Po co Tobie był...?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Po co Tobie był...?

Postautor: amadeus » sob gru 20, 2003 7:49 pm

Ciekaw jestem z jakiego powodu Ty zacząłeś się interesować NLS'em.
Czy rzuciła Cie dziewczyna? Czy żona się już Tobą nieinteresuje? Czy może nie miałeś jeszcze nikogo i chcesz to zmienić? Czekam na wasze odpowiedzi?

Vickers
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:29 pm
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Vickers » sob gru 20, 2003 9:58 pm

Nie miałem jeszcze nikogo - czytaj: żadnej :) i chce to zmienic
A Ty ?

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » sob gru 20, 2003 10:19 pm

Wiesz dość to dla mnie wstydliwy temat bo jestem już stary pryk ale ten wstyd mi właśnie wszystko blokuje i nikogo nie miałem. Ale wkrótce zamówie sobie te kursy i mam nadzieje że po nich coś się naprawde zmieni a tak samo jak Ty nie wydaje mi się żebym nie był atrakcyjny. Jak już się oboje tego nauczymy to może wspólnie na laski pójdziemy ;)

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob gru 20, 2003 11:13 pm

Trafilem tu po kombinowaniu z jedna lasencja przez... (tu sie chlopaki trzymajcie)... 3 LATA!!! :-) Totez smiac mi sie chcialo, jak po NLS analizowalem te wszystkie "starania". Ale nie zaluje ze 3 lata jej poswiecilem.. bo tak bym dalej zyl w nieswiadomosci NLS :-)

Seedman | http://nls.republika.pl

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » ndz gru 21, 2003 8:52 am

A ja na NLS i Speed Seduction Rossa trafiłem po latach prób i błędów. Laski zawsze na mnie leciały za wygląd i inteligencje :D Robię rewelacyjne pierwsze wrażenie. A potem wszystkie uciekały javascript:emoticon(':oops:') Teraz już wiem czemu i żadna nie ucieka. Poza tym nie wiedziałem jak im się dobrać do majtek, a teraz to już historia. Jak chcę jakiejś sprawić rozkosz z rykoszetem [he he he], to wiem co zrobić :twisted: :twisted:

Gość

:)))))

Postautor: Gość » śr gru 24, 2003 4:39 pm

Wiesz jak to jest kiedy przechodzi ładna zgrabna i naprawde sexi dziewczyna a strach cie paraliżuje nawet nie myślisz o podejsiu do niej bo wiesz ze możesz narazić się na porażkę. Po NLS nie czujesz strachu wiesz że tą kobiete możesz mieć bez żadnego trudu i problemu. Nie namawiam cie do skończenia tego kursu ale odpowiedz sobie czy nie zajebiście i fajnie być pewnym siebie podchodzić bez strachu do każdej dziewczyny i czuć ze możesz ją mieć :D Pozdrawiam 8)


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości