Kiedy będzie następny zaawansowany NLS?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Grzes
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 07, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Kiedy będzie następny zaawansowany NLS?

Postautor: Grzes » śr mar 24, 2004 11:46 pm

Cześć. No właśnie, ciekawy jestem, kiedy będzie nowa edycka black b ...? A tak apropo, to świetnie działają kotwice przestrzenne. Zwłaszcza na jakiś posiadówkach, kiedy każdy siedzi w określonym miejscu i można tam gdzie siedzi konkurencja założyć kotwice na np. jakieś negatywne stany. Oczywiście, kiedy konkurencja pójdzie do np. toalety.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 25, 2004 11:55 pm

albo nie ogarniam o co chodzi, albo nastąpiła lekka pomyłka w nazewnictwie ...

... czy możesz rozwinąć temat bom sie przeokrutnie zaciekawił :D ??
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » pt mar 26, 2004 8:37 am

Zakładam że Grzesiowi chodzi o ćwiczenie negatywnych stanów-patternów, następnie je kotwiczy na jakimś miejscu, a potem jakiś delikwent tam siada... Wredne. :twisted:

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt mar 26, 2004 12:13 pm

O żesz cholera, to takich numerów uczą na czarnym pasie?? Ja pier... :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt mar 26, 2004 1:24 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:12 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzes
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 07, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Grzes » pt mar 26, 2004 4:47 pm

Cześć.
Chodzi właśnie o to co napisał Graf. Można zakotwiczyć negatywny stan na miejscu, w którym siedzi sobie jakiś koleszka, np. jak ostatnio u mojej babci na wsi, widziałem jak się zażyna winie, albo albo co kolwiek baaaardzo negatywnego i wstrętnego a po chwili przejść na inne miejsce i mówić o czymś przyjemnym. Oczywiście wszysko musi mieć ręce i nogi, tzn. negatywny opis: ... I jak to zobaczyłęm to musiałem po prostu iźć się umyć i zrelaksować .. i leci pattern na jakiś przyjemny stan. Proste i fajne.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 27, 2004 1:11 pm

ee kotwice jak to Grześ napisał "przestrzenne" to nic innego jak to co pokazywali Paweł i Lechu na zwykym kursie :D:D:D:D

na BB jest coś zupełnie niewoybrażalnego :D

.. ale nie przejmujcie się tym :D Was to będzie dotyczyło jak tam się udacie :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob mar 27, 2004 1:56 pm

Ok ale kiedy będzie kolejny NLS zaawansowany?
Słyszę różne nisamowite opinie, a posłuchałbym więcej, mam na myśli sukcesy w działaniu, oczywiście bez opisów technik.Ktoś z BB-owców ma za sobą pierwsze udane próby z nowymi narzędziami?
Bo jak na razie wiem że w sali seminaryjnej kurs wygląda spektakularnie i elitarnie, niczym loża masońska :) .




potxbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 27, 2004 9:35 pm

TomaszXBL pisze:Ok ale kiedy będzie kolejny NLS zaawansowany?
Słyszę różne nisamowite opinie, a posłuchałbym więcej, mam na myśli sukcesy w działaniu, oczywiście bez opisów technik.Ktoś z BB-owców ma za sobą pierwsze udane próby z nowymi narzędziami?
Bo jak na razie wiem że w sali seminaryjnej kurs wygląda spektakularnie i elitarnie, niczym loża masońska :) .

potxbl


zaiste tak właśnie było, po jednej stronie sztuki tajemnej wygłodniałych siedmiu adeptów, po drugiej mistrzów, którzy wiedzą swą podzielić się z nami ... zechcieli, w liczbie aż trzech :D

pysznie bywało, ale nic więcej opowiadać nie mogę bom zaprzysiężon, ać honoru swego cenić zwyczajen, nie zdradzę co się tam wydarzać udało :D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

bb

Postautor: Sowa_sensei » wt mar 30, 2004 11:15 am

Hej,

Myślę, że BB przenosi Cię trochę w inny, wyższy wymiar. Po standardowym NLS dostajesz do ręki absolutnie genialne narzędzia i jak zapewne wiecie pojawia się syndrom psa spuszczonego z łańcucha ew. dziecka w sklepie z zabawkami. To dziwne, ale umiejętności wyniesione z NLS mogą być również źródłem frustracji.

Jak to? A tak to. Pieprzone konwencje PSFowstwa są tak głęboko i mocno zakorzenione w naszym society, że kiedy stajesz się profesjonalnym uwodzicielem (po NLS) narasta świadomość własnej kompetencji i kiedy spotykasz się z odmową- pojawia się frustracja i wku...( pamiętacie tę ramę- absolweni BB?)- Jak to? To ja, tyle włożyłem czasu, energii i pieniędzy, żeby się tego nauczyć a ona mi odmawia. Do dupy to wszystko... itd itd.

Może to pospieszna generalizacja, bo rozmawiałem tylko z 4 mocno zaawansowanymi absolwentami NLS, ale pamiętam, że kiedyś przed laty miałem to samo.

Po BB, pojawia się s p o k ó j. I pewność, że te rzeczy, których pragniesz magnetycznie ciągną do Ciebie, bo tam jest ich miejsce. I ten spokój i pewność siebie sprawiają, że wszechświat (laski, kasa i co tam jeszcze pragniesz) zachowują się zgodnie z przez Ciebie wypowiedzianą- samospełniającą się przepowiednią. Chcesz?

Pozdrawiam
Sensei

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt kwie 06, 2004 1:35 am

Hej, słusznie mądra Sowa prawi...

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości