1-dniowy NLS

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

1-dniowy NLS

Postautor: aristo » sob lut 28, 2004 2:57 pm

Kto jedzie na 1-dniowy nls postawy do wa-wy 13 marca?? Wpisujcie sie nieujazmieni uwodziciele!!

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn mar 01, 2004 10:21 am

JA jade na bank! 8)
POzrdo
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pn mar 01, 2004 7:17 pm

masz juz jakies lokum Wolf? zastanawialem sie czy nie wykupic sobie doby w tym hotelu moze ktos wie jakie tam ceny?? pozdrawiam
p.s.

szykujcei sie uwodziciele, a moze powinienem powiedziec wszystkie piekne kobiety badzcie od 17 na krakowskim przedmiesciu

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn mar 01, 2004 8:04 pm

NIe bede potrzebowal hotelu, mam NLS chyba wystarczy by jakas ladna pani przygarnela pod swój dach wygłodzonego wilka?? :?:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

mokrzynski
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 11, 2004 4:42 pm

Postautor: mokrzynski » pt mar 05, 2004 6:55 pm

Mam pytanie do trenerów, odnośnie 1 dniowego warsztatu:
Kiedy dokładnie się on odbędzie (czy data 13.III.2004 godz 10 jest aktualna)?
Ile będzie trwał (czy 6 godzin czyli od 10 do 16, tak jak kiedys ktos pisal)?
Gdzie sie odbedzie (Hotel Harenda czy IN)??
Kto bedzie prowadził ten warsztat?

Pytam ponieważ nie dostałem, żadnego e-maila ze szczególami dotyczącymi tego warsztatu, a termin już tuż tuż... A może to konsekwencja tego, że zapisałem się na ten warsztat w trochę inny sposób... nieważne... w każdym razie bardzo proszę TRENERÓW o odpowiedź.

Pozdrawiam
Piotr

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » pt mar 05, 2004 8:04 pm

możliwe że też pojade na ten 1-dniowy warsztat i dołączam się do prośby mokrzynski-ego... :)

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pt mar 05, 2004 8:56 pm

No ale widać że żaden trener specjalnie nie raczy udzielić odpowiedzi na pytanie...
Jeśli ktoś zna miejsca gdzie możne przenocowac niedaleko krakowskiego przedmiescia to proszę wpisywac.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob mar 06, 2004 8:39 pm

Witam,
osoby, które zgłosiły swój udział w jednodniowym warsztacie kształtujacym postawę NLS powinny dzisiaj dostac e-mail z potwierdzeniem i informacjami dotyczącymi warsztatu.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pn mar 08, 2004 4:27 am

Przeczytałem wątek aristo na temat podrywania młodej laski w dziale przeznaczonym do zadawania pytań dla trenerów i administratora. Myślę, że po tym 1 dniowym treningu NLS na żywo i troszkę pracy w terenie poderwanie tej laseczki będzie trwało dosłownie 5 minut. Wg tego opisu za dużo było postawy petenta, której wogóle nie powinno być i brak potwierdzenia jej stanu. Mając postawę petenta paterny mogą być tak odebrane jak przez tą laskę. Natomiast kiedy ja jestem dla niej prezentem i sprawdzam czy ona zasługuję na ten prezent wtedy są dwa wyjścia albo dziewczyna jest warta zachodu albo ma taki a nie inny gust i woli malucha od mercedesa. Wolno jej i tu należałoby podziękaować za zaoszczędzenie mi czasu.
Nie raz sam przeżywam nie najlepsze stany i wtedy nawet przed samym sobą nie wypowiem paternu w sposób jaki powinien on brzmieć a co gdy bym miał go powiedzieć do laski z tym, że mój przypadek to zupełnie inna sprawa. Mam inne sprawy na głowie, które jeszcze nie zostały rozwiązane. Natomiast gdy inne sprawy są porozwiązywane i stan samopoczucia jest taki jaki lubię mieć. Wtedy nawet mówienie w sklepie dzień dobry ma podłoże erotyczne lub samo spojrzenie wywołuje u niej ruch andrenaliny.
To spotkanie powinno być jej propozycją lub wyzwaniem dla niej z mojej strony. Jeżeli tak nie jest nawet z powodu mego błędu wtedy analizuję jaki błąd mogłem zrobic poprawiam go i idę do następnej. Mając telefon do tej laseczki po 10 uwiedzionej pięknej dziewczynie zawsze mogę pozwolić sobie dać jej szansę po spełnieniu przez nią szeregu warunków by się mogła ze mną spotkać o ile będę miał jeszcze na to ochotę.

Pozdrawiam Mirek

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pn mar 08, 2004 7:30 pm

Dzieki Mirekski za opinie, czytajac ja nasunelo mi sie pewne pytanie ale to do tych ktorzy jada na szkolenie i do tych co beda prowadzic;), czy przewidziane jest jakies dzialanie w terenie?? jesli tak w jakich godzinach bedzxie to sie odbywalo?? do zobaczenia na szkoleniu :twisted:

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Dzialanie

Postautor: Total » czw mar 11, 2004 11:41 am

Jesli chodzi o dzialanie to ja juz mam zamiar zadzialac na pierwszej przerwie tego warsztatu. W drodze na pociag i oczywiie w pociagu...
Gdyz majac NLS CD nie tak latwo zagadywac w swojej malej miejscowosci, a co innego 300km dalej w miescie w ktorym moge mowic (robic) co chce jak chce i naco mam ochote...


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości