Róbcie coś!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Róbcie coś!

Postautor: whooan » ndz mar 21, 2004 4:29 pm

Do nowych Nls'owców (do których sam się równierz zaliczam)

Panowie zauważyłem jedną rzecz. Kopuła pierścień dopasowanie itd to rzeczywiście fajne sparwy ALE czy dzięki temu któryś z was uzyskał nr. telefonu, bzyknął jakąś cizię w niezauwarzony dla niej sposób czy też zapchał jej usta penisem? Nie sądzę!
Pamietajcie, że NLS to głównie zwroty transowe i ogólnie rozmowa Face2face (a nie na czatach)
Na początku myślałem sobie, po co tego używać skoro mozna walnąć kopułę, pogadać na czacie i mieć ciekawe (tylko) odczucia a nie stresować się rozmową i w locie tworzyć patterny. Powiem wam jedno, największa jazda jest w rozmowie z kobietą, kiedy patrzysz na nią i widzisz jak z wyrazu twarzy typu" co ty tu cholera chcesz ode mnie" dziewuszka przekształca się w "chmm to ciekawe, jesteś fascynującym człowiekiem".Cholera ile to daje satysfakcjii!!!!!

Tak przy okazji mam ciekawa historyjkę o polowaniu w klubie:
3 fajne laski siedza przy stoliku, 1 krzesełko wolne, mysl w mojej głowie "co by było gdyby".
Podchodze i biorę krzesło tak jakbym chciał je zabrać i pytam się grzecznie" czy to krzesło jest wolne", odpowiedź TAK, więc ja na nim siadam i mówię "cześć nazywam się Marcin i tego wieczoru bedę was zabawiał", 8O fajne zdziwko ogarnęło ich twarze.
Upatrzyłem jedną, PPACING zadziałał chociaż panna patrzyła trochę jak na dziwaka. Teraz najlepsze. Kluby mają to do siebie, że są głośne więc zbliżając się do jej ucha wykrzyczałem "wieeeesszz cooo, ja cię juz gdzieś widziaaaałemmm, wieeszzz jak to jest paaaaatrzysz na tą twarz słuuuuuchasz tego głoooosu i masz wraaaażenie, że ta osoooba jest tobieee jakaś tak nieeeesamowicie bliskaaaa" :D panna popatrzyła się na mnie jak na idiotę, ale po krótkim czasie zdecydowanie zaciekawiła się mna, powiedziała nawet, że przypominam jej swego ciotecznego brata. Mogłem to ciągnąć dalej ale panna chciała, żebym ją prosł o nr tel. więc sobie odpuściłem i poszedłem dalej. tej nocy podchodziłem jeszcze do 4 lasek i opuszczając klub czułem się jak Młody Bóg.

Kończąc: kopuła, pierscień OK ale ludziska działajcie językiem dosłownie i w przenosni.

Peace
Native Linguistic Speaker

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz mar 21, 2004 4:42 pm

hehe wszystko spoko, ale powiedz czy po tych 4 laskach z którymi pogadałeś ... ee pokrzyczałeś im w uszy ... zapchałes którejś usta penisem ??

hehe .... wszystko w swoim czasie Bracie mój :D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

AnnKowal12
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 13, 2014 3:31 pm

Re: Róbcie coś!

Postautor: AnnKowal12 » pt wrz 26, 2014 2:53 pm

Jak Bóg? Bo jakas poderwales? A one patrzyly jak na idiote?


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości