Nowe zastosowanie kopuły

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Nowe zastosowanie kopuły

Postautor: whooan » wt mar 16, 2004 11:29 pm

Odkryłem cos naprawdę niezwykłego.
Jako, że należę do klubu „Sprawdźmy co się stanie” bawiłem się kopułą w autobusie. Nie widziałem jakichś tam specjalnych efektów więc zacząłem zastanawiać się w jaki sposób mógłbym sprawdzić, czy to rzeczywiście działa. Wtedy wpadłem na genialny pomysł. Upatrzyłem laskę, stworzyłem kopułę i w momencie kiedy wizualizacja była wystarczająco dobra powiedziałem w myslach „jeżeli mnie słyszysz to podrap się po nosie” 10 sekund potem laska podrapała się w okolicy ucha, więc powtórzyłem sugestię i tym razem trafiła idealnie w nos. Pomyślałem fajny przypadek/zbieg okoliczności, jednakże ponowiłem badania na kolejnej, i wynik był pomyślny. 8O Zacząłem się przygladać ludziom których testowałem (być może co jakiś czas drapia się po nosie sami z siebie) i stosowałem ją tylko na tych którzy nie wykonywali absolutnie zadnych gestów w kierunku głowy, TO DZIAŁA (siedzi laska i nic ja jej małą sugestię rzucam i się zaczyna drapać, potem przestaję ona także przestaje, po paru minutach znowu zaczynam bawić się kopułą i zaczyna się drapać)Przetestowałem ta technikę na około 20 osobach i jest ona w 100% skuteczna ! Od razu powiem że nie używam PACINGU jedynie zwykła wizualizacja. Największe jazdy miałem kiedy próbowałem wmówić pannie zaraz po tym jak podrapała się po nosie żeby podrapała się lewą ręką w prawe udo, chyba dobrze tego nie zakumała bo zaczęła się nerwowo drapać po całym ciele J
Zauważyłem jednak ograniczenia tej techniki: kiepsko działa gdy jesteś zmęczony psychicznie, niewyspany oraz praktycznie nie działa na osoby czytające (najprawdopodobniej za bardzo mają skupiona uwagę do wewnątrz).
Przetestujcie to sami i podzielcie się uwagami. Oczywiście próbujcie dawać także inne sugestie niż swędzenie nosa ;)

Teraz mała sugestia do naszych Trenerów
Nawet sobie nie wyobrażajcie jakie miny będą mieli uczestnicy następnych kursów NLS kiedy przed prezentacją kopuły napiszecie na kartce zdanie ” za chwilę podrapiesz się po nosie” i pokażecie to na ogólnym forum tuż po wykonaniu techniki ;)

Pozdrawiam
Native Linguistic Speaker

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » wt mar 16, 2004 11:36 pm

Kopuła to zajebiste narzędzie ! Nie zapominajmy jednak o pierścieniu który otwiera piękne perspektywy.

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » śr mar 17, 2004 3:10 am

Powiem szczerze...że mnie ostatnio też niezłe numery się przytrafiły...tyle że ja bardziej zacząłem bawić się w "pierścień". Kolejka to niezłe miejsce aby sie tym pobawić, kiedy dobrze się skoncentruje i puszczę kobietce "słotego strzała", który z czasem zamienia się w pierścień... :P zaczyna sie oglądać w moją stronę... CHŁOPAKI DO DZIEŁA!!:D poeksperymantujcie, bo to faktycznie działa, czasem nawet tak nieoczekiwanie, że aż śmiesznie...
Pozdrawiam Was serdecznie...

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » śr mar 17, 2004 1:10 pm

A czy komus z Was udalo sie utworzyc kopulke/promien stosujac inne systemy reprezentacji (poza wzrokowym). Czy jest to w ogole mozliwe?

Bedac kinestatykiem mam cholerne problemy "z zobaczeniem" tego cuda... Jakies rady bracia macie?

Pozdro z pieprzonej roboty

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr mar 17, 2004 3:48 pm

Bartek
Ja ten zestaw robię tak, że kopuła kopułą, a złoty promień wyobrażam sobie kinestetycznie: jak wchodzi przez głowę to czujesz taki spinający efekt w ciele, przechodzi przez lędźwie, ładując sie odpowiednim napięciem :twisted: :twisted: :twisted: , czuję jak gromadzi się w czakrze, i później odpalam (jak oglądałeś Liberatora 2 - tam był taki satelitarny generator - to bedziesz wiedział jak to wygląda) i czuję jak mnie opuszcza i jedzie w kierunku jej czakry, czuje jak przez nia przechodzi wzbudzając coraz to nowe uczucia (nierozerwalnie związane z sexem) i wraca do mnie przez głowę jak pusty transporter gotowy do załadowania.
A później wyobrażam sobie jak to się dzieje coraz szybciej.

Dla mnie jest to b. dobre ponieważ wizualizuję sobie kopułę, natomiast na pierścieniu skupiam odczucia kinestetyczne - po takim double impact dziewczyna podeszła do mnie w klubie i powiedziała, że koleżanka i ona zastanawiają się czy jestem rozwodnikiem (bardziej kulawej roli nie słyszałem jak żyję)

Hugo.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

magic

Postautor: Sowa_sensei » śr mar 17, 2004 9:16 pm

Witajcie bracia w grzechu,

Jako, że sam te techniki częściowo wymyśliłem a częściowo zaadoptowałem do nieposkromionych potrzeb naszych fiutów, parę słów wyjaśnienia.
1. Przeglądałem przez parę dni ksiązki mądrze brzmiące, i co... niestety nie ma wyjaśnienia naukowego dla takich zjawisk, więc jeśli doświadczasz ich działania, nie mów nikomu, bo to jakieś nawiedzone farmazony :)

2. Faktycznie, kluczowy jest tu twój stan, musisz być świeży rześki "na fali" bo jeśli nie, to dupa- nie działa.

3. Jest tu element, którego nie za bardzo lubię, bo się nie da, skubany zmierzyć. Mianowicie, jeśli czujesz że "świat jest twój" i dodatkowo odpalisz pierścień czy kopułe to nie otwierasz japy a laski ciągną do ciebie jak ćmy.

4. Czyli co? Jak ci totalnie nie zależy, "wiesz" że masz tysiące sposobów abyzdobyć walenie i "wiesz-że-ty-tu-rządzisz" to efekty mogą zaskoczyć Cię 1000krotnie.

Narazie tyle
pozdrawiam
S.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » śr mar 17, 2004 10:38 pm

Ja w niewerbalnym prowadzeniu widziałbym właśnie instrument modelowania własnej postawy, która objawia się kobietom w dość znaczący sposób.
Miałem otóż za sobą pewne doświadczenie po II-im nls-ie, kiedy to po 3 dniach montowania, bawienia się patternami i słuchania wykładów(zdrowie Altar!), zauważyłem, iż mój wenętrzny stan miał dostrzegalne nawet dla mnie symptomy w zachowaniu, gestach, używanych strukturach lingwistycznych, czy tonie głosu.Słowami Pawła ujmując:,,byłem na wielkiej fali''.Są to wszak elementy, które w wyraźny sposób, odpowiednio generowane, dają kobiecie wyraźny sygnał o mojej atrakcyjności.Pożądliwe spojrzenia dziewcząt, stęskniona żona.........Przypadek?
Odpowiednia postawa i stan emocjonalny są więc, czymś co jest indukowane w nas poprzez korzystanie z pierścienia, magnesu i kopuły, gdyż par excellance ciężko uwieżyć mi w bezpośredni wpływ na zachowanie i reakcje kobiet w mem otoczeniu.
po,
txbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mihau
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:55 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: mihau » czw mar 18, 2004 10:36 am

Jako ze na edycjach warsztatu na ktorych bylem nie bylo mi dane doswiadczyc tych technik, skromniutenko prosze o przyblizenie ich z lekka, acz wyczerpujaco:

na czym dokladnie polega i jak stosuje sie kopule i pierscien?

Pozdrowy, o bracia w grzchu :twisted:

mihau

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » czw mar 18, 2004 9:04 pm

Ja ostatnio w poczekalni do lekarza, czekając na Panią doktor upatrzyłem sobie ofiarę i kopułka w ruch tak z 10 minut i po jakimś czasie widze kontem oka jak dziewczynie kleją się oczy ( ten sam efekt był na zajęciach kolega któremu zakłądałem też zasypiał) i coraz bardziej i juz myślałem że zaśnie jak wlazła jakaś stara baba i dzwonkiem do drzwi ocknęła moją ofiarę. Zamiast je przyciągać to je usypiam :( Ale z drugiej strony jak Ją tak uśpić na dobre to nawet nie będzie wiedział co się działo :)
pozdrawienia
ANDY

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 10:08 pm

mihau pisze:Jako ze na edycjach warsztatu na ktorych bylem nie bylo mi dane doswiadczyc tych technik, skromniutenko prosze o przyblizenie ich z lekka, acz wyczerpujaco:

na czym dokladnie polega i jak stosuje sie kopule i pierscien?

Pozdrowy, o bracia w grzchu :twisted:

mihau


myślę ze to pytanie do trenerów i tylko oni mogą ci udzielić takiej odpowiedzi, ja nie czuję się kompetentny ani przed orkiestrę wychodzić nie zwykłem ... to pole jak już powiedziałem Trenerskie :D:D:D:D

po,
mj
Ostatnio zmieniony czw mar 18, 2004 10:14 pm przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 10:14 pm

andy pisze:Ja ostatnio w poczekalni do lekarza, czekając na Panią doktor upatrzyłem sobie ofiarę i kopułka w ruch tak z 10 minut i po jakimś czasie widze kontem oka jak dziewczynie kleją się oczy ( ten sam efekt był na zajęciach kolega któremu zakłądałem też zasypiał) i coraz bardziej i juz myślałem że zaśnie jak wlazła jakaś stara baba i dzwonkiem do drzwi ocknęła moją ofiarę. Zamiast je przyciągać to je usypiam :( Ale z drugiej strony jak Ją tak uśpić na dobre to nawet nie będzie wiedział co się działo :)
pozdrawienia
ANDY


małe spostrzeżenie Bracie i pytanie zarazem, powiedz w jakim stanie sam byłeś ??
może zbyt sennym ??

pamietaj że twój stan jest najwazniejszy, to clue sukcesu, najpierw sam siebie wprowadź w stan, w którym chciałbyś mieć lalę "skopuloną", potem dodaj pierścień, a jak jest widno i lala nie siedzi za daleko to 8O SOWIE OCZY 8O w momencie jak zerknie na Ciebie, a jak raporcik będzie minimalnie się róznił od doskonałego to popróbuj numerek z nosem jak dla mnie powala, lalka dostaje odruch jak by poczuła ukłucie w .... czakrze :D:D:D:D:D:D i potem ta jej mina skąd to się wzięło ... spogląda na Ciebie z :o :o :o :o zaciekawieniem a ty robisz znowu 8O 8O oczka i jak widzi jak ci się rozszeżają to już wie :D :D :D , i wtedy ty już wiesz z kim 8) 8) 8) ona sobie to skojarzyła .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam,
MJ

... U have to focus my brother ...
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości