Wymiana plikow

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Czy jestes za stworzeniem forum ?

Czas głosowania minął sob sty 17, 2004 2:50 am

Tak, to fajny pomysł
6
75%
Nie, to nie jest dobry pomysł
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Wymiana plikow

Postautor: Hawk » sob sty 03, 2004 2:50 am

Witam grupowiczow,

Wiem ze kazdy z was ( a przynajmniej ci ktorzy rozwijaja umiejetnosci poza kursami NLS) sciaga/sciagal kursy Ross'a Jeffriesa, Davida Deangelo i innych ludzi zajmujacych sie NLSem. Czy macie ochote na stworzenie forum/liaty dyskusyjnej na ktorym moglibysmy sie wymieniac tego typu rzeczami ? Moze macie swoja wizje jak mialoby to wygladac ? Niestety p. Admin nie przewiduje stworzenia tutaj czegos takiego wiec mozemy zajac sie sami stworzeniem czegos takiego ... oczywiscie uwzgledniajac nie lamanie prawa ...
Co wy na to ?
Hawk

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » sob sty 03, 2004 3:11 am

A co bys powiedzial na wymiane Twoich pieniedzy na Moj papier toaletowy na zasadzie Ty mi 10 tys PL a ja Ci rolke papieru ? :D

To byloby z pewnoscia rownie uczciwe jak "wymiana plikow", ktora proponujesz.

Chcesz sie umawiac na piractwo ? Umawiaj sie gdzie indziej.
Watek zostaje zamkniety.

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » sob sty 03, 2004 2:15 pm

Poniewaz:
- Hawk poinformowal mnie, ze wymiana plikow ma nie przekraczac granic prawa
- nie mam jak na razie podstaw aby mu nie wierzyc
- kazdy uzytkownik forum ma u mnie na "dzien dobry" pelna pule zaufania
wiec watek zostaje odblokowany.
Ostatnio zmieniony sob sty 03, 2004 3:35 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Wymiana plikow cd.

Postautor: Hawk » sob sty 03, 2004 3:08 pm

Witam grupowiczow po raz kolejny,

p. Admin zablokowal wczoraj moj post myslac ze bedziemy zajmowac sie piractwem. Moglo to spowodowac niezreczne moje wyrazenie sie ze bedziemy wymieniac sie plikami Ross'a Jeffriesa i innych osob zajmujacych sie NLSem. Moglo to wprowadzic w blad innych uzytkownikow forum za co przepraszm. Piractwa nie popieram i szanuje wlasnosc intelektualna innych. Materialy do wymiany powinny miec charakter "freeware" a nie komercyjny. Teraz mam nadzieje ze jest wszystko jasne :-)

Pozdrawiam
Hawk


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości