Pytanie o poradę

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Pytanie o poradę

Postautor: vexen » wt gru 16, 2003 2:25 pm

Hej. Mam pytanie. Spotykam się z niedawno poznaną laską po raz pierwszy w knajpie. Gadu gadu... bla bla bla... i ona nagle zaczyna smęcić. Gada jakieś historie, jak to jej źle w życiu, jak ją kolesie podrywają za wygląd... te sprawy. No ja wymiękam. Co powinienem zrobić, jak patern zapodać, coby ją naprostować? Poradźcie.[/i]

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt gru 16, 2003 2:56 pm

Only w czesci dla wtajemniczonych :-)

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » śr gru 17, 2003 10:26 am

eee... Dlaczego? Toż to nie jest jakoś tak super tajne chyba? Myślałem, że to akurat zagadnienie jest dość proste... i nie będzie tajemnicą.

ruchmistrz

Re: Pytanie o poradę

Postautor: ruchmistrz » śr gru 17, 2003 12:20 pm

Gadu gadu... bla bla bla... i ona nagle zaczyna smęcić. Gada jakieś historie, jak to jej źle w życiu, jak ją kolesie podrywają za wygląd... te sprawy.
"Tak, to prawda, mnóstwo kolesi podrywa piękne dziewczyny za wygląd i te sprawy. Mam koleżankę, która jest modelką i ona powiedziała mi że ma już dosyć żałosnych, nadętych dupków którzy myślą, że w ten sposób ją zainteresują. To rzeczywiście przykre że jest tak mało mężczyzn, którzy dokładnie wiedzą czego tak naprawdę potrzebuje kobieta i potrafią dostrzec w niej nie tylko piękne ciało, ale inteligencję, wrażliwość, poczucie humoru, zmysłowość i te wszystkie cechy które sprawiają, że ona jest wyjątkowa."


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości