Pytanie do black beltowcow

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Pytanie do black beltowcow

Postautor: BUHAJ » wt maja 25, 2004 5:15 pm

Otoz po odbyciu kursu podstawowego chcialbym pojsc rowniez na black belt(kase juz mam) Tylko zanim zapisze sie na black belt chcialbym przerobic tehniki podstawowe . I tu moje pytanie czy odrazu zrobic 2 kursy czy poczekac na nastepna edycje black belt. Nie ukrywam ze na bb i tak sie udam . I jeszcze jedbo jak bardzo wyrazna zmiane odczuliscie po bb :D .

Pozdro juz nie dlugo sopot
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytanie do black beltowcow

Postautor: tupak » śr cze 02, 2004 10:01 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:16 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » czw cze 03, 2004 11:53 pm

Dupa i, że się tak wyrażę dupa po trzykroć. Tak zwana praca nad sobą i czas niezbędny do "przetrawienia wiedzy" to najczęściej wymówka kolesi którzy z różnych względów, nie mogą zrobić wszystkiego od razu.

McJackal zrobił i spytajcie go czy żałuje.

Pamiętaj o swoich ograniczeniach czasowych i finansowych i łykajcie to, bracia tak szybko jak możecie. Na Twoją kreatywność czeka ludzkość! A wkażdym razie piękniejsza jej część :D :D :D

Pozdrowienia
S.

PS. To chyba nie jest temat na ten wątek, ale kojarzycie moment w "porozmawiaj z nią" Almodovara jek jeden facio nurkuje w cipie?


Eheh, to fajny moment, co?

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt cze 04, 2004 9:36 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:18 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt cze 04, 2004 11:51 am

hehe, cóż wywołany do tablicy powinienem coś powiedzieć, nie ??

zabiorę cię w małą podróż do niedalekiej przeszłosci, i zacznę tak :

było sobie dwóch kolesi w matrixie, jeden w lutym łyknął pigułkę MBA, a w marcu wział następną dawkę NLS i od razu BB. Drugi nie miał podstaw NLP i poszedł od razu na to by łyknac dwie piguły czyli NLS i BB, a dopiero później w maju dociagnął jeszcze jedną pigułę czyli MBA [obaj sie wyzwolili juz przy pierwszej :D:D czego i Tobie życzę]

spotkali i poznali się na NLS jak również razem byli na BB. Zaprzyjaźnili sie zajebiscie, a jak by mogli cofnąć sie w czasie i stanąć przed tymi samymi decyzjami, to tak samo jak teraz by tego żałowali, że ....

.... poszli na te kursy tak zajebiście późno, ....

a w tej chwili .... obecnej ... już tego nie załują bo poinstalowali je sobie w timeline, o jednym wiem że zrobił sobie MBA w wieku 4 lat i powymieniał wszelkie negatywne wspomnienia, na takie które doładowują mu zasobów wtedy kiedy ich najbardziej potrzebuje, obaj zaplanowali sobie w tym samym timeline w przyszłości zajebiście widoczne cele które co ciekawe dopiero po tym zaczęli widzieć wyraźnie tak samo jak drogę do nich, ktróra nie wydaje sie tak kręta i niewidoczną jak poprzednio, a wręcz przeciwnie teraz, jest bardzo oswietlona :D

... ale strzeż sie pielgrzymie ...

bo analogia do matrixa jest bardzo oddziałowująca na świadomość, tutaj tak samo jak i tam, to co przeżyjesz zmieni cię, zmieni się świat dookoła Ciebie, a to za sprawą Ciebie samego, bo zaczniesz WIDZIEĆ wszystkimi zmysłami, opadną wszelkie ograniczenia, które Ci wczesniej przeszkadzały.

... a i tak wszystkie powyższe doświadczenia są tylko naszymi subiektywnymi i nikt nie mowi, że ty bedziesz miał dane ich doświadczyć ... my chcieliśmy i tylko to wystarczyło, to co zrobisz ... to będzie Ci dane doświadczyć ... wolna wola.

... a jeśli sie zdecydujesz, to zrozumiesz że to co tutaj napisałem jest tylko i wyłacznie spowodowane radością i chęcią dzielenia się samymi pozytywnymi doswiadczeniami z całym światem. .... bo jest taka jedna choroba .... bardzo zaraźliwa ... nazywa się entuzjazm

... choć zamiast tego wszystkiego mogłem powiedzieć :

- nie, nie żałuję

... ale czy oddało by to co sie stało ?? nie, nawet to wszystko co napisałem tego nie oddaje .. bo sie nie da :D ale chociaż małą namiastkę ci tu dałem

a praca nad sobą trwa od naszego urodzenia, ale nabiera na intensywności dopiero po tych kursach :D

Pozdrawiam,
MJ
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt cze 04, 2004 2:26 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:19 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt cze 04, 2004 7:03 pm

o jakim fedbacku mówisz ??

przecież i na Waszym NLS'ie pierwszym [na jesieni] byli ludzie po NLP jak i na tym naszym [w marcu] drugim na którym ja byłem pierwszy raz, a co do BB to zdecydowałem sie późnym wieczorem w niedzielę, dzień w którym skończył się NLS podstawowy :D:D

powiem Wam tak, że po pierwszym dniu [moze dlatego ze mam zbyt wybujałą wyobraźnię :D, ale to mi się nie wydawało, ja to WIEDZIAŁEM !!] jakiegokolwiek kursu tego typu na który bym poszedł, miałbym takie samo przekonanie jakie miałem po pierwszym dniu pierwszego kursu na którym byłem czyli w moim przypadku było to MBA, a jest ono takie że zrobię wszystkie dostępne kursy.

Jeśli byłaby możliwość żebym zaczął dzisiaj pierwszy kurs i "ciurkiem" robił wszystkie dzień po dniu, to byłoby to wg mnie najlepsze, bo to byłby najkrótszy czas i najszybciej bym przyswoił całą tę wiedzę i mógłbym ja wykorzystywać od razu całą.

ale

nie mogę bo po pierwsze kursy są odsunięte w czasie a i ja nie mam tyle kasy zeby nawet zapłacić za całą akademię i chodzić kiedy mi pasuje :(,

ale

zero stresu, cele mam ustalone, zasobami zacząłem lepiej zarządzać, zaczynam dostrzegać dużo nowych możliwości, które pozwolą mi przyspieszyć to do czego dążę, czyli do zrobienia kursu mastera i trenera, a w między czasie obie hipnozy i może JP w biznesie ...

...na deserek :D

po,
mj

p.s. OOO !!! jak milusio własnie stuknęło mi 5 stówek :D :D:D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości