Czy mozna zobaczyc gdzies adeptow NLS w akcji?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Czy mozna zobaczyc gdzies adeptow NLS w akcji?

Postautor: Delta11 » śr lis 26, 2003 11:30 pm

Jestem zainteresowany NLS ale chcialbym zobaczyc adeptow NLS w akcji aby przekonac sie na ile to faktycznie dziala- czy ktorys z uczniow bylby sklonny sie ze mna spotkac (Warszawa) lub tez czy jeden z trenerow przeprowadza moze jakies demonstracje w polu?

Disclaimer: Nie chodzi mi o nauke tylko o prezentacje.

violet_sx@poczta.onet.pl
Delta
Gadu Gadu 853 969

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pn gru 29, 2003 1:04 am

W sumie to teraz zauważylem ten post i myslę że pomysł jest b. dobry. To mógłby być niezła reklama jak działą NLP w praktyce.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Prezentacje w terenie

Postautor: yebi69 » śr gru 31, 2003 4:23 pm

Wberw temu co pisza i mowia o nas ludzie, ktorym nie starcza rozumu i inteligencji, zeby zrozumiec NLS, mamy bardzo scisle reguly etyczne. NLS sluzy do wzbogacania Twojego zycia oraz dostarczaniu kobitom fantastycznych prawdziwych przezyc. Robienie tego "na pokaz" byloby przykladem traktowania kobiety w sposob przedmiotowy czyli jak rzecz. NLS to nie jest to co sie robi kobiecie tylko to co sie robi z kobieta.

Jezeli nie jestes atrakcyjna laska to nie masz szansy zeby "aby przekonac sie na ile to faktycznie dziala" :-).

NLS jest tylko dla facetow, ktorzy maja odwage i jaja zeby zaryzykowac i sprawdzic co w nich drzemie i do czego moga byc zdolni...

Pozdrawiam
yebi

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezentacje w terenie

Postautor: Delta11 » ndz sty 04, 2004 7:29 pm

Yebi, jasne... przypomina mi sie Ross Jeffries ktory dlugo dlugo stosowal rozne wykrety i reframe'y aby uniknac 'weryfikacji w polu' - nawet bezposrednie wyzwania (rzucane przez Mysteriego) nic nie daly.. smutne, ale z tym wlasnie mi sie kojarzy Twoj reframe o 'etyce'.

Jestem zainteresowany NLS&SS i wiem ze to dziala , jednoczesnie jednak to co napisales dziala na mnie jak anty-reklama.


yebi69 pisze:Wberw temu co pisza i mowia o nas ludzie, ktorym nie starcza rozumu i inteligencji, zeby zrozumiec NLS, mamy bardzo scisle reguly etyczne. NLS sluzy do wzbogacania Twojego zycia oraz dostarczaniu kobitom fantastycznych prawdziwych przezyc. Robienie tego "na pokaz" byloby przykladem traktowania kobiety w sposob przedmiotowy czyli jak rzecz. NLS to nie jest to co sie robi kobiecie tylko to co sie robi z kobieta.

Jezeli nie jestes atrakcyjna laska to nie masz szansy zeby "aby przekonac sie na ile to faktycznie dziala" :-).

NLS jest tylko dla facetow, ktorzy maja odwage i jaja zeby zaryzykowac i sprawdzic co w nich drzemie i do czego moga byc zdolni...

Pozdrawiam
yebi
Delta

Gadu Gadu 853 969

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pn sty 05, 2004 1:22 am

Jebi kojarzy mi się z Jezusem który mawiał o błogosławionych którzy nie widzieli a uwierzyli. Ale nawet Jezus robił czasem "pokazówki "

Poza tym wykład o etyce w ustach kogoś kto mówi ze dał sobie wyciąć sumienie brzmi dość dziwnie

I jesczez jedna rzecz, tu nikt nie mówi o bzykaniu panienek, wystarczyłaby rozmowa zakończona nr telefonu albo cos w tym rodzaju
W NLS chodzi chyba o dawanie przyjemności sobie i kobietą, czy to fascynaujaca rozmawa z Tobą nie byłaby wspaniałym podaruniekm dla kobiety, nawet jesli nie byłoby tego całego domknięcia czy jak to tam sie zwie...

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pn sty 05, 2004 1:24 am

sorry za bład, miało byc Yebi


Delta 11, skąd masz takie informacje o Rossie z netu????

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Delta11 » pn sty 05, 2004 4:44 am

uzi pisze:sorry za bład, miało byc Yebi


Delta 11, skąd masz takie informacje o Rossie z netu????


To zalezy ktore informacje - te o wykretach i reframach Rossa z listy dyskusyjnej http://www.geocities.com/cliff604%2FCliffsList.html na ktorej to Ross okolo rok temu czy jakos tak kompromitowal sie ustawicznie nie chcac przyjac wyzwania innego 'guru' o pseudo "Mystery".

Jest jednak maly problem z archiwami i albo napiszesz Cliffowi zeby przeslal Ci archiwa z 2 lat czy jakos tak i wyszukasz te wlasciwe albo uwierzysz mi na slowo :) -naprawde jaja byly niezle bo Mystery formulowal to wszystko kilkakrotnie i bardzo bezposrednio mowiac ze on chce sie z Rossem spotkac i zobaczyc kto jest lepszy,a Ross sie wykrecal i reframowal i nie przyjal wyzwania, tracac sporo wiarygodnosci...
Delta

Gadu Gadu 853 969

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » pn sty 05, 2004 12:00 pm

Tylko, że Rossa znają wszyscy, a ten Mystery, czy jak mu tam... kto to jest? Zapytam tylko tyle, czy tygrys musi koniecznie przyjmować wyzwanie pieska preriowego? Nie czaję klimy. To tyle komentarza. Ja jestem dobry i nie muszę tego nikomu udowadniać, jak ktoś się chce dowartościować to jego problem, nie mój. Nie muszę mu w tym pomagać. Widać ten cały Mystery to cienias, skoro tak bardzo nie wierzy w siebie.

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Delta11 » pn sty 05, 2004 1:15 pm

vexen pisze:Tylko, że Rossa znają wszyscy, a ten Mystery, czy jak mu tam... kto to jest?


:lol: Mystery to jest czlowiek uznany za najlepszego podrywacza na swiecie przez ludzi ktorzy poznali na zywo i Mysteriego i Rossa. Ludzie Ci to nota bene czesto uczniowie Rossa do wiezow z ktorymi Ross sie przyznaje.

Zapytam tylko tyle, czy tygrys musi koniecznie przyjmować wyzwanie pieska preriowego? Nie czaję klimy. To tyle komentarza. Ja jestem dobry i nie muszę tego nikomu udowadniać, jak ktoś się chce dowartościować to jego problem, nie mój. Nie muszę mu w tym pomagać.


:) Coz...mozesz to interpretowac i w taki sposob :) Ale ludzie ktorzy czytali te nieszczesne Rossa wywody na Cliff's list z reguly uwazaja ze Ross po prostu bal sie kompromitacji w sensie umiejetnosci praktycznych.


Widać ten cały Mystery to cienias, skoro tak bardzo nie wierzy w siebie.


Ciekawy sposob myslenia- ktos kto rzuca wyzwanie i chce sie spotkac an zywo i pokazac swoje umiejetnosci nie wierzy w siebie? A Ross unikal wyzwania wiec jest pewny siebie?
Delta

Gadu Gadu 853 969

bigbeat
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:09 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: bigbeat » pn sty 05, 2004 1:21 pm

Tylko, że Rossa znają wszyscy, a ten Mystery, czy jak mu tam... kto to jest?

Mystery jest to gosc ktory glownie dziala w klubach, a nie jak Ross Jeffries w sali seminaryjnej. Jezeli masz 600 bodajze dolcow i mieszkasz w Stanach mozesz wziasc udzial w treningach w klubach razem z nim pod jego lub jego instruktorow opieka gdzie w ciagu 3 dni odnotujesz 50 podejsc do kobiet. Zostaniesz poinstruwany jak sie ubierac, jak sie zachowywac, co mowic, jak mowic aby twoje starania odniosly skutek jakiego pragniesz. tzw. pelna obsluga. I to wszystko w realnym swiecie, z realnymi kobietami, a nie w zaciszu bezpiecznej sali seminaryjnej gdzie kobiety nie uswiadczysz. Wiecej o Mysterym mozna dowiedziec sie z archiwum jego postow na fastseduction.com. A tu jest komercyjna stronka gdzie z grubsza mozna dowiedziec sie cos o treningachhttp://www.realsocialdynamics.com/
Zawsze miej odwage spróbować czegoś nowego. Pamietaj amatorzy zbudowali arke. Zawodowcy zbudowali Tytanika.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Re: Prezentacje w terenie

Postautor: yebi69 » wt sty 06, 2004 11:20 am

"Yebi, jasne... przypomina mi sie Ross Jeffries ktory dlugo dlugo stosowal rozne wykrety i reframe'y aby uniknac 'weryfikacji w polu' - nawet bezposrednie wyzwania (rzucane przez Mysteriego) nic nie daly.. smutne, ale z tym wlasnie mi sie kojarzy Twoj reframe o 'etyce'."


Widzialem kiedys na wlasne oczy jak 1 godz przed szkoleniem, koles podszedl do Andrzeja i powiedzial mniej wiecej to samo, ze jak zobaczy demo na zywo to sie zapisze. Andrzej pokazal mu laske ktora siedziala w hallu (b. atrakcjna) i powiedzial poloz kase na stole (1270.00 zl) i bedzie demo - jak nie bedzie chciala wcisnac mi swojego numeru telefonu i nie zobaczysz czerwonych plam na jej dekolcie (bylo lato i to byla jajna blondyna) to zabierasz kase i idziesz sobie jak bedzie mi wciskac numer telefonu i beda plamy to zostajesz na kursie. Faci sie troche wykrecal, potem powiedzial, ze musi pojsc do bankomatu i wyszedl i wiecej nie wrocil. Andrzej Podszedl do laski izrobil demo dla nas. (Byly plamy i nr tel).

Zajmuje sie zapisami na NLS juz od jakiegos czasu i juz sie przekonalem, ze Ci co maja takie zadania przed kursem i za friko najczesciej i tak nie maja kasy lub zamiaru wybrania sie na szkolenie.

"Jestem zainteresowany NLS&SS i wiem ze to dziala , jednoczesnie jednak to co napisales dziala na mnie jak anty-reklama"

Jezeli to co napisalem dzial na ciebie jak antyreklama to Twoj problem i jesli to wystarczy zeby cie pozbawic tego co maja ludzie po NLS to tez Twoja sprawa.
Jak chcesz dowodow to pogadaj z Tymi co byli a jak chcesz gwarancji to kup sobie VW Polo - daja gwarancje na 2 lata.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » wt sty 06, 2004 11:34 am

uzi pisze:Jebi kojarzy mi się z Jezusem który mawiał o błogosławionych którzy nie widzieli a uwierzyli. Ale nawet Jezus robił czasem "pokazówki "

Poza tym wykład o etyce w ustach kogoś kto mówi ze dał sobie wyciąć sumienie brzmi dość dziwnie

I jesczez jedna rzecz, tu nikt nie mówi o bzykaniu panienek, wystarczyłaby rozmowa zakończona nr telefonu albo cos w tym rodzaju
W NLS chodzi chyba o dawanie przyjemności sobie i kobietą, czy to fascynaujaca rozmawa z Tobą nie byłaby wspaniałym podaruniekm dla kobiety, nawet jesli nie byłoby tego całego domknięcia czy jak to tam sie zwie...


Nareszcie!!! Z Jezusem :-) Ale Jezus robil cuda za friko a my prowadzimy biznes i nie dajemy darmowych sampli.

A co ma sumienie do etyki? Sumienie to cos co co Ci psuje frajde po fakcie a etyka to jest cos co dziala przed akcja.
Na przyklad, jak mi sie podoba 13 letnia dupa to moja etyka mi kaze dac sobie spokoj (na jakies 4 lata). Jak ktos ma sumienie a nie ma etyki to ja wydyma najpierw a potem bedzie mial wyrzuty sumienia.

A o co chodzi w NLS to sie dowiesz jak zrezygnujesz z paru flaszek, nowych dzinsow i ewentualnie nowego samochodu a zamioast tego przyjdzesz na kurs NLS!

W NLS wlasnie chodzi o "domkniecia", ale jak chcesz to rob laskom prezenty w postaci fajnych rozmow , my wolimy zeby one nam robily prezenty w postaci fajnych lasek :-)

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezentacje w terenie

Postautor: Delta11 » wt sty 06, 2004 4:04 pm

yebi69 pisze:"
Widzialem kiedys na wlasne oczy jak 1 godz przed szkoleniem, koles podszedl do Andrzeja i powiedzial mniej wiecej to samo, ze jak zobaczy demo na zywo to sie zapisze. Andrzej pokazal mu laske ktora siedziala w hallu (b. atrakcjna) i powiedzial poloz kase na stole (1270.00 zl) i bedzie demo - jak nie bedzie chciala wcisnac mi swojego numeru telefonu i nie zobaczysz czerwonych plam na jej dekolcie (bylo lato i to byla jajna blondyna) to zabierasz kase i idziesz sobie jak bedzie mi wciskac numer telefonu i beda plamy to zostajesz na kursie. Faci sie troche wykrecal, potem powiedzial, ze musi pojsc do bankomatu i wyszedl i wiecej nie wrocil. Andrzej Podszedl do laski izrobil demo dla nas. (Byly plamy i nr tel).


Robienie tego "na pokaz" byloby przykladem traktowania kobiety w sposob przedmiotowy czyli jak rzecz.


Czy oznacza to ze Andrzej potraktowal ta laske jak rzecz wedle tego co napisales ? :D

Wracajac do tego faceta,laski i Andrzeja, to facet widocznie byl debilem a o Andrzeju to bardzo dobrze swiadczy jezeli zrobil taka demonstracje.


Zajmuje sie zapisami na NLS juz od jakiegos czasu i juz sie przekonalem, ze Ci co maja takie zadania przed kursem i za friko najczesciej i tak nie maja kasy lub zamiaru wybrania sie na szkolenie.


Coz, ja i moj kumpel jedziemy w tym kwartale na inne szkolenie (poza Polska) ktore wyniesie nas o wiele wiecej niz 2x1277 zl...ale faktycznie, nie mam teraz pieniedzy i na NLS i na tamto drugie szkolenie.

Disclaimer: to jest forum NLS i nie bede chamsko reklamowac 'obcych' szkolen ani na forum ani jezeli ktos do mnie napisze prywatnie. Chyba ze Yebi napisze do mnie kolo 20 stycznia to mu powiem prywatnie jakie to szkolenie i czy mi sie podobalo.

Jak chcesz dowodow to pogadaj z Tymi co byli a jak chcesz gwarancji to kup sobie VW Polo - daja gwarancje na 2 lata.


No wlasnie rozpoczynajac ten temat liczylem ze zglosi sie ktos z Warszawy,pokaze mi jak wspaniale dziala NLS a ja oleje tamto 'inne szkolenie' i polece na NLS. Jak na razie nikt sie nie odezwal. :) Ale oczywiscie wiem potrafisz to zreframowac i wyjasnic na wiele sposobow. :)
Delta

Gadu Gadu 853 969

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Re: Prezentacje w terenie

Postautor: 10 zl » pt maja 14, 2004 4:25 pm

yebi69 pisze:"


Widzialem kiedys na wlasne oczy jak 1 godz przed szkoleniem, koles podszedl do Andrzeja i powiedzial mniej wiecej to samo, ze jak zobaczy demo na zywo to sie zapisze. Andrzej pokazal mu laske ktora siedziala w hallu (b. atrakcjna) i powiedzial poloz kase na stole (1270.00 zl) i bedzie demo - jak nie bedzie chciala wcisnac mi swojego numeru telefonu i nie zobaczysz czerwonych plam na jej dekolcie (bylo lato i to byla jajna blondyna) to zabierasz kase i idziesz sobie jak bedzie mi wciskac numer telefonu i beda plamy to zostajesz na kursie. Faci sie troche wykrecal, potem powiedzial, ze musi pojsc do bankomatu i wyszedl i wiecej nie wrocil. Andrzej Podszedl do laski izrobil demo dla nas. (Byly plamy i nr tel).



Czyli jak ktos zglosi sie do Andrzeja przed kursem w Sopocie i wylozy kase na stol to bedzie mu dane zobaczyc demo na zywo?

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » ndz sie 01, 2004 5:43 pm

vexen, sluszne podejscie.
W3 H7V3 3XPL051V35!


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości