Zdarzenie w pracy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

Zdarzenie w pracy

Postautor: VIGORE » pt mar 19, 2004 10:57 pm

No i jestem już po moim 2-gim kursie NLS. Wróciwszy z Wa-wy miałem i mam tak podkrecone stany, ze czuje sie tak pewny siebie jak nigdy. To wspaniałe uczucie! Jednak to co wam za chwilę opowiem zaskoczyło mnie w niezwykły sposób. Była środa 3 dni po kursie. Poszedłem do pracy jak co dzień. Od rana miałem w sobie to niezwykłe uczucie pewności siebie, luzu, i niesamowitej zabawy. Kiedy pomyślałem jeszcze o magnesie... to było coś! Mijała godzina 14-ta. Stanąłem przed kserokopiarką chcąc skaserowac dokumenty. Zauważyłem wtedy, ze wszystkie 5 pracownic z którymi pracuję patrztrzy sie na mnie w dość niezwykły sposób. Myślę sobie co jest grane? Zastanawiając sie co jest tego przyczyną nagle zostałem zapytany: " Panie Łukaszu co pan dziś taki zamyślony... i ... jakiś taki.... (dziewczyna szukała odpowiedniego słowa)... no ... czy spędził pan wczoraj niezwykłą noc z kimś szczególnym? ". Kurna i wtedy mnie oświeciło! Mój stan tak nieprawdopodobnie dał sie odczuc na zewnątrz, że spowodował to zaciekawienie tej kobiety. To, ze zapytała mnie akurat o przezycia... nocne zbiło mnie z tropu. Po porostu-wyczytała to z mojej twarzy. Powiedziałem wtedy:" Taaaak... wczoraj było naprawdę.... niezwykle."- będąc dalej powalony skutecznością mojej postawy. Przekonałem sie wtedy, ze to o czym myslisz i w jakim jestes samopoczuciu jest nie raz decydujące o powodzeniu. Wysyłasz wtedy te sygnały na które czekają kobiety myśląc o tobie w szczególny sposób...Czy wam się tez tak zdarza? :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 20, 2004 2:25 am

ja mogę powiedzieć że mam podobnie stany które w sobie wzbudzam , powodują że jestem jak ciągle na maxa naładowany prądem, nie czuję zmęczenie, nie daję się "zbić z tropu" :P, laski jak na mnie patrzą to mają wypieki na twarzy, albo wprost odwracają wzrok, nie mogą wytrzymać "tryskającej energii ze mnie" normalnie je onieśmelam :D:D:D:D:D
po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości