Dzisiejszy trening miejski

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn gru 06, 2004 9:23 am

Mariusz
najstarsza porada NLP brzmi: jak coś nie działa albo działa źle, zrób to w inny sposób.
I dlatego jeśli znasz podstawy powinieneś dostosowac wszelkie techniki do siebie...
Tutaj nie otrzymasz gotowców (bo takich nie ma: coś co mi działa Tobie może wogóle nie zadziałać) tylko wskazówki w jakim kierunku masz swoje umiejętności rozwijać.
W przypadku który opisujesz mam obawę że chcesz jej całą swoją życiową energię przekazać... Tu jest trochę inaczej. Wyobraź sobie odczucia związane z podnieceniem sexualnym i kolor jaki Ci się z tym kojarzy, rozjasnij go; dodaj blasku skojarzonego z powerem; w takim własnie kolorze wypuść promień w kierunku laski (możesz dodawać podniecenia w miarę przepływu).
Mi to działa a Tobie?? Sprawdź, bo jeśli nie, szukaj w tym kierunku...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości