wybic kobiecie z glowy sakwĘ ?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

wybic kobiecie z glowy sakwĘ ?

Postautor: kbd » śr mar 31, 2004 7:19 pm

hej bracia
Ostanio napotkalem kilka kobiet, ktore staraly sie przeprowadzac znane i meczace sztuczki z naciagactwem i naiwnoscia, ze cos sie kupi postawi etc etc. Naturalnie odparelem wtedy jakos atak...ale to byla zasluga pewnych czynnikow zewn. :twisted:
Czy WY bracia zaprawieni w boju macie sprawdzone metody aby przeprowadzic je z powodzeniem w ataku FRONTALNYM. Cos co moglbym dolaczyc do "ksiegi zaklec" :?:
pzdr
____
KBD

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr mar 31, 2004 9:14 pm

Ja raz cos takiego wypróbowałem i zadziałało:
Wiesz, że postawiłby Ci z przyjemnością jakiegoś extra drinka (etc) ale nie chcę, żebys mnie postrzegała jako faceta (kotwica video w przestrzeni), która chce zaimponowac kobiecie pieniędzmi. Ubolewam, że jest tak wielu facetów (kotwica w to samo miejsce), którzy myślą, że inteligentne i piękne kobiety (kotwica video - palec wskazujący na nią)lecą na kasę i nic poza nia nie widzą. Tacy faceci (kv w przestrzeni) tylko zaliczają kobiety, nie troszcząc się wogóle o odkrywanie tych wspaniałych cech (kv na nią), których nie widać na pierwszy rzut oka, a które świadcza o nieprzebranym bogactwie intelektu i osobowości. Wiesz jak to jest .... (itd)

Hugo


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości