nadmiar wytrychów do drzwi jej domu..

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

nadmiar wytrychów do drzwi jej domu..

Postautor: Trek » czw gru 11, 2003 11:19 pm

słuchajcie chlopaki, wydarzyla mi sie troche dziwna rzecz, gdy poprosilem panne o to zeby mi wymienila 4 cechy swojego ideału, bo gdy zaczela wymieniac te cechy, to nie mogla przestac! naliczylem 8 tych cech ktore mi mowila, potem to juz stracilem rachube ile ich bylo i zaczolem zapominac te pierwsze, a ona wciąz wymieniala. co byscie zrobili wtedy na moim miejscu? przerywac jej nie wypada, a zapamietac tyle słow-wytrychów naraz to niemala sztuka. co proponujecie??

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: nadmiar wytrychów do drzwi jej domu..

Postautor: rydzu » pt gru 12, 2003 4:55 am

Trek pisze:co proponujecie??

Proponuje zapoznać się dokładnie z materiałem NLS, bo to co napisałeś że robisz prowadzi Cię nie w tym kierunku co trzeba... wiesz, że dzwonią, tylko nie wiesz w którym kościele...

Dwie rady na dobry początek...
1) Nigdy nie proś, i nie błagaj jej o nic..., bo w ten sposób przestajesz być dla niej atrakcyjny.
2) Pod tą długą listą "wymagań, cech i własciwości" które są szczegółami treści jej wyobrażenia o ideale, kryją się jej prawdziwe kryteria i wartości, których jest niewiele, trzeba wiedzieć jak je wydobyć i co z nimi zrobić.

pozdrawiam i życzę powodzenia!
na nowej drodze życia... ;)
rydzu
"brain is my second favorite organ"

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt gru 12, 2003 11:55 am

Przerywać jej nie wypada... No właśnie, a co takiego by się stało, gdybyś jej przerwał? Odgryzła by Ci rękę czy jak? :lol: Przecież to Ty masz kontrolę i kierujesz rozmowę w taki sposób, aby wywołać potrzebne Ci stany. Co by się stało, gdybyś jej przerwał i powiedział: zaraz zaraz, wymień 4 najważniejsze cechy, ponieważ 4 to taka magiczna liczba.... albo... świetnie że potrafisz wymienić tak wiele pozytywnych cech w mężczyźnie, ale ja spytałem o te, które naprawdę cenisz i są dla Ciebie najważniejsze. Pozdrawiam :D

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » ndz gru 14, 2003 11:25 am

dzieki za rady i przyklady!sa naprawde spoko. zastosuje je przy najblizszej okazji.
acha, rydzu zle sie wyslowilem(i tu moj bład): nie "prosilem" jej o te cechy, poprostu jakos tak wyszlo w rozmowie i poprostu spytalem :-) jeszcze raz dzieki za pomoc


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości