ZBYT ROZMOWNA KOBIETA

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

ZBYT ROZMOWNA KOBIETA

Postautor: shafty » śr paź 24, 2007 7:14 pm

mam problem nawijam z panna ladna byscie wyymiekli :) no ale komplement poszedl staram sie nawijac patterny ale jej sie nie da przegadac przerywa mi czeste normalnie gubie watek pomyslalem poczekam az sie zmeczy ale ona sie nie zamyka macie jakies pomysly co zrobic?
dumnie przekraczam granice areny

jacenty
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 14, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Polska południowa

Postautor: jacenty » pt paź 26, 2007 5:20 pm

"byc soba" :lol:

wlasciwie to kazdy pattern w normalnej rozmowie brzmi jak przesadyzm, zastanawiam sie jak to tworcy widza. rozumiem ze idealne warunki to takie gdy umawiasz sie z dziewczyna na spotkanie na solo i wiesz ze musi cie sluchac, ale tak w szybkiej rozmowie, krotkiej chwilowej wymianie zdan, w pracy, lub "w biegu" etc. jak wkrecic cos pozytywnego, cos co utkwi dziewczynie w pamieci i jednoczesnie nie bedzie musialo byc dlugie. jakies pomysly na "mikro-patterny" (tzn. takie ktorych nie trzeba rozkrecac i schodzic na hipnotyczny ton glosu) ?

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » sob paź 27, 2007 8:36 pm

dzieki za wypowiedz ale zeby moc cos powiedziec musial bym nawijac nonstop bez rzerw ani pauz jak ja mowie wiesz jak to.. jest to kied mowie to.. to w miejscu mojej pauzy ona nawija kolejne 20 zdan
dumnie przekraczam granice areny

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn paź 29, 2007 7:58 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 10:03 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » sob lis 03, 2007 8:38 pm

wlasnie to tupak robie i jest fajnie terazjest nawet bardzo fajnie bo jak taknawijala to patrzylem jej sie w oczy i ona sie pyta czemu to ja ze : musze ci powiedziec ze masz bardzo niesamowity glos i poprostu sie w nim rozplywam a dzieki temu ze mowisz tyle niezywkle interesujacych rzeczy to poprostu slucham i ona do mnie ze boi sie ze jak sie przestanie odzywac to niebedzie wiedziala co robic i wyjdzie na idiotke i potem przejolem paleczke :)
dumnie przekraczam granice areny

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn lis 05, 2007 1:03 pm

Wykorzystaj to ze tyle gada.
Nadaj jej mysleniu kierunek a sama sie nakreci...

Genaralnie zawsze mozesz sie zastanowic jak wykorzystac to co juz masz.

Rob cokolwiek czego jeszcze nie robiles.
Nawet jak cos na maksa spaprzesz zawsze mozesz to smiesznie skomentowac nadajac rame zartu.

Jesli nawet poczujesz ze to co powiedziales nie dalo efektu a wrecz przeciwny mozesz powiedziec:

-No coz czasem pozory moga mylic-

To tyle z mojej mapy,
-Total.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

krisss
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 13, 2008 11:49 am
Lokalizacja: Podhale

Postautor: krisss » pn lis 10, 2008 9:09 pm

tez znałem taką laske, d dobrze mówicie deobry pejsing i skierowanie na własciwy kierunek jej myśli daje niesamowite efekty:D

Piotr55
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 09, 2016 8:03 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: ZBYT ROZMOWNA KOBIETA

Postautor: Piotr55 » wt lip 26, 2016 9:05 pm

Najlepiej delikatnie dać do zrozumienia, że za dużo gada. Myślę, że pozwoliłaby wtedy wtrącić choć parę zdań drugiej osobie.
http://jak-podniecic-kobiete.przydatnastrona.pl/
Wpływ słów na kobiety i tematy pokrewne.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości