No i się kurna doigrałem :-)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

No i się kurna doigrałem :-)

Postautor: iad1 » pt paź 31, 2003 3:39 pm

Witam!

Ponieważ jestem w wieku Yebi'ego, męczą mnie trzydziestoparoletnie kobiety, które niespecjalnie mnie z kolei interesują :-). Zazcepiają mnie w sieci, gdzie poluję dokładnie na te o 10 lat młodsze... I tu mam kurcze problem, bo nie zawsze udaje mi się je skutecznie skłonić do przejścia do spotkania w realu... Jakieś sugestie lub skuteczne strategie na takie młode laski?

BTW: czy ktoś coś wyrwał na czacie erotycznym? Odnosze wrażenie, że tam oprócz steku bzdur nic konkretnego się nie dzieje...

Pozdrawiam

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn lis 03, 2003 4:09 am

W skrócie:
strategia jest taka, że to Ona ma cię nakłaniać do spotkania w realu!!
dajesz jej próbkę tego co może doświadczyć, reszta dostępna jest tylko w realu!

W szczegółach strategia może być np. taka:
W wolnym czasie, tak od niechcenia zagadujesz na czacie/gg/forum do jakiejś laski, bo aukrat przeczytałeś to co napisała, i pytasz ją o coś odnośnie tego, albo wygłaszasz jakiś pogląd (aby sprowokować ją do wymiany...) - rozmawiając o tym, wywołujesz w niej ciekawość, fascynację, zaufanie i co najważniejsze... oj sory, reszte powiem Ci może innym razem, bo musze już lecieć...
szkoda że nie będziemy mieli okazji o tym pogadać...

# dlaczego?

bo ja wole zwykłe rozmowy... przy kawie.

#A: ja też, to może...
#B: a dlaczego myślisz, że nie umuwiłabym się z Tobą na kawe?
#C: proponujesz mi kawe?

i jesteśmy w domu :)
tzn. zwykle najpierw w kawiarni :)

kiedyś wieczorem w ciągu 2-godzinnej rozmowy (pierwsza rozmowa) na Tlenie (coś jak GG), tak podkręciłem laskę, że odrazu umówiła się ze mną na następny dzień, na 22:00 w nocy, na drugim końcu dużego miasta, a na koniec rozmowy, gdy wymieniliśmy telefony i mówie jej "no to do jutra", to ona aaa.. jeszcze jedno - a jak masz na imie? bo nie zdążyłam się zapytać :) To było chyba jednak dla niej za szybko, bo następnego dnia o 8, 9 a potem po 10 rano dostałem 3 sms-y, że coś jej wypadło, że przeprasza ale nie może, ale jednocześnie od razu zaczeła do mnie pisać. :)

a odnośnie czatów erotycznych i miejsc w sieci, to ważne jest...
...ale o tym może innym razem, bo musze juz iść.

pozdrawiam
rydzu

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt lis 04, 2003 2:08 am

Witam,
na takie koło 20-tki działa dobrze wyzwanie:"Szkoda, ze jesteś taka młoda...wole strasze kobiety, bo wiedzą czego chcą i mają odwagę by siegać po spełnienie swoich pragnień".

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » ndz lis 23, 2003 3:55 pm

a na takie koło 30-tki (kiedy Ty masz koło 20-tki) działa... "no i powinna być w takim wieku, żeby się jej jeszcze chciało..."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości