Postawa - do trenerów

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Grzesiaczek
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2005 7:42 pm

Postautor: Grzesiaczek » czw mar 03, 2005 8:36 pm

deleted
Ostatnio zmieniony ndz cze 11, 2006 1:23 pm przez Grzesiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 03, 2005 8:58 pm

Grzesiaczek pisze:Przez 7 dni z rzędu robiłem zalecone w dziale "Coaching..." ćwiczenie z energią i nie spowodowało to ŻADNEJ poprawy w samopoczuciu, nadal pojawiały się excusy za każdym razem, gdy pomyślałem o zaproszeniu na kawę kobietę, którą często widuję. Nie będę się już więcej w to bawił, zamierzam powtórzyć warsztat.


hmm "mała" rada .. :D :

Przestań myśleć w sposób destruktywny i doliniarski !!!!

Zacznij myśleć inaczej !!!

Co z tego że odbębnisz ćwiczenie jak twój początkowy stan przystępując do ćwiczenia nie jest odpowiedni. Wyrzucaj wszystko co ci przeszkadza podczas ćwiczenia, a nie excuse'ami sie zasłaniasz :d .. co automatycznie pokazuje, źe robisz to niepoprawnie. A jak się nauczysz dobrze to robić to powiem ci tak, że możesz mieć co najmniej tak jak ja a kto wie czy nawet nie lepiej, a na pewno inaczej ... mam np. takie kotwice że nie musze nic robić, nawet drgnąć, wystarczy ze przywołam sobie pewien symbol, do którego przykotwiczone sa łanńcuchy kotwic stanów i po takiej odpałce powiem Ci … czuć moc ... prawdziwą :P

Po jakimś czasie przestaje to działać, bo twój normalny poziom wzrasta do poziomu kotwic, więc trzeba przeinstalowywać stany, ale tylko po to jeśli potrzebne są jeszcze mocniejsze zasoby czy bardziej stymulujące bodźce :D, a jak nie to nie bo po co robić cos .. niepotrzebnie :D :P :D

… i co z tego że potem wszyscy patrzą na Ciebie jak na kosmitę bo precież w ich a jakże mylnym przekonaniu nie ma ludzi którzy są ciągle uśmiechnięci, mają swobodne samopoczucie i nieznośną lekkość bytu :D ... a twój umysł pracuje sobie lekko na takich obrotach jakie są ci w danej chwili najlepszymi, wstajesz o której chcesz bez zegarka, kładziesz się i nie czujesz zmęczenia po dniu całym, śpisz mniej bo nie potrzebujesz za długo spać, by się wyspać, czy zregenerować, a to dlatego ze jest tak zaprogramowany :D .. masz więcej czasu na różne fajne rzeczy :d

a potem tylko loozik i swobódka :d
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości