Zastosowanie kopuły.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Zastosowanie kopuły.

Postautor: Donato » ndz mar 21, 2004 11:40 am

Ostatnio jak byłem na wyjeździe z Pułkownikiem w Warszawie to miałem taką sytuację, że powoli po 20 minutach czekania na Pułkownika w samochodzie miałem już dosyć. Wtedy zaświtało mi w głowie, żeby zrobić kopułkę na 2 żołnierzy, z którymi również przyjechałem ale poszli do sklepu a ja miałem dosyć siedzenia sam w aucie. Jakie było moje zdziwienie, kiedy robiąc kopułę wyobrażałem sobie że za 10 minut będą spowrotem. Kiedy spojrzałem na zegarek w momencie kiedy widziałem, że się zbliżają, to było 9 minut i 48 sekund ! Cieszyłem się jak po pierwszym sukcesie w NLS ! Potem, kiedy już siedzieliśmy razem w aucie to czekaliśmy już na Pułkownika. Widziałem jak się powoli wkurwiają ale mówię im: "Poczekajcie jeszcze tylko 15 minut. Zaufajcie mi". I zacząłem robić kopułę a oni patrzyli na mnie jak na głupka bo bardzo się skupiłem :) Po 13 minutach przyszedł Pułkownik ! Ale oni na mnie patrzyli !!! Powiedzieli mi że ja jestem jakiś dziwny gość. A ja im na to: "I co, teraz dalej dziwicie się że nie chcę już służyć w wojsku ???"

P.S. Dzięki Paweł za ćwiczenie na linii czasu. Już mam dosyć MON-u. Na Święta Wielkanocne będę już w cywilu :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz mar 21, 2004 12:42 pm

ABSOUTNIE ZAJEBIŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Nowe zastosowanie

Postautor: Donato » ndz mar 21, 2004 1:02 pm

Tak się zastanawiam co by się stało gdyby tak pierścień puścić w przeciwnym kierunku :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: Nowe zastosowanie

Postautor: mcjackal » ndz mar 21, 2004 2:56 pm

dematth pisze:Tak się zastanawiam co by się stało gdyby tak pierścień puścić w przeciwnym kierunku :)


hmm ... ciekawe ... jak to w przeciwnym ?? wydawało mi się że energia musi wychodzić od inicjatora, bo jak by się dało to co mówisz, to wyssiesz z niej całą energię :D:D:D:D:D choć zawsze mozna spróbować co się stanie, jak zareaguje, może laski są róznobiegunowe, z jedną idzie w jedną stronę z drugą w drugą ?? :P:P:P

ja się bawiłem w pierścieniowanie odwrotne, kręciłem w tę samą stronę, ale zmieniłem temperaturę z ognia na lód. Widać róznicę .. od razu :D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » ndz mar 21, 2004 3:56 pm

Dematth: napisz dokladnie jakiego rodzaju byly to wyobrazenia? I jak to wykonales w kontekscie kopulki... Widziales siebie i tych dwoch wojakow, oraz wizualka tarczy zegara... Napisz wiecej szczegolow technicznych, bo to zakrawa o rodzaj telepatii - moze to tylko domena wybranych.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » śr kwie 21, 2004 6:24 pm

DO BARTKA:Z PEWNOŚCIĄ TO DOMENA WYBRANYCH ...CZYLI KAŻDEGO KTO BYŁ NA NLSie - PRAWDA ZIOMY I BRACIA W GRZECHU?
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości