jak to jest?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

jak to jest?

Postautor: uzi » sob gru 27, 2003 10:22 pm

Mam pytanie: czy jak już chwycę pannę na wędkę NLS wywołując u niej fascynację etc to już każdym następnym razem gdy będe z nią muszę gadać w ten sposób?

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob gru 27, 2003 10:34 pm

Wiesz, że dzwoni, ale bla bla bla...

Natomiast chodzi o to, żebyś zakotwiczyl ten stan. Za najacego się na NLS uważam człowieka, który nie zadaje pytan w stylu "co musze" :-) Nic nie musisz! Nie musisz miec wszystkich lasek, które Ci sie podobaja tak jak nie musisz zacząc intensywnie myśleć o tym, że chcesz zapisać się na ten kurs :-) Bez tego da się żyć (podobo)! Tylko co to za życie? - no ale to już inna sprawa :wink:

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » ndz gru 28, 2003 2:09 am

Nie marnujecie żadnej okazji żeby niczego nie spodziewającego się człowieka złapać w sidła NLP owskich sztuczek :) I bez tych indukcji zamierzam przejść się na kurs NLS, pierwsze w kolejności jest jednak NLP u Andrzeja albo Lecha.

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » ndz gru 28, 2003 1:18 pm

Czyli dla Ciebie ważniejsze jest ogółem wykorzystywanie perswazji?
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » ndz gru 28, 2003 2:51 pm

Perswazji? Przede wszytskim na swojej podświadomości. Dla mnie najważniejsze to w pełni kontrolować swój własny umysł, emocje, reakcja, zachowania. A dopiero potem kontrlować umysły innych :)

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » ndz gru 28, 2003 9:29 pm

No ale jednak pragniesz by Cie słuchano i co ważniejsze by sądzono że masz racje ;););)
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pn gru 29, 2003 12:58 am

Absolutnie. To wspaniałe uczucie. Bo ja wiem że mam rację i bez tego ale inni czasem nie wiedzą że to Ja ma racje i naiwnie myślą że to oni mają rację, więc ja tylko chcę wyprowadzić ich z błędu... :wink:

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » wt sty 06, 2004 9:16 am

Mam to samo. I właśnie zacząłem uczęszczać na warsztaty do Lecha w Trójmieście. Na NLS pójde, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt sty 06, 2004 9:16 pm

Prawdę mówiąc nie chodzi o to by ludzie myśleli, że masz rację, tylko o to, by robili co chcesz. I uwazali, ze oni to tak sami z siebie :). Mam rację, nieprawdaż? ;)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » wt sty 06, 2004 10:15 pm

Tak Lechu, masz racje! ;)
"brain is my second favorite organ"

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » śr sty 07, 2004 8:59 am

To też fakt. Koniec, końców, każdy wierzy w to co chce. I każdy ma rację. Aczkolwiek zdażało mi się nieraz zacząć denerwować z powodu "no czemu ta osoba nie chce zrozumieć że to ważne i że to tak działa?".
Koleżanka z uczelni kiedyś mi po dyskusji zwróciła uwagę że mam "cholernie autorytarny sposób dyskutowania nie uznający sprzeciwu".
Chyba muszę popracować nad tolerancją i elastycznością w dyskusji... Wszystko do zrobienia...

PS. Pozdrowienia Lechu.
PPS. Szef każe mi wziąć zaległy urlop, Ojcec udzielić pożyczki, a żona chce abym nauczył się flirtu. Czy mogę się sprzeciwiać? Cóż mi pozostało... :twisted:


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości