Dawanie klapsów i łapanie za pośladki

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 08, 2004 3:29 pm

zaraz, zaraz, a ty to jesteś nikt ??

słabą postawę widzę u Cię bracie małej wiary :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » pt kwie 09, 2004 12:33 am

Chwila moment... Wyjaśniliśmy koledze, że nls to nie klepanie po dupie... więc o co chodzi?
I'VE GOT THE POWER !!!
"Do or do not. There is no try" - Yoda

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 09, 2004 8:09 am

uzi pisze:znowu zgubiono piertwotny sens postu

jesli dobrze rozumiem grzesiaczkowi chodzilo o coś co bedzie wyznacznikiem tego ze jego tzw. postawa sie zmienila w więc ze stał sie pewnym siebie skurczybykiem

ale do tego jakos nikt sie nie odniósł


tak sobie wszedłem drugi raz i czytem tego posta i tak patrze jak "fajnie" komentujesz posty poprzedników, ale co widzę ??
tam też jest Twój post [trochę wyżej], widzę że brat pokusił się również o konstruktywną samokrytykę ...


... :P:P:P
po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Gość

Postautor: Gość » pt kwie 09, 2004 11:57 am

Skoro zostałem wywołany, to sprostuję, że cel wątku został określowny w drugim akapicie:

"Chciałbym się spytać o wasze doświadczenia w tym zakresie. W jakich sytuacjach i miejscach to robiliście, czy tylko wtedy, gdy byliście sami, no i czy dziewczyny były wcześniej "uwiedzione" i jak reagowały? A może ktoś w ten sposób nawiązał znajomość :) ?"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 09, 2004 12:54 pm

well ... hihihihihhihihihi
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dawanie klapsów i łapanie za pośladki

Postautor: Delta11 » ndz kwie 11, 2004 12:26 am

Grzesiaczek pisze:Wiem, że to nietypowy temat na forum, ale ta kwestia zawsze mnie interesowała. Bo jeśliby ktoś mnie spytał, co według mnie byłoby wyznacznikiem tego, że przestałem być nieśmiały i po czym bym to poznał, to bez wahania bym odpowiedział, że nie mógłbym mieć wtedy żadnych oporów przed daniem klapsa dziewczynie, której nie znam lub złapaniem jej za pośladek... w publicznym miejscu. I że byłbym w pełni przekonany, że jej się to przynajmniej trochę spodoba. Taki po prostu mam wyznacznik.

Chciałbym się spytać o wasze doświadczenia w tym zakresie. W jakich sytuacjach i miejscach to robiliście, czy tylko wtedy, gdy byliście sami, no i czy dziewczyny były wcześniej "uwiedzione" i jak reagowały? A może ktoś w ten sposób nawiązał znajomość :) ?



Gdy juz byla uwiedziona. Najlepiej gdy ona ma jakies pretensje- zamiast z nia dyskutowac daje sie jej klapa w dupe lub lapie sie za tylek i mowi "tak,fajny masz tylek" gdy ona wyglasza swoje pretensje.
Delta
Gadu Gadu 853 969


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości