Dawanie klapsów i łapanie za pośladki

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Gość

Dawanie klapsów i łapanie za pośladki

Postautor: Gość » pn kwie 05, 2004 10:52 am

Wiem, że to nietypowy temat na forum, ale ta kwestia zawsze mnie interesowała. Bo jeśliby ktoś mnie spytał, co według mnie byłoby wyznacznikiem tego, że przestałem być nieśmiały i po czym bym to poznał, to bez wahania bym odpowiedział, że nie mógłbym mieć wtedy żadnych oporów przed daniem klapsa dziewczynie, której nie znam lub złapaniem jej za pośladek... w publicznym miejscu. I że byłbym w pełni przekonany, że jej się to przynajmniej trochę spodoba. Taki po prostu mam wyznacznik.

Chciałbym się spytać o wasze doświadczenia w tym zakresie. W jakich sytuacjach i miejscach to robiliście, czy tylko wtedy, gdy byliście sami, no i czy dziewczyny były wcześniej "uwiedzione" i jak reagowały? A może ktoś w ten sposób nawiązał znajomość :) ?

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » pn kwie 05, 2004 12:26 pm

ja uważam że to jest właśnie świetne :D najlepiej działa w klubach ,dyskotekach lub w innych tłocznych miejscach.ja robię to w taki sposób że ide koło laski i niby przypadkiem dotykam jej dupy i przesuwam dłoń ew.palce w górę po pośladku 8) .fajnie to działa bo laska zauważa że jesteś bardzo pewny siebie i potem czasami sama może do ciebie podejść i tylko czekać aż zaczniesz rozmowe albo tańczy obok ciebie.aha ten trik polecił mi mój kumpel z niemiec więc na zachodzie też on musi dobrze działać.
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pn kwie 05, 2004 5:45 pm

fakt, to jest rzeczywiscie dobre kryterium i już nawet nie chodzi o to czy jest to skuteczne i na ile ale gdybym po warsztacie potrafił być tak bezczelny czy jak kto woli bezpośredni to byłaby to najważniesjza rzecz jakiej oczekiwałbym od NLP

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt kwie 06, 2004 1:24 am

8O
A postawa Jamesa Bonda naturalnie polega na dawaniu klapsa w tyłek nieznajomej dziewczynie :evil: Przecież Bond nawiązuje tak znajomość na każdym filmie. :lol:
Klapsem w tyłek zwrócisz uwagę każdej dziewczyny, pod warunkiem ze ma ona 8 lat i ty też jesteś w tym wieku.
Panowie, NLS to nie przedszkole :roll:

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt kwie 06, 2004 2:12 am

Hehehe, aż z ciekawości podszedłem dziś do panienki jakiejś i chlas jej w dupsko zgrabniutkie przyłozyłem. Wielce jestem rozczarowany, gdyż usłyszałem wyłącznie "spadaj" :( hahaha....

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » wt kwie 06, 2004 2:36 am

aż nie wierzę w to co przeczytałem ... "klaps w tyłek" ??? luuuudzie ! ratuuuunku ! 8O 8O 8O 8O

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » wt kwie 06, 2004 8:48 am

No co wy? Jaja sobie robicie? Zabawy z klapsami to mogę uskuteczniać z nagą laseczką przed w trakcie i po :lol:
Co innego pacnąć laseczkę przypadkiem i potem z uśmiechem na twarzy rzucić jej prosto w oczy: "Łups. Wybacz, nie zauważyłem Cię. [tu spuścić wzrok na jej pupę] Nawiasem mówiąc rewelacyjny tyłeczek" - albo coś w tym stylu.
I'VE GOT THE POWER !!!
"Do or do not. There is no try" - Yoda

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » wt kwie 06, 2004 11:34 am

a ja mimo wszystko dalej uważam że nie klaps ,ale "przypadkowe" delikatne przesunięcie swojej dłoni po jej dupie w tłocznym miejscu daje fajne rezultaty...no i jest całkiem przyjemne :P
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

Gość

Postautor: Gość » wt kwie 06, 2004 2:11 pm

Panowie, ale rozróżniajcie słabsze lub mocniejsze klapsy od umiejętnego łapania za pośladki! Bo rozumiem, że klapsy są niegodne NLS-owca. A to drugie też???

Altar, może byś spróbował delikatniej złapać za pośladek, bo znając Twoje odchylenia, to już sobie wyobrażam, jak ta sytuacja wyglądała i nie dziwię się, że tak powiedziała. Ach, nie poznała się na Tobie :)

Mam już wyniki prywatnego sondażu wśród koleżanek. Wynika z niego, że obleśni faceci nie powinni sobie na to pozwalać.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 06, 2004 5:39 pm

a ktoś tu jest obleśny ?? :D:D:D:D:D, ale co ty je pytasz ??
ty lepiej zrob taki sondaż, podejdź do neij tak zeby cię nie widziała i przejedź jej "jedwabistym" dotykiem po pośladku, klaps to dla nich kotwica bólu pamietanego z dzieciństwa, jak coś psociły to dostawały w skórę :D nie kojarzy się im to zbyt dobrze :D, za to dotyk pieszczotliwy, wręcz przeciwnie, pokaż im że pośladki nie służa im już do PSoFskich klapsów, ale przede wszystkim do NLS'owskich rozkoszy :D :D:D:D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » śr kwie 07, 2004 8:16 am

Odpowiedź godna mistrza :)
I'VE GOT THE POWER !!!

"Do or do not. There is no try" - Yoda

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 07, 2004 8:18 am

:oops: "zafstydzasz" mnie bracie :D :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » śr kwie 07, 2004 8:46 am

Hie hie :) No jasne :) Jesteś równie wstydliwy jak ja :lol: :lol: :lol:
No czyli teraz... :oops: :twisted: :wink: :roll: Pozdrowienia
I'VE GOT THE POWER !!!

"Do or do not. There is no try" - Yoda

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » czw kwie 08, 2004 12:35 am

O zgrozo! Po tyłkach biją! :D Odpowiedź na pytanie "Co to będzie gdy NLS sie upowszechni?" podana na tacy dla pytających.
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » czw kwie 08, 2004 1:25 pm

znowu zgubiono piertwotny sens postu

jesli dobrze rozumiem grzesiaczkowi chodzilo o coś co bedzie wyznacznikiem tego ze jego tzw. postawa sie zmienila w więc ze stał sie pewnym siebie skurczybykiem

ale do tego jakos nikt sie nie odniósł


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości