braci :
Tupak, Hawk & ____Stride

czemuście się bracia moi ukrywali w ostatni weekend, moglibyśmy się spotkać i było by zarąbiście, mam nadzieję że w najbliższym czasie można na Was liczyć :D

i chyba mogę powiedziec że bracia KBD i Bartek do nas dołączą ...


.... niech się laski szykują .... jak to było w tym kawale o marynarzu który pisał list do zony na lądzie :

- Jadźka, przestań się myć, wracam za 2 tygodnie.
Heniek.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Hawk » pn mar 22, 2004 11:26 pm

mcjackal pisze:do braci :
Tupak, Hawk & ____Stride

czemuście się bracia moi ukrywali w ostatni weekend, moglibyśmy się spotkać i było by zarąbiście, mam nadzieję że w najbliższym czasie można na Was liczyć :D

Niektorzy mimo ze pracowali w weekend to i tak testowali tajne techniki :D

i chyba mogę powiedziec że bracia KBD i Bartek do nas dołączą ...

nie maja innego wyjscia :)

.... niech się laski szykują .... jak to było w tym kawale o marynarzu który pisał list do zony na lądzie :

- Jadźka, przestań się myć, wracam za 2 tygodnie.
Heniek.

- A znacie ten - pytanie lekarza do pacjentki ktorej maz jest marynarzem ...

- Czy rozmawia Pani z mezem podczas stosunku ?
- Tak, jezeli akurat dzwoni z morza :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

po,
mj
Hawk

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 23, 2004 12:29 am

Hawk pisze:
mcjackal pisze:do braci :
Tupak, Hawk & ____Stride

czemuście się bracia moi ukrywali w ostatni weekend, moglibyśmy się spotkać i było by zarąbiście, mam nadzieję że w najbliższym czasie można na Was liczyć :D

Niektorzy mimo ze pracowali w weekend to i tak testowali tajne techniki :D

i chyba mogę powiedziec że bracia KBD i Bartek do nas dołączą ...

nie maja innego wyjscia :)

.... niech się laski szykują .... jak to było w tym kawale o marynarzu który pisał list do zony na lądzie :

- Jadźka, przestań się myć, wracam za 2 tygodnie.
Heniek.

po,
mj


A znacie ten - pytanie lekarza do pacjentki ktorej maz jest marynarzem ...

- Czy rozmawia Pani z mezem podczas stosunku ?
- Tak, jezeli akurat dzwoni z morza :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



to ja znam jeszcze jeden :D
- czy patrzy pani mężowi w oczy podczas stosunku ??
- eee, raz spojrzałam, jak wczesniej wrócił do domu i stanął w drzwiach do naszej sypialni.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » wt mar 23, 2004 12:59 am

HI ALL

W 3mieście rośnie nowa silna sekcja NLS-owców
NIE wyobrażaj sobie Don Michael że jesteś jedyny na polu walki...
Zakładając kopułkę sprawdź czy ktoś Cię nie autuje... :-) i nie poluje na tą samą ofiarę za pomocą naszych perfidnych narzędzi...
Spróbuj sobie wyobrazić jeśli masz na tyle wyobraźni że jest nas już dwóch nowych braci od tygodnia i jednocześnie zastanawiaj się czy te najładniejsze są własnie w szponach patternów.. :-)

Pozdrawiam
ANDY

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » wt mar 23, 2004 3:52 am

ANDY to była jedna z najlepszych wiadomości jakie tutaj odczytałem... jeśli jesteś z Trójmiasta, to myślę że ABSOLUTNIE rewelacyjnym pomysłem byłoby kiedyś wyruszyć na jakieś wspólne łowy... chyba że ciężko jest Ci sobie wyobrazić jak właśnie drepczesz ulicami Trójmiasta, wraz ze Swoim kolegą "po fachu" ;) i za Wami ciągnie się nieskończona liczba ARCYcudownych laseczek, które tylko proszą i błagają aby któryś z Nas zwrócił na nie uwagę... i w tym także momencie My przepełnieni niepohamowanym uczuciem satysfakcji podchodzimy jeden do jednej, drugi do jeszcze innej i wymieniając między sobą spojrzenie sygnalizujące udany łów rozchodzimy się w uczuciu że to dopiero początek wielkiego podboju Trójmiasta... :twisted:

MCJACKAL doskonale zdaje sobie sprawę z tego że w tym rejonie grasuje nasz GURU ( Lechu pozdrawiam Cię serdecznie) ale fakt ten jest dla mnie fantastyczną sprawą, nie jestem sam tylko w towarzystwie jedego z największych autorytetów, który dodaje mi odwagi... w robieniu tego co sprawia że kobietki czuja się fantastycznie... by the way jeśli będziesz kiedyś wybierał się w te okolice to daj znać. Nasz wypad widzę tylko i wyłacznie w różowych kolorach (bez skojarzeń) myślę że owocem tego może być niejedno szczęście czekających tutaj na Ciebie laseczek...
One chyba jeszcze nie wiedzą ile narazie tracą... nie znając Ciebie...

Trzymajcie się Zboczeńcy....

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt mar 23, 2004 8:25 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:13 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości