Użycie nicka w paternie-nieprawdopodobna skuteczność :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

Użycie nicka w paternie-nieprawdopodobna skuteczność :)

Postautor: VIGORE » sob mar 20, 2004 11:02 am

Od pewnego już czasu koresponduję z pewną dziewczyna przez net. Jako że jest niezwykłej urody a co idzie dalej ciekawie można z nią porozmawiać ;) (ma niezłą wyobraźnię) postanowiłem się z nią bliżej poznać. Teraz jest tak że zaprasza mnie na weekend majowy do Szczecina. (pozdro dla ruchmistrza). W ostatnim paternie jaki jej rzuciłem postanowiłem sprytnie wkleić mój nick. Patern jest taki:

Cześć. Jestem tylko na chwile i uciekam. Myśle ze pierwsze dobre wrazenie które na mnie wywarłas na zdjeciu potwierdza sie w rozmowie z tobą i mysle ze kolejnym potwierdzeniem tego bedzie spotkanie. Nie chciał bym zebys juz teraz zaczeła sie zastanawiac czy zabierzesz mnie najpierw do lasu na spacer czy w jakies inne przyjemne miejsce do którego lubisz chodzic. Spróbuj moze jeszcze o tym nie myslec jak razem spędzamy czas w przyjemny sposób dobrze sie bawiac dlatego ze jest dopiero marzec. Czasem ludzie maja swoje ulubione miejsca gdzie lubia przychodzić-pewnie masz takie miejsce prawda? Mozesz wtedy pozwolic sobie na to aby w przyjemny sposób sie tam zrelaksowac... wyciszyc...mozesz wtedy zauwazyc, ze mysli płyną wolniej i jest naprawde przyjemnie. I kiedy tak siedzisz przed ekranem monitora, czytając te słowa, wsłuchując sie w szum wentylatora to przypominasz sobie to miejsce które jest dla ciebie naprawde szczególne o którym mówisz tylko niewielu osobom. Mnie sie tez czasami tak zdarza odpłynąc myslami. Nie wiem czy juz teraz myslisz o tym jak spedzamy ze soba czas w przyjemny spsób dobrze sie ze soba bawiac. Moze pokazesz mi wtedy Szczecin i przekonam się, ze warto było Cię poznać. Przyjemne jest to, ze maj to szczególny miesiąc. Czytałem wczoraj ciekawy artykuł o porach roku i ich wpływie na samopoczucie człowieka. Bylo tam napisane, ze maj jest naprawde wyjatkowy i szczególny. Wtedy wszystko budzi się do życia, masz w sobie tę energie i wigor. Zaczynasz się odradzać i odczuwasz to przyjemne uczucie radości i podniecenia Ze mną tak jest, ze w maju często gdzieś wyjeżdzam bo jest to dla mnie wyjatkowa pora roku...

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » sob mar 20, 2004 1:18 pm

bardzo mi się podoba !!! tylko jak bys uzyl mojego nicka damian ?? Czy masz jakis pomysł ?? Jak wrzucic wprost swoje imie do paternu ??

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob mar 20, 2004 4:26 pm

Chcemy być Sową? 8) :D


Nie ma Batka, chcesz - To-masz! :twisted:



potxbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob mar 20, 2004 11:15 pm

Vigore, absolutna bomba:) Szacunek wielki i kombinuj kiedy przyjedziesz do Szczecina żeby się spotkać z... no oczywiście z tą laską:)

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Respect

Postautor: Donato » sob mar 20, 2004 11:41 pm

RESPECT !!!

Vigore jesteś naprawdę bobmbowy!!! Ale co tu dużo mówić skoro jesteś tak inteligentny to czemu tu się dziwić :) Trzymam kciuki ale zastanawiam się czy w ogóle trzymać, ponieważ jak Cię znam to wiem, że i tak dzieje się i będzie się dziać to, czego Ty właśnie chcesz i cieszę się wraz z Tobą :D

Pozdro.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: :)

Postautor: cwanyzenek » czw maja 20, 2004 2:51 pm

damian pisze:bardzo mi się podoba !!! tylko jak bys uzyl mojego nicka damian ?? Czy masz jakis pomysł ?? Jak wrzucic wprost swoje imie do paternu ??


-Masz ladne i orginalne imie (Petronello...)
-ty tez
-dzieki - a propos mojego imienia - Damian, slyszalas o tym slynnym poludniowo walonskim bohaterze Damianie? ...No wiec na pierwszy rzut oka bylo to marzenie kazdej kobiety... A jednak nie kazda byla w stanie sprostac wyzwaniu jakie stanowil. A wlasciwie co ci sie najbardziej podoba u facetow? Nie mow... ze mozna im zaufac, ze czujesz sie przy nich bezpiecznie i ze maja duze fiuty? Niemozliwe! Dokladnie taki byl Damian!
:)

albo:

Jestem Damian. Badz grzeczna to ci cos dam(w za)mian :)

pzdr,
Cwany Zenon


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości