CZY JEST SPOSÓB NA TO

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Gość

CZY JEST SPOSÓB NA TO

Postautor: Gość » ndz sty 18, 2004 4:27 am

nie aktualne :)
Ostatnio zmieniony czw mar 18, 2004 9:48 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Hawk » ndz sty 18, 2004 4:32 pm

Najlepszym lekarstwem na brak kobiety jest inna kobieta ... umiejetnosci masz wiec na co czekasz :-)

Pozdrawiam
Hawk

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Re: CZY JEST SPOSÓB NA TO

Postautor: Mirekski » ndz sty 18, 2004 7:54 pm

chlopczyk pisze:Ostatni zauważyłem niesamowitą tęsknote za swoją dziewczyną. Poprostu momentami czuje że bez niej życie staje się pustką pomimo że skończyłem kurs NLS na płytach nic mi to nie daje nadal tęsknie za momentami niesamowitych pocałunków, czułych pieszczot :cry: czy mozna zmienic swoja postawe tak zeby to zniknela ta tęsknota za nią kórwa pojebane to jest uczucie i prosze Boga zeby nigdy się nie pozwolił mi się zakochać :((((((((((((((((((((((((((((( :cry: :cry:


Szkoda, że nie poprosiłeś Andrzeja B. o technikę totalnego odkochania w 5 minut. Mi to zrobił na czarnym pasie i zadziałało jak cholera. Kiedy spotkałem sie z tą dziewczyną ona nie mogła pojąć, że ja to ja i skąd u mnie taka postawa, która ją dominuje. Ha - to byłe wspaniałe, szokujące uczucie.

Pozdrawiam Mirek

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn sty 19, 2004 12:15 am

Miruś, napisz coś więcej o czarnym pasie :D

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr sty 28, 2004 4:40 pm

No właśnie też jestem ciekaw czegoś na temat pasa??

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » sob sty 31, 2004 2:06 am

ruchmistrz pisze:Miruś, napisz coś więcej o czarnym pasie :D

No cóż mogę napisać tyle, że jak po pierwszym NLS-ie nie mogłem ogarnąć się ze stanu euforii tak po czarnym pasie byłem w szoku pisałem już o tym kiedyś. Czarny pas nie wydał mi się tak wielkim zaskoczeniem jak I NLS ale to co się zaczęło dziać po czarnym pasie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pamiętam jak zaczęły dziać się rzeczy z pogranicza magii kiedy na gg panienki zaczęły zaczepiać jedna za drugą i to w ilościach dla mnie nie do ogarnięcia (wtedy uwierzyłem w telepatię). Najciekawsze było to jak dziewczyna, która mnie znała chciała sobie porobić jaja kiedy po kilku minutach rozmowych zwątpiła, że ja to ja i nie mogła w to uwierzyć. Zaczęła mnie weryfikować. Potem zamieniła się w małą dziewczynkę, która bardzo chce bym z nią jeszcze chociaż chwilkę pogadał.
Uważam, że czarny pas daje potężnego dopalacza do całego NLS-u. Zwłaszca ćwiczenia, które wykonuję jako eksperymenty na laseczkach a i mi pozwolił się wydostać z szufladki przyjaciela - ha


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości