Postawa - do trenerów

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Gość

Postawa - do trenerów

Postautor: Gość » czw lut 03, 2005 8:57 pm

To uczucie zajebistego funu, które miałem tuż po kursie szybko minęło. Kotwica na uczucie zajebistości, którą sobie zakładaliśmy nie działa. Znowu mam problemy z podchodzeniem (fizjologia - walenie serca itd.). Nie czuję luzu, który miał być po kursie. Nie wspominając już o tym, że instalowanie postawy Jamesa Bonda w ogóle na mnie nie wpłynęło, pewnie się nie zainstalowało :)

Co mam robić? Dzwonić do któreś z was trenerów? Przyjść na następny jednodniowy?

I jeszcze jedna sprawa. Nie mam o to pretensji do trenerów, bo powinienem podejść potem do Lecha i powiedzieć, ale byłem wtedy tak bardzo zmęczony, że sobie odpuściłem. Część z was może to rozśmieszy ale mam opory przed umawianiem się z dziewczyną, chodzeniem do kawiarni, kina itd. - wszystkiego co mi się kojarzy z randkowaniem i własnym dawnym petenctwem. Nie chcę angażować się, a jak już dojdzie do spotkania z dziewczyną to się denerwuję. Po prostu odpalają mi się te wszystkie kotwice związane z przeszłością, kiedy to petenctwo było maksymalne.

Co z tym zrobić? Przecież z takim nastawieniem nie skorzystam z zawartości płytek.

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » czw lut 03, 2005 9:26 pm

Poczytaj na forum. Z tego co wiem przez telefon trudno jest zainstalować
postawę.

http://www.nls.pl/forum/viewtopic.php?t ... 71045fdd42

http://www.nls.pl/forum/viewtopic.php?t ... 71045fdd42
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » czw lut 03, 2005 11:47 pm

Grzesiaczek.. to już rok jak gościsz na tym forum... czy poza napisaniem nam o swoich problemach zrobiłeś coś jeszcze aby je rozwiązać? Co sprawa że jeszcze nie czujesz pewności siebie kiedy masz przed sobą atrakcyjną kobiete? Co mówią Ci wtedy Twoje myśli? Czym się denerwujesz?
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pt lut 04, 2005 12:31 am

A ja uważam, że Grzesiaczek powinien dokonać bardzo konkretnego określenia swoich potrzeb i możliwości.

Przypomniała mi się pewna impreza, ku czci przyjaciela, który pragnął nią uczcić pokaźny giełdowy sukces.Nie zabrakło jak przystało na takie eventy uroczych i młodych kobiet.Urok ich i młody wiek jednak ciągnęły za sobą konsekwencję wstecznego rozwoju umysłowego.Toteż kiedy ja i ów przyjaciel o imieniu Witek rozprawialiśmy o analizie dywregencji na wskaźniku MACD jedna z ,,dam'' podeszła i ze szczerym zakłopotaniem nie mogąc włączyć się w dyskusję stwierdziła po namyśle:,,a o czym wy znów pierdolicie''- jako że z zawodu na pierdoleniu zależało jej szczególnie :)
Wówczas Witek popijając drinka odpowiedział z uśmiechem :,,cóż nie każdy musi być milionerem!''

Tak samo z uwodzeniem- nie musisz być don Juanem, stresować się nieskutecznie na forum nls.pl czy bić z myślami o wybraniu się na kurs.Tak jak młoda cipka nie musi znać arkanów analizy technicznej, by gościć na wystawnych przyjęciach.

Ale mam dla Ciebie 3 konstruktywne opcje:

1)zostań milionerem- będziesz miał full kasy na dziwki, albo kobiety co udają że nimi nie są i masz ruchania po uszy, albo....

2)spróbuj coachingu- czyli czegoś w stylu private nls, to znaczy znajdź kogoś kto będzie Twym modelem oraz będzie do upadłego podchodził z Tobą do lasek, aż przełamiesz się wkoncu lub będziesz miał dość, a wtedy..

3)olej sex i laski i zostań zakonnikiem, komandosem, albo naukowcem, wszak Izaak Newton odszedł w wieku 86 lat jako prawiczek

pokój jego duszy
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz lut 06, 2005 11:59 am

Grzesiaczku- a czym się róznił twój sposób MYSLENIA bo jednodniowym warsztacie od tego, który teraz stosujesz? Co innego robiłes w swojej głowie? jakie miałes inne obrazy i dżwięki?

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Grzesiaczek
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2005 7:42 pm

Postautor: Grzesiaczek » śr lut 16, 2005 3:07 pm

deleted
Ostatnio zmieniony ndz cze 11, 2006 1:22 pm przez Grzesiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » śr lut 16, 2005 5:06 pm

buahahahaahhahhahahaahaha :D grzesiaczek to było naprawde zajebiste :D
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » śr lut 16, 2005 6:05 pm

8O

hahhahah....


ale porażkowe i kretyńskie. 'jestem pogo z marsa' - hahahaha....



drodzy trenerzy, wy takie rzeczy zalecacie na warsztatach swoim adeptom?

oj to zajebiście. hahahahahah.
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,
Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

.

Postautor: Donato » śr lut 16, 2005 7:14 pm

Tańczący fiucie,

Nie rozumiesz po co jest to ćwiczenie "Pogo z Marsa" i nie zamierzam Ci tego tłumaczyć ale to świadczy o tym że nie znasz PSYCHOLOGII bo z psychologicznego punktu widzenia to ma swój cel. Pamiętaj ze wszystko ma swój cel ale jak tego nie dostrzegach to idź zatańczyć na rurce Tańczący Fiucie.

Nie wiem dlaczego ale kojarzysz mi się z tanią męską dziwką która tryska pedalskim nasieniem.

Upssssss, a miałem Ci nie tłumaczyć ale - penis niech starcę :)

I od razu Cię przepraszam. Oczywiscie moje skojarzenie tyczy się z Twoim nickiem a nie z Twoją osobą bo się nie znamy a nie wykluczam ze możesz być ciekawą osobą.

Poprostu przyjmij to jako żart ;)

POZDRAWIAM
Donato

P.S. Tak na marginesie Tańczący fiucie robiłeś to ćwiczenie?? Jeżeli tak to zapewne opiszesz co to ćwiczenie daje bo jezeli go nie robiłeś to nie zrozumiesz.

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » czw lut 17, 2005 8:43 am

donato:

Nie wiem dlaczego ale kojarzysz mi się z tanim paternowcem i pseudomanipulatorem.

nie odpowiadasz na pytania, wydaje ci się, że mnie miażdżysz pierwszym lepszym wyzwiskiem. to normalne - taka maniera nlsiarzy. nic konkretnie.


inny (kawalier - nie wiem jaki tu ma nick) gdy pytam o jego sukcesy to zabiera mi cukierka........... na gadu gadu!!...... :lol: pocieszni niektórzy z was są. ale nie za to zapłaciliście tyle hajsu, żeby być pociesznym, czyż nie?


a może się mylę? a to, że zaraz ktoś mi znowu wjedzie jakimś chujowym paternem to raczej pewne.

'jestem pogo z marsa..' - uważam za kretyńskie. jaki to może mieć cel?
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,

Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

.

Postautor: Donato » czw lut 17, 2005 9:03 am

Dobrze Tańczący Fiucie,

Masz rację. Jestem wstrętnym manipulatorem i patternowcem. Nie chcę lkłótni bo tego nie lubię ale Twoje posty też mają coś do zarzucenia jeżeli chodzi o formę w jakiej są przedstwiane.


Odpowiadam rzeczowo - specjalnie dla fiuta tańczącego:

POGO z MARSA powoduje ze jak podchodzisz do następnej kobiety to nawet gdy nie uda Ci się z nią zagadać to nie czujesz takiej porażki niż przed zrobieniem kilka razy takiego ćwiczenia. Objaśnienia są szerokie dlatego tak to wygląda w skrócie.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw lut 17, 2005 9:05 am

Panowie co jest??
Czyżbyśmy mieli do czynienia z zacietrzewieniem jakimś??
Co to za wycieczki personalne??

Donato: dystans... tylko dostans...

Tańczący: to jest ćwiczenie na przełamanie się dla początkujących, na celu mające jedynie przełamanie strachu przed podejściami do lasek w bardzo początkowej fazie treningu NLS. Powoduje, że (po kilku podejściach) człowie przestaje mysleć w "poprzedni" sposób: Jak do niej podejdę i powiem coś "źle" to pewnie mnie wyśmieje...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » czw lut 17, 2005 6:24 pm

Panowie- ostrzegam- bez wyzwisk i wycieczek personalnych!

Grzesiaczek- w częsci zamknietej rozpoczął się cykl ćwiczeń mających na celu przełamanie oporów przed podchodzeniem do kobiet i opanowanie NLS.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » czw lut 17, 2005 7:21 pm

Hugo pisze:Panowie co jest??
Czyżbyśmy mieli do czynienia z zacietrzewieniem jakimś??
Co to za wycieczki personalne??

Donato: dystans... tylko dostans...


Lech Dębski pisze:Panowie- ostrzegam- bez wyzwisk i wycieczek personalnych!

Grzesiaczek- w częsci zamknietej rozpoczął się cykl ćwiczeń mających na celu przełamanie oporów przed podchodzeniem do kobiet i opanowanie NLS.

Pozdrawiam, Lechu


Tak, tak macie rację. Zapędziłem się.


TAŃCZĄCY FIUCIE - PRZEPEASZAM CIĘ

Grzesiaczek
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2005 7:42 pm

Postautor: Grzesiaczek » czw lut 17, 2005 7:38 pm

deleted
Ostatnio zmieniony ndz cze 11, 2006 1:22 pm przez Grzesiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości