Lekka niesmialosc

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Lekka niesmialosc

Postautor: seedman » czw paź 23, 2003 2:17 pm

Wiecie co ostatnio zauwazylem... ze jednak niesmialosc nie jest taka zla. U mnie powoduje to ze glos mi mieknie. Dzis mowilem tak cicho ze kobieta musiala nachylic sie w moim kierunku zeby uslyszec co mowie :-) Po drugie glos nabiera wyrazu.

Mam jeszcze natomiast trudnosci z laczeniem i rozwiazywaniem patternow. Miedzy zdaniami ktore buduje sa zbyt długie przerwy. Pozatym trudnosci laczenia patternow z neutralnymi sprawami. Kobiety tez chca abysmy z nimi normalnie o czyms rozmawiali :-) Pytanie.. o czym najlepiej zeby z wykorzystaniem technik NLS ale rzeczy przyziemnie, a nie tylko grzebanie w uczuciach i myslach.

Narazie.

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » czw paź 23, 2003 2:30 pm

Witaj!

Myśl o stanie, który chcesz w niej wywołać. Budowanie kolejnych stanów idzie w miarę naturalnie - tylko musisz wiedzieć, jakie stany po kolei chcesz wywołać.

Pozdrawiam i happy haunting!


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości