CHRYZANTEMY ZŁOCISTE

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Gość

CHRYZANTEMY ZŁOCISTE

Postautor: Gość » czw mar 18, 2004 6:09 pm

Ktoś pewnie słyszał ten kawałek a jednak pozwole sobie napisac na forum pare zwrotek :)

1. Zdradziłaś kurwo mnie pod pociag się podłoże, ale nie przejedzie mnie bo cholera jedzie po innym torze.

REF. Chryzantemy złociste w pół litrówce po czystej. stoją na fortepianie i nie podlewaj kurwo ich.

2. Zdradziłaś kurwo mnie żuce się w morskie fale ale nie utopie się bo cholera pływam doskonale

REF. Chryzantemy złociste w pół litrówce po czystej. stoją na fortepianie i nie podlewaj kurwo ich.

3. Zdradziłaś kurwo mnie rzuce się z wysokości ale nie połamie się bo cholera mam gumowe kości

REF. Chryzantemy złociste w pół litrówce po czystej. stoją na fortepianie i nie podlewaj kurwo ich.

4. Zdradziłas kurwo mnie pistolet sobie kupie ale nie zastrzele sie bo mam cie głęboko w dupie

REF. Chryzantemy złociste w pół litrówce po czystej. stoją na fortepianie i nie podlewaj kurwo ich.

:):):):):):):):):):):):):):):)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: CHRYZANTEMY ZŁOCISTE

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 6:11 pm

chlopczyk pisze:Ktoś pewnie słyszał ten kawałek a jednak pozwole sobie napisac na forum pare zwrotek :)
[...]
:):):):):):):):):):):):):):):)


ee co to ?? ... hymn pSF'a ??

:P:P:P
po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw mar 18, 2004 7:40 pm

:? Mistrzu, co to jest?
Kawałka owego nie idzie oceniać ze strony wartości artystycznej, bo to nie kryterium na tę stronę.
Jednakowoż jaka relacja wiąże ów text z tematem uwodzenia?
Neurolingwistycznego uwodzenia....................w rzeczy samej? :?
Wyjaśnij mi proszę, wszak to forum dla wtajemniczonych, nieprawdaż?


TXBL
po
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Gość

Postautor: Gość » czw mar 18, 2004 9:44 pm

O czym jest ten kawałek? o PSf-ach Dlaczego go zamieściłem? Bo jest o PSF-ach :lol: . Czy ma coś wspólnego z uwodzeniem? Absolutnie nie ma nic wspólnego z uwodzeniem. Zamieściłem go w celu ukazania czym się karmią psf po zdradzie przez ich dziewczyny. I wzbudził u mnie śmiech wszak sam kiedyś bym ten kawałek śpiewał. Ale tomaszu widze on nie wzbudził w tobie śmiechu tylko żażenowanie a z jakiego to powodu :lol: .

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » czw mar 18, 2004 10:10 pm

Takoż chłopcze o iście NLSowskim nicku, na dźwięk którego jedyne nasuwające się skojarzenie to pirat, awanturnik, odkrywca, prawdziwy mężczyzna z tupetem jakich mało, o którym mówi się, iż innym niż wszyscy są, czyli... chłopczyku, buehehe, rzec ci pragnę, iż przytoczony przez twą chłopczykową osóbkę kawałek, który pomimo, jak twierdzisz - jako obiekt kpin posłużyć miał, brzmi raczej niczym personifikacja odczuć w tobie drzemiących z kawałkiem wspomnianym, jak jakiś rodzaj analogii wobec głęboko zakorzenionych w tobie uczuć, które pomimo tego, że tłumione tak usilnie, to jednak wyrazy swe dają poprzez sentymentalne przywiązanie do tego typu arcydzieł, co odczytać wręcz można, jako zaszyfrowaną wiadomość od podświadomości, która to krzyczy: nie oszukuj się stary, dalej żeś petent do kwadratu i ciekawe jaki będziesz miał wyraz twarzy kiedy już zdasz sobie z tego sprawę. Ale tak sobie myślę, pewnie to tylko moje subiektywne odczucie i tak na pewno nie jest, prawda?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 10:25 pm

Altar ??????

ROOOOOOOTFLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... i w dodatku spadłem z krzesła ...


... oj kur.., już brzuch mnie boli ...

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

chryzantemy...

Postautor: Sowa_sensei » pt mar 19, 2004 3:16 pm

Otóż usiądźcie i weźcie głęboki oddech, gdyż rzekne słowa tak mądre, iż prawdobodobnie nie ja, jestem ich autorem :)

Rozumiem, że w pierwotnej wersji pieśń o chryzantemach była pianiem żałosnym porzuconego PSF-a. W wersji przerobionej jest hmmm.... czymś w rodzaju marsza bojowego dodającego otuchy. Komu? PSFofi, drodzy przyjaciele, w wersji chamsko-wieśniaczej.

Już wyjaśniam. Pierwotnym wzorcem narzuconym przez society jest :

1. Szaleńcza miłość.
i alternatywnie
2a. Zyją długo i szczęśliwie (czyli szaro i bylejako, ale stabilnie), albo...
2b. Ona za cholerę dupy dać nie chce (czyli rozpacz, do armi zaciągnę się, aisza i reszta bzdur), albo...
2c. i owszem trochę jest fajnie, ale potem ona zdradza, kłamie, złą kobiętą jest i rzuca wspaniałego kochanka i on cierpi (oryginalne chryzantemy, jak przypuszczam).

I teraz, osobnicy poruszający się w ramach narzuconych ram akceptują to i mają do wyboru- zakochiwać się i cierpieć albo świrować bogusia lindę- bo ja... to... cholera, o kobietach ... w i e m wszystko.

NLS to zupełnie inna ścieżka. Tu wychodzisz poza narzucone ramy, ustanawiasz własne i masz z tego frajdę i tą frajdą dzielisz się z innymi ludźmi. Meżczyznami i kobietami. Oczywiście w zupełnie inny sposób:)

Zaczyna mnie trochę irytować postawa, która wystaje mniej lub bardziej widocznie z niektórych postów- "to teraz, jak wiem co mogę zrobić z jej umysłem to się zemszczę". Ktoś kto myśli w ten sposób wkłada sobie uzdę i wędzidło i zapierdala dalej jak niewolnik z tą różnicą, że nowe wędzidło sobie sam nałożył.

Opozycyjne extremum, ale to samo continiuum.

Zadaj sobie pytanie. Jak to wszystko czego się nauczyłem może sprawić ze będę czuł się wspaniale? NLS jest wspaniały! Teraz umiesz rzeczy, które na stałe mogą cię otoczyć wianuszkiem pięknych kobiet. Jak myślisz dlaczego?

To powiedział na pewno jakiś koleś przede mną, ale wciąż obowiązuje. TRAKTUJ INNYCH JAK CHCESZ ABY CIEBIE TRAKTOWANO!

Pozdrawiam
S.
PS. Altar, czy chciałbyś aby ktoś Tobie serwował takie diagnozy z poziomu tożsamości?

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt mar 19, 2004 3:58 pm

... i powyższy post dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu słuszności słów piosenki "chcemy być sową..." :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt mar 19, 2004 5:02 pm

altar ??

masz 3:0

:(

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob mar 20, 2004 12:32 pm

a slyszeliscie "tango libido" pudelsow?

Awatar użytkownika
Siurnięty Krulik :)
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 16, 2004 3:09 am
Lokalizacja: krakufff :D
Kontaktowanie:

Postautor: Siurnięty Krulik :) » ndz kwie 11, 2004 1:55 pm

a może słyszeliście to?? :)
chryzantemy znam... tylko ze
Grabaż,Strachy Na Lachy wydaja sie mi o wiele lepsze :D hehe

"Chodź, chodź ze mną do łóżka
Zrobię to byś bać się przestała
Będę całował twoje palce <---(palce hmm? :P ciekafe)
Będę dotykał twoje nagie ciało
Więc chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie
Chodź ze mną do łóżka
Poczujemy się wzajemnie

Raisa, Raisa, Raisa

Chodź, chodź ze mną do łóżka
Nie potrzebujemy się cieszyć po ciemku
Chodź, chodź ze mną do łóżka
Bez ambicji, grzechów, wstydu i lęku
Chodź chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie
Najważniejsze jest to, że jesteś
Gdy możemy poczuć się wzajemnie

Raisa, Raisa, Raisa

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » ndz kwie 11, 2004 2:28 pm

Sluchajac radia w samochodzie coraz mniej sie dziwie, ze tyli psf'ow chodzi po swiecie i jak mawia moja znajoma Renata, ktora wie o NLS bo kupila sobie z ciekawosci 11 CD podszywajac sie pod faceta, "Nie straszny mi NLS bo co sekunde rodzi sie nowy psf!"

Kolejny przyklad "Ela stracilas przyjaciela..." i dalej o tym ze sie odrzuca milosci bo nowy obiekt dostanie kosa w bebech. POlaczenie frajerstwa z bandycka postawa i to lansowane rowno przez wszystkie stacje radiowe!

Bardziej mi pasuje wierszyk, ktory dostalem kiedys w sms:

"Gdy Ci kot przebiegnie droge
nie mow "cholera a to pech"
zlap skurwiela, wyrwij noge
niech spierdala penis na trzech"


na swoj uzytek przerobilem to na

"Gdy Cie laska nie doceni
olej ja wysokim lukiem
rzuc patternem i zakotwicz
zabierz ciastko z wielkim hukiem
szukaj innej z lepszym gustem
lepsza dupa, wiekszym biustem

Ref: Szanuj swoje genitalia
nie jest godna ich kanalia"


:-))))))))

Awatar użytkownika
Siurnięty Krulik :)
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 16, 2004 3:09 am
Lokalizacja: krakufff :D
Kontaktowanie:

Postautor: Siurnięty Krulik :) » ndz kwie 11, 2004 3:28 pm

dobre :)

a może ktoś jest na tyle kreatywny i wymyśli hymn NLS'owcuf?? :D
„niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego???
Ja marze o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie dlaczego nie?” :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości