Gra w otwarte karty-,,Teraz Cię uwodzę''

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Gra w otwarte karty-,,Teraz Cię uwodzę''

Postautor: Anothermind » czw lut 05, 2004 11:06 pm

Na szkoleniu trenerzy odradzali by ujawniać swoje umjętności przed uwodzonymi kobietami.W swoim upodobaniu do łamania konwencji postanowiłem więc powiedzieć pewnej Damie jakie szkolenie kończyłem, a nawet dokładnie opisać techniki oraz podać ich przykłady.,,Wiesz są naprzykład zakamuflowane wzorce lingwistyczne w postaci kawałów, ale to nie powinno działać na Ciebie........''I tu po dalszym wstępie z negacji i wieloznaczności Voodoo Wibrator zwieńczony oczekiwaną reakcją.Ma świadomość tego co robisz,ale umysł nieświadomy bezbłędnie przyjmuje polecenia.Mało tego, dzięki temu b.łatwo trafić do najodpowiedniejszej szufladki, zyskać aurę tajemniczości.,,Jak to hipnoza?!''- słyszę i widzę wyraz zaintrygowania w lśniących oczach.?Sam dzięki temu wyszedłem z szufladek:petent,terapeuta etc.,,Bo on był na kursie uwodzenia z NLP, ojej!''Mało tego słuchając z laskami płyt z warsztatów, skojarzyliśmy poniekąd z Altarem nasze osoby z trenerami, a to zintensyfikowało wrażenie.Szczególnie głos Lecha zapadł w pamięć pewnej pięknej pani i gdyby usłyszała go w słuchawce Lechu miałbyś ją na rozkładzie;-)
Jeżeli ktoś jeszcze działał w podobny sposób, byłbym wdzięczny za wrażenia i komentarze.

Z wyrazami szacunku,

TXBL
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » czw lut 05, 2004 11:53 pm

Książe Tomaszu!

Stwierdzenie "poniekąd skojarzyliśmy nasze osoby z trenerami", jest stwierdzeniem błędnym. Wróć pamięcią do momentu w którym uraczyliśmy niewiasty te ową informacją. Jak dziś pamiętam kiedy przedstawiłes mnie przy niespełna tuzienie ludzi, jako "największy autorytet w dziedzinie hipnozy w Polsce, a także znane nazwisko w na świecie". Heh, zaprawdę wiele rozrywki dostarczyła mi kolejka chętnych sprawdzenia "jak to jest być w transie" i łatwość z jaką w trans ten zapadali... Anyway, słowa Twoje brzmiały "Bo my z Altarem, uczymy mężczyzn jak uwodzić kobiety. Tak moi państwo, używamy perfidnych i wrednych - jak to powiada nasz przyjaciel Lech D. :), technik manipulacji. I nie uwierzycie! Uczymy np. tak zwanej techniki pseudoorientacji w czasie i technika ta polega na, hehe, normlanie nie uwierzycie, że takie coś mogłoby zadziałać! Uczymy mężczyzn, aby mówili do kobiet "wyobraź sobei siebie w przyszłości (...). Ale ja wiem, że na ciebie by to nie zadziałało. Poza tym, to my tego uczymy, ale nie używamy. Bo wiecie, dla nas liczy się naturalność. Wtedy możesz wiedzieć, że osoba z którą rozmawiasz, jest osobą której możesz w pełni zaufać, a nawet (...). No i teraz nasi blizcy wspołpracownicy - Andrzej, Lech i Paweł prowadzą te warsztaty, a my? A my mamy wakacje. Chyba nie długo nagramy płyty NLS z naszymi głosami, abyście mogły wsłuchiwać się w głosy nasze, niczym w głosy samego Lecha D., który sorawia, że..."

Najśmieszniesze chyba było to, jak siedziałem glową w cyckach niejakiej Ewie, ktyóra to podczas procesu tego intymnego, mówiła mi "a te wasze NLS to nie może zadziałac. Normalniejakby mi jakiś facet tak powiedział to pomyślałabym, ze baran jakiś. nieee, to na pewno nioe działa...". :D

Anyway, odnośnie otwartych kart, polecam wpis Adama w mojej księdze gości - http://www.altar.blog.pl/xiega/index.php

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lut 06, 2004 2:05 pm

Z otwartymi kartami to jest różnie. Często gdy mówię że prowadzę kursy uwodzenia dla kobiet, niezwykle to potęguje zainteresowanie kobiety. Nawet gdy mówi, że "ale na mnie to nie podziała" to kontynuuję: "oczywiscie, ze na ciebie to nie podziała. Takiej kobiety jak ty nie mozna uwieść stosując jakieś wyuczone sztuczki. Abyś została uwiedziona, musisz po prostu spotkac faceta, który zacznie działać na ciebie w szczególny sposób. Czy kiedykolwiek... itd."
Natomiast zauważyłem, że niektóre dziewczyny po naszych kursach NLP są nadmiernie czujne jeśli chodzi o stosowanie patternów. Po prostu widać, że gdy zaczynam do nich mówić wchodzą w meta-pozycję i skrupulatnie analizują wszystko co mówię. Wtedy sprawa jest trudniejsza i trzeba działać głównie niewerbalnie...

Pozdrawiam, Lechu
PS. A ładna jest ta, która się zakochała w moim głosie? I jakie ma 3 główne zalety poza urodą, które mogłyby mnie zainteresować? ;)
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pt lut 06, 2004 8:00 pm

Drogi Lechu,


De facto Dama o którą pytasz jest bardzo urodziwą niewiastą, a nadzwyczajnymi zaletami poza urodą są rozmaite odmiany perfidii.Dowiedziawszy się o moich umjętnościach zdecydowała przywiązać mnie do siebie za pomocą dzieci i obrączek,ale otwiera się na propozycję przyprowadzenia koleżanki............
Za dużo problemów.Że też przez nią trafiłem na NLS! :twisted:
pozdrawiam
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości