Czy jeden pattern wystarczy?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czy jeden pattern wystarczy?

Postautor: iad1 » śr lut 25, 2004 9:48 pm

Witajcie!

Wczoraj gaworzyłem z jedną lasencją. Przeleciałem bliskość, potem jakoś wyszło zaufanie :-). Potem krążyłem wokół podniecenia. I tu się zastanowiłem: czy jeden pattern na dany stan wystarczy, czy trzeba powtórzyć? Jak zapodałem pattern jak to czasem nieznajomi faceci bezczelnie atakują kobiety podchodząc do nich mówiąc im w kafejce: "Widzę że jesteś niesamowicie podniecona..." Roześmiała sie i chyba zadziałało... Ale pewności nie mam....

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy jeden pattern wystarczy?

Postautor: tupak » śr lut 25, 2004 10:10 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:12 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Postautor: Gość » czw lut 26, 2004 4:05 pm

Czy jeden patern wystarczy to zależy jak lezy :) A tak poważnie to paterny nie liczy się na ilośc tylko na jakość. Jeżeli wywołałeś u niej stan podniecenia i zakotwiczyłeś go to brawo, ale prawdopodobnie tego nie zrobiłeś bo byś opisywał na forum jak ta panienka ci zajebiście loda robiła :lol: Więc pamiętaj jak masterzy mówią gadanie w sobie nic nie daje wazne jest to aby wywałoć u niej stan niewyobrażalnego podniecenia i zakotwiczyć go aby później zamknąc sprzedaż. Więc do dzieła. I pamiętaj o kolejnośc paternów bo rybka moze się zerwać ;)

Pozdrawiam MICHAŁ

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » czw lut 26, 2004 7:08 pm

Kurna! Faktycznie - nie zakotwiczyłem :-((( Chyba za mało ćwiczę :-))). Teraz mam okres, że ćwiczę ton głosu... I chyba zbytnio się na tym koncentruję... tym bardziej, że widzę efekty, jak na laskę działa głos: spuszcza oczy, rumieni się z lekka... I tu mi chyba zabrakło zakotwiczenia dotykiem! Dzięki! Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw lut 26, 2004 9:33 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:14 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » ndz lut 29, 2004 1:07 pm

Kotwice, kotwice i jeszcze raz kotwice !!! Nieraz plułem sobie w brodę, że nie zakotwiczyłem jakiegoś stanu tylko dlatego że sie zagapiłem. To że zapomniałem zakotwiczyć. Oznacza to, że jesteś jeszcze na takim etapie, że nie do końca masz kontrolę i nie panujesz nad wszystkim. Ja miałem tak samo ale gwarantuję Ci, że jeżeli będziesz ćwicząc zwracał za każdym razem uwagę na jeden element a potem złączysz to dopiero później do kupy to efekt będzie piorunujący :)
Masz teraz dobry powód do ćwiczenia kotwic.

Pozdro

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » ndz lut 29, 2004 6:00 pm

Poobserwuj trochę kolor skóry na twarzy, dekolcie, dolną wargę, w którą stronę ona kieruje swój wzrok gdy walisz pattern na pożądanie to bedziesz wiedział i jednocześnie na luzie złapiesz najbardziej odpowiedni moment na założenie kotwicy:)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Szacunek

Postautor: Sowa_sensei » ndz lut 29, 2004 10:26 pm

Panowie, przeglądałem ten wątek i jestem qrde w małym szoku. Tupak, ruchmistrz, chłopczyk, dematth- wy naprawdę nie ściemniacie a wiecie o co w tym chodzi. Gratulacje!

Jeśli chodzi o ilośc patternów to nie do końca o to chodzi. Zawsze i wszędzie najważniejsze pytanie- CEL!!!! Jeśli cel brzmi- wywołać w niej podniecenie sexualne, to masz całe mnóstwo narzędzi. Może być cytat, to co zrobiłeś brzmi całkiem OK, poza tym możesz skonstruować pattern, albo przenieść wskażnik odniesienia albo powiedzieć całkiem wprost, zależy od sytuacji.

A i do kotwiczenia dotykiem ważne jest, żeby pamiętać- dla laski dotyk jest czymś zupełnie innym niż dla nas. Nawet jeśli nie zakotwiczysz precyzyjnie stanu to i tak jesteś dla niej kimś o jeden dotyk bliżej. Dziwne ale one tak mają.

Pozdrawiam- sensei


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości