gdy zostaniesz "złapany?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

gdy zostaniesz "złapany?

Postautor: uzi » wt gru 30, 2003 1:45 am

nie wiem czy ktoś z tenerów tu zagląda ale moze ktos z uczestników kursu mi powie czy zdarzyło mu się podczas stosowania technik językowych na kobiecie byc "złapanym" ? zdania typu "wiesz poczułam sie dziwnie w tym momencie kiedy to poweidzialeś" ale zaraz mechanizm obronny "co Ty kombinujesz?" i wycofanie. ???

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt gru 30, 2003 3:05 pm

Nie, nie i nie!.. raz mialem sytuacje kiedy testowalem NLS na osobie, która znam już od dawna, ktora tak powiedziala. Natomiast obroniłem się spokojnie... Wiesz jak to jest.. czasami w życiu człowieka przychodzi taki moment w życiu, właśnie ten... w którym porusza.... pewne tematy w swoich refleksjach... :-) etc. Po 3 godzinach byliśmy "w domu".

Widac, że nie byłeś jeszcze na NLS, że takie pytanka zadajesz. Jak kobieta jest zdziwiona to znaczy, że jeszcze w życiu takiego faceta nie spotkała co sprawia, że dla mnie uwodzenie jej to jak zabawa z dzieckiem ;-)

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: gdy zostaniesz "złapany?

Postautor: rydzu » wt gru 30, 2003 4:58 pm

uzi pisze:"wiesz poczułam sie dziwnie w tym momencie kiedy to poweidzialeś" ale zaraz mechanizm obronny "co Ty kombinujesz?" i wycofanie. ???


sprawdzam, czego jeszcze nie wiesz o sobie...

albo (gdy ona jest juz blisko... do domkniecia, i ma taki odruch zdziwienia...)

# o boze Co tym mi robisz!?

jakto co? uwodze Cie perfidnie... i mam zamiar sprawić ze...
"brain is my second favorite organ"

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » wt gru 30, 2003 11:03 pm

Fakt, na kursie nie byłem, JESZCZE. Znam tylko patterny Rossa. Ale pytam dlatego że ze stosowałem je (lekko zmodyfikowane) na czacie i ..
No właśnie, młode laski pięknie łykały więc chciałem spróbować na starszej (30 pare lat) ale laska byla chyba przewrażliwiona, na wstepie oznajmiła ze mozemy pogadac jesli nie będzie to temat nr 1 na czacie czyli wiaodomo jaki No i po drugim pattrenie się połapała że coś się jest na rzeczy włączył jej się alarm i trach! drzwi się zatrzasnęły...

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt sty 02, 2004 1:56 am

uzi pisze:No właśnie, młode laski pięknie łykały więc chciałem spróbować na starszej (30 pare lat) ale laska byla chyba przewrażliwiona, na wstepie oznajmiła ze mozemy pogadac jesli nie będzie to temat nr 1 na czacie czyli wiaodomo jaki No i po drugim pattrenie się połapała że coś się jest na rzeczy włączył jej się alarm i trach! drzwi się zatrzasnęły...


z takimi trzeba najpierw troche dłuzej pogadac o waznych dla niej rzeczach o zwiazkach, o wartościach, i gdy ona zaczyna myśli o tym wszystkim co jest dla niej ważne i niezbędne żeby chciec sie kochać z mężczyzną, wtedy przechodzisz lekko na tematy blisości, okazywania uczuć, czułości, pieszczot, i tego co kogo podnieca, i jak to jest wtedy kiedy czujesz dotyk tego kogos wyjatkowego kiedy jego palce... ble ble ble no i wtedy mówisz oj, chyba nie powinniśmy o tym rozmawiac... :twisted:

pozdrawiam
rydzu
"brain is my second favorite organ"


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości