Jak sprawic by moja kobieta wrocila do mnie?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

mac
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 11, 2003 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Jak sprawic by moja kobieta wrocila do mnie?

Postautor: mac » śr lis 15, 2006 8:02 pm

Prosze o konkretne odpowiedzi,bez stwierdzen typu daj sobie z nia spokoj.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Jak sprawic by moja kobieta wrocila do mnie?

Postautor: tupak » czw lis 16, 2006 12:38 pm

mac pisze:Prosze o konkretne odpowiedzi,bez stwierdzen typu daj sobie z nia spokoj.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc


Paradoksalne, ale jak dasz sobie z nia spokoj, i zajmiesz sie swoim zyciem, wzbogacisz je i bedziesz facetem szczesliwym sam ze soba - to twoje szanse odzyskania kobiety wzrastaja geometrycznie ;)

Mozesz tez napierac na nia, czym spowodujesz narastajace podkurwienie ;) - niezaleznie czy zrobisz to metodami NLSowymi czy nie.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mac
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 11, 2003 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak sprawic by moja kobieta wrocila do mnie?

Postautor: mac » czw lis 16, 2006 10:00 pm

tupak pisze:
mac pisze:Prosze o konkretne odpowiedzi,bez stwierdzen typu daj sobie z nia spokoj.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc


Paradoksalne, ale jak dasz sobie z nia spokoj, i zajmiesz sie swoim zyciem, wzbogacisz je i bedziesz facetem szczesliwym sam ze soba - to twoje szanse odzyskania kobiety wzrastaja geometrycznie ;)

Mozesz tez napierac na nia, czym spowodujesz narastajace podkurwienie ;) - niezaleznie czy zrobisz to metodami NLSowymi czy nie.


Dzieki Tupak za odpowiedz,masz racje :) ...Ale jak mam sie zachowac gdy ja spotkam, co jej powiedziec. Mam inicjowac kontakt, czy czekac na przypadkowe spotkanie albo jej incjatywe?

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » pt lis 17, 2006 8:30 pm

T
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:45 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » pt lis 23, 2007 2:42 pm

dobrze jest pozwolic jej serdecznym kolezankom przekonac sie ze jestes zajebisty to dotrze do niej ze zdwojona silą
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości