Od jakiegoś czasu nie dostaję nowych maili od niego - czy u Was też posucha, czy mnie wykreślił z listy ?
De Agelo - newsletter
Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy
De Agelo - newsletter
Witam!
Od jakiegoś czasu nie dostaję nowych maili od niego - czy u Was też posucha, czy mnie wykreślił z listy ?
Od jakiegoś czasu nie dostaję nowych maili od niego - czy u Was też posucha, czy mnie wykreślił z listy ?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
