Kurs Lipiec - Sopot

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Bart511
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Kurs Lipiec - Sopot

Postautor: Bart511 » ndz kwie 04, 2004 2:09 pm

Witam wszystkich
Co prawda od niedawna czytam posty z grupy NLS, jednak bardzo one mnie zainteresowały. :)
Mocno się napaliłem na lipcowy kurs NLS w Sopocie. Prawdę mówiąc to juz wysłałem zgłoszenie. :D :D Mam nadzieję, że będzie jeszcze miejsce.
Mam pytanko: czy do tego kursu wypadałoby się w jakiś sposób przygotować? Tzn. mam na myśli to czy poczytać sobię o NLP albo o czymś innym.
Z góry dzięki za wyrozumiałość. :wink:

:wink: Niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych kolejny dostęp do internetu będę miał dopiero w piątek tzn. 9 kwietnia.
Pozdrówki :)

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » ndz kwie 04, 2004 5:23 pm

Witaj

Ja tez juz wyslalem zgloszenie i nie moge sie doczekac tego kursu .
A jesli chodzi o przygotowanie to umnie jest tak ze czytalem dotychczas pare ksiazek na temat psyhologii :wink:
pozdro i do zobaczenia na kursie
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Kurs

Postautor: Donato » ndz kwie 04, 2004 10:12 pm

Ja się nie przygotowywałem do kursu. Nie ma sensu, ponieważ będziesz się tam uczył technik, których w żadnej książce nie znajdziesz a czasami się zdziwisz, że takie proste czasami rzeczy tak mocno zmieniają postawę. Pamiętaj, żeby robić ćwiczenia na kursie bo trenerzy nie bez powodu zadają ćwiczenia... I notuj sobie ważne rzeczy i słuchaj uważnie to wystarczy.
Resztę sam zobaczysz :)

Miłej zabawy !!!

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kurs

Postautor: Altar » ndz kwie 04, 2004 10:20 pm

dematth pisze:Ja się nie przygotowywałem do kursu. Nie ma sensu, ponieważ będziesz się tam uczył technik, których w żadnej książce nie znajdziesz a czasami się zdziwisz, że takie proste czasami rzeczy tak mocno zmieniają postawę. Pamiętaj, żeby robić ćwiczenia na kursie bo trenerzy nie bez powodu zadają ćwiczenia... I notuj sobie ważne rzeczy i słuchaj uważnie to wystarczy.
Resztę sam zobaczysz :)

Miłej zabawy !!!



No wiesz, co do książek to Ja bym polemizował, bo pojęcia takie jak pacing, pattern, leading, czy kotwice, widnieją w niemalże każdej z tej tematyki...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn kwie 05, 2004 5:36 pm

hmm coś mi przyszło do główki, chyba załóżę nowy topic :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Prawda

Postautor: Donato » pn kwie 05, 2004 6:56 pm

Zgodzę się z Tobą Altar ale przecież to nie jest konieczne, żeby się przygotowywać i muszę się poprawić : "M.in. tych rzeczy których nie ma w książkach" - tak chciałem powiedzieć.

Bart511
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Lipiec- Sopot

Postautor: Bart511 » pt kwie 09, 2004 5:59 pm

Witam,
Wielkie dzięki za odpowiedzi :D
Po tygodniowej nieobecności nadrabiam i czytam posty.
Poszperam sobie w internecie cosik na temat NLP, chyba że znacie jakieś dobre i konkertne strony-będę wdzięczny.
Zastanawiam się czy dostaniemy jakieś materiały na kusie?
:?:
BUHAJ:
Ja też nie mogę doczekać się tego kursu, cholera szkoda, że w maju tego nie ma, ....ach dziewczyny stracą. :P :lol:
Tak się zastanawiam jak długo trzeba czekać na potwierdzenie kursu?

Pozdrawiam
Bart

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » sob kwie 10, 2004 5:59 pm

Co do potwierdzenia rejestracji to tez jej do tej pory nie otrzymalem ale ktos tam wspomnial ze mail kiedy wplacac zaliczke na konto przychodzi dopiero na miesiac przed kursem choc nie ukrywam ze jest to dla mnie dosc nie zreczna sytuajca bo niechcialbym zeby mi ktos zajal miejsce wkoncu nie poto wysylalem zglosznie tak wczesnie.
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

Bart511
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart511 » ndz kwie 11, 2004 12:40 pm

Mam podobne obawy do Twoich BUHAJ, jednak liczę na to, że mimo wszystko będzie dobrze i bez problemów pojawimy się na lipcowym kursie.
Pozdr,


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości