UWAGA WAŻNE !!!! dzisiejsze wypady

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

UWAGA WAŻNE !!!! dzisiejsze wypady

Postautor: mcjackal » śr mar 17, 2004 8:28 pm

normalnie nie wiem gdzie ale sie zasiedziałem :(((((((((

dzisiaj dzień patrona zielonego piffka, czy szanowni bracia mają chęć się w swoich regionach spotkać i uczcić ten dzień jakimś fajnym rwaniem grupowym ?? czy choćby wymienić się doświadczeniami ??

ja powiedzmy jestem z Wawki i mam chętkę wyskoczyć np. najpierw do Irish Pubu, a jak będzie za ciasno to uderzyć gdzieś gdzie będzie looźniej :D:D:D:D:D
czy poza mną są bracia z okolicy którzy mają chętkę podobną ??


Pozdrawiam,
MJ

p.s. jak bym wyruszył a ktoś chcialby się dołaczyć, to proszę brac o wrzut na sieć komórkową 0-506-000-535
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

wypad

Postautor: Sowa_sensei » śr mar 17, 2004 9:20 pm

Qrdę, chętnie bym wyruszył na łowy ale niestety mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Fajny pomysł, może umówimy się kiedyś w paru zboczeńców z W-wy na jakiś wypad? Jestem otwarty.

Pozdrawiam
S.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

spoczko

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 2:38 am

hihi, a co do dzisiaj to już opowiadam, spilka, spulka i szparka zajebane ludem, ale to nic, bo w porównaniu do irish pubu, ludu tam było z 200 przed stojacych :D:D:D, w środku dopchałem się na jedno zielone piffko :D, potem spacerek po starówce i pare akcji z przechodzącymi laskami, ale to jakoś mnie nie wkręciło, zadzwoniła znajoma i podjechałem do niej, raporcik był, oczka SOWY [tutaj nalezne ukłony mistrzowi] dają NIESAMOWITE wprost efekty, klej się lali włączył po jednym odwórceniu wzroku i wrzucie oczu :D:D:D:D, a tu bach przyszła jej siostra [mieszkają razem], myślę sobie zajebiście, zaraz bedę miał dwie [obie mi się podobają :D], a tu zonk, zwaliło sie jeszcze pare bab, chyba ze trzy i mi nastrój spierdolił [jeszczem nei gotowy na zakładanie haremu :D:D:D:D:D] :( dobrze że kaarwa przeżyłem atak amazonek, YYAAA chrzanie :D

a co do następnych razuff, to jestem otwarty, jak ktoś będzie coś organizował to piszcie, dzwońcie, etc:P do mnie, jak tylko bede wolny to lece do Was :D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw mar 18, 2004 9:53 am

O to jest podejście- miast teoretyzować na forum weźmy się do kolektywnego działania :twisted: :!:
Szakalu, potowarzyszyłbym Ci, jednak rezyduję w Łodzi, a tam radykalna frakcja NLS zamyka się na mojej osobie...... :?
Jeżeli się mylę i ktoś z Łodzi także z technikami naszemi jest obeznany zapraszam do akcji, bo tereny łowieckie mamy genialne i bith shield niżej niż w Wa-wie.

tbl
po
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: kbd » czw mar 18, 2004 10:08 am

szkoda... ze forum dorwalem za pozno :(
jak widac mijalismy sie z mcjackal'em krazac po wwce za targetami.
Jestem zdecydowanie za kolejnym kolektywnym dzialaniem w tej materii.
Zapewne wspolna wymana doswiadczen bedzie wielce wskazana :)
pzdr
KBD

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 10:30 am

kbd pisze:szkoda... ze forum dorwalem za pozno :(
jak widac mijalismy sie z mcjackal'em krazac po wwce za targetami.
Jestem zdecydowanie za kolejnym kolektywnym dzialaniem w tej materii.
Zapewne wspolna wymana doswiadczen bedzie wielce wskazana :)
pzdr
KBD


co powiecie na myśl ??
"brak okazji też okazja"
do spotkania :D:D:D:D:D

może dzisiaj ?? jakieś miejsce i czas ?? :D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 10:35 am

TomaszXBL pisze:O to jest podejście- miast teoretyzować na forum weźmy się do kolektywnego działania :twisted: :!:
Szakalu, potowarzyszyłbym Ci, jednak rezyduję w Łodzi, a tam radykalna frakcja NLS zamyka się na mojej osobie...... :?
Jeżeli się mylę i ktoś z Łodzi także z technikami naszemi jest obeznany zapraszam do akcji, bo tereny łowieckie mamy genialne i bith shield niżej niż w Wa-wie.

tbl
po


własnie, mam jedna myśl, z tego powodu że większość braci nie wpisała lokalizacji swoich łowów tym trudniej się jest zorientować kto skąd nadaje i z kim jest mozliwość szybkiego spotkania bez potrzeby walenia seterk kilometrów :D:D:D:D

APELUJĘ więc do Was BRACIA MOI, że żelazo by gorącym mogło być ... nieustannie ... KUĆ je trzeba, spotykajcie się więc i szerzcie wśród BRACI swojej doświadczenia i nowe techniki :D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » czw mar 18, 2004 12:36 pm

Mcjackal zauważył bardzo słuszną kwestię... uderzając w kilka osób zdecydowanie niewluje się jakakolwiek nieśmiałość, a poza tym zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości można łatwiej wyciągnąć wnioski, np. co było nie tak lub coś w tym stylu... Chociaż wiem też że uderzanie solo niektórym wogóle nie sprawia jakichkolwiek trudności...;) POZDAWIAM CIĘ WOLF...:D Niemniej jednak panowie ja ze swojej strony zapraszam na pomorze... zapewniam że nie będziecie narzekać na brak ŁADNYCH laseczek, tego tutaj czasem jest nawet za dużo...:D Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany dawajcie znać tutaj na forum

Trzymajcie się zboczeńcy... :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 2:08 pm

Don Michael pisze:Mcjackal zauważył bardzo słuszną kwestię... uderzając w kilka osób zdecydowanie niewluje się jakakolwiek nieśmiałość, a poza tym zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości można łatwiej wyciągnąć wnioski, np. co było nie tak lub coś w tym stylu... Chociaż wiem też że uderzanie solo niektórym wogóle nie sprawia jakichkolwiek trudności...;) POZDAWIAM CIĘ WOLF...:D Niemniej jednak panowie ja ze swojej strony zapraszam na pomorze... zapewniam że nie będziecie narzekać na brak ŁADNYCH laseczek, tego tutaj czasem jest nawet za dużo...:D Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany dawajcie znać tutaj na forum

Trzymajcie się zboczeńcy... :D


ty też sie trzymaj :D:D:D:D

mam małą radę która muszę się przyznać bez bicia nie wykiełkowała w moim na nowo rozbudzonym umyśle, jest to myśl od naszych kochanych trenerów dla nas czasami samotnych łowców [mam nadzieję że moge ją opublikować :D:D:D:D]

jak idziesz sam na łowy to wyobraź sobie ze jesteś z kolega który również zna NLS i sie przed nim popisujesz, albo współpracujesz, dobry sposób [sprawdziłem wczoraj :D:D:D], pomaga utrzymać uwagę na zewnątrz :D:D:D i jest zajebisty fun, zupełnie inna relacja [mam nadzieję ze to nie shizofrenia :D:D:D:D no bo jak by nie było to mam tego świadomość ze to tylko mój wymysł :D:D:D:D]

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości