Czy to prawda...

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Gość

Czy to prawda...

Postautor: Gość » śr maja 05, 2004 9:08 pm

że co drugi absolwent NLS-u nadal nie potrafi podejść do dziewczyny i rozpalić ją do czerwoności?

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » śr maja 05, 2004 10:22 pm

hmm ... wiesz, to można by stwierdzić tylko przeprowadzając test na wszystkich albo choć reprezentatywnej grupie absolwentów warsztatu.

Warsztat daje wypróbowane i działające narzędzia a to czy absolwent te narzędzia i w jakim stopniu wykorzystuje to całkiem inna inszość :)

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » śr maja 05, 2004 10:27 pm

To prawda, co drugi absolwent NLS po kursie nie potrafi podejsc do dziewczyny i rozpalic ja do czerwonosci i pelnego wycieku, ale potrafi podejsc, umowic sie i mocno ja rozgrzac. Wez pod uwage, ze przed NLS co drugi absolwent w ogole niepotrafil podejsc do dziewczyny i zagadac do niej.

NIe bede juz tutaj wspominal co potrafia robic po NLS pozostali co 2 dzy, ktorzy potrafili podchodzi pogadac przed NLS.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr maja 05, 2004 11:56 pm

admin i yebi maja racje. jeszcze nie potrafie rozgrzac panny do czerwonosci (na razie superasny efekt mialem tylko raz, ale zjebalem sprawe, bo nie zakotwiczylem), zacinam sie przy patternach, ale nie zaluje tej kasy co wydalem. na razie jedyny skutek uboczny jaki mam, to zbyt duza pewnosc siebie. ostatnio gdyby kumple nie zalagodzili sytuacji, to bym wpierdol od jednego goscia dostal :)

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw maja 06, 2004 1:29 pm

Tak taopai wlasnie glownie po to ide na kurs a konkretnie po postawe ala
" 8) pewny siebie 8) " itp ale nie moge doczekac sie rowniez tehnik (ss rules) A ze jestem czlowiekiem otwartym na nowa wiedze to mysle ze sobie poradze bo najgorsze mam juz za soba . A jesli pomysle ze samo czytanie(cwiczone w praktyce) Rosa dalo mi kopa o 80% to jak pojde na kurs to hoho.

Pozdro dla przyszlych kursantow(tudziez mnie :D ) i Black Beltowcow
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości