Jak bardzo ten nowy wątek może pomóc Tobie ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Adam
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 03, 2003 6:09 pm
Lokalizacja: Cieszyn
Kontaktowanie:

Jak bardzo ten nowy wątek może pomóc Tobie ?

Postautor: Adam » sob sty 10, 2004 3:17 pm

Wiem, że temat ten jest dosyć wyszukany i zdaję sobie sprawę, że czytając go i zastanawiając się nad koniecznością przeczytania owego textu po raz wtóry, możesz nieoczekiwanie stwierdzić, że im dłużej czytasz, tym bardziej zaczyna Cię to wciągać. Do tego stopnia, że niemal wyobrażasz sobie jak wychodzisz z siebie i patrzysz z boku na swoją twarz, która nieoczekiwanie zaczyna emanować ciekawością i chęcią zagłębienia się w tą myśl,a usta powoli otwierają się na znak absolutnego zdziwienia...
I to po części sprawiło, że zacząłem się zastanawiać nad tym, jak to jest, gdy dzwonię do niewiasty... nie wiem czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, że owa kobieta wciska mi swój numer telefonu, po czym niemal lepkim głosem prosi, bym do niej zadzwonił...
I w tym miejscu jeśli jesteś kimś inteligentnym i obdarzonym fenomenalną wyobraźnią byc może potrafisz to sobie wyobrazić... Jednak to jest jeszcze za mało, gdyż nurtuje mnie pytanie, czy aby na pewno powinno się do niej dzwonić..? Wszak niewiasta piekną jest, lecz dlaczego to ja mam:
primo - chwycić za telefon;
secundo - starac sie ją zastać;
tercio - płacić za rozmowę ?

Jak to jest, gdy mamy rozmaite ograniczenia, które tlumią w nas tą nienaturalną, tajemniczą i niesamowitą przecież osobowość pirata... Ponieważ istnieją różnice pomiędzy tym co sobie wyobrażasz, a tym co sobie naprawdę wyobrażasz, nie jest konieczne, żebyś za każdym razem, gdy będziesz brał do ręki telefon, przeszukiwał książkę telefoniczną i wreszcie czekał na połączenie:
(...... - pierwszy sygnal, ...... - drugi sygnal...) przywoływał tudzież wyobrażał sobie zawartość tego postu... :)

Pozdrawiam, Adam

Prezes
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 16, 2003 1:35 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Prezes » pn sty 12, 2004 9:32 pm

:lol: do kladnie tak trzeba je przyzwyczajac do tego ze to one maja wielka niepowtarzalna szanse aby do nas czyli elity meskiego rodu mogly zadzwonic i dostac w zamian przepyszne cukiereczki za ktorymi przepadaja i o ktorych snia po nocach niespelnienia ze swoim obecnym ,

Prezes
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 16, 2003 1:35 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Prezes » pn sty 12, 2004 9:42 pm

bo to przeciz tak samo jak jest z nami facetami kiedy kobieta nam daje sygnaly6 ze chce uprawiac z nami sex i spelniac nasze najwspanialsze marzenia seksualne wiec sie napalamy, wiec i one kiedy my spelniamy ich marzenia b o najcudowniejszej wymarzonej przez nie rozmowie i pobudzamy i ch namietnosci to tyz musza sie czuc podobnie, i niby to my jeszcz4e mamy za to placic? no coz swiat jest pelen psfow ,no dobra ide sie pieprzyc bo to takie zdrowe,a kobiety tak bardzo narzekaja no migreny i slabe zdrowie, (chyba pojde do nieba za dawanie tyle przyjemnosci prawie obcym kobietom)

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt sty 13, 2004 1:16 am

Hm... Prezes = Koniokrad czy Zbyszek, Punkotek? A może jest jeszcze inny, wciąż nie znajomy mi , krakowski brat z grzechu?


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości