Powitajmy mojego Guru !!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Powitajmy mojego Guru !!!

Postautor: Donato » pt sty 09, 2004 11:29 pm

Witam Cię Pawle !!! Nareszcie !!!

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob sty 10, 2004 12:54 am

SIEEEEEEEEEEEEMA SENSEI, cholera NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! ALEŻ SIĘ CIESZĘ, AŻ MNIE Z KAPCI WYPIERDOLIŁO ZE SZCZĘŚCIA, ALLELUJA!!!!

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

i ja witam

Postautor: Sowa_sensei » pn sty 12, 2004 11:34 am

Witajcie frajerzy, musiałem wkroczyć do akcji bo słyszałem na mieście że jest przejebane. Ruchmistrz zapomniał patternu na zrobienie laski i każdą zdobycz posuwa jak nasi protoplaści - w cipkę i tylko w cipkę:))))
A demmath poszerza krąg możliwości przehandlowując rodzoną siostre:)))

Dobra, a poważnie to Cieszę że jestem z wami. Musiałem trochę przystopować bo zaliczyłem małą cholera wtopę. Mianowicie, moja ukochana żona-zawsze-napalona używała do budzenia polifonicznego dzwonka w tel. kom. skuteczne, ale aż za bardzo. Dla mnie codzienne wstawanie o 7.30 to przejaw złego smaku i dałem jej swoją nokie. A ona niby przypadkiem przejrzała sms-y. O cholera ale się nagimnastykowałem!

Teraz jeśli zobaczysz w w-wie siedzące na przystankach i wogóle wszędzie zapłakane sexowne dupcie to właśnie znak że sensei zaliczył przerwę technologiczną:))))

Ale wraca do akcji
pozdrawiam
P.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości