Czy Wy tak samo macie?

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Robson
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 31, 2003 1:05 am
Lokalizacja: Torun

Czy Wy tak samo macie?

Postautor: Robson » czw lut 19, 2004 5:22 pm

Gdy po raz pierwszy sięgnąłem po techniki NLS nie wierzyłem, że to może w ogóle w jakiś sposób działać. Teraz już wiem, że działa, ale trzeba było przejść przez przyswojenie pewnej wiedzy…Nie o tym chce napisać. Chodzi mi o to, że gdy teraz już mam pewien stopień wtajemniczenia, to inaczej odbieram świat. Gdy widzę teraz tą szarą masę ludzi to uświadamiam sobie, że są to ludzie, którzy są sfrustrowani i większość z nich nie jest w stanie poradzić sobie z własnymi problemami a co dopiero zadowolić kobietę( w przypadku facetów ). Nie wiem, czy wy takie samo odnosicie wrażenie, gdy spojrzycie na sfrustrowanego faceta, którego spotkacie gdzieś na ulicy, i który nawet nie jest w stanie umiejętnie podejść do danej kobiety i z wyrazu po swojej twarzy możecie odczytać, totalne zdegustowanie…Zauważam również, bo zmieniłem swoje własne przekonanie, że jestem ponadprzeciętną i pewną siebie osobą, która może pozwolić sobie na to, co chce…Nie powiem, że z każdym dniem rośnie we mnie poczucie pewności siebie, bo to fakt…Chodzi mi o to, że teraz mam coraz to większy krytycyzm do ludzi, a wcześniej tego nie było! Czy wy tak samo odczuwacie, czy to normalne?

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy Wy tak samo macie?

Postautor: tupak » czw lut 19, 2004 6:29 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:08 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw lut 19, 2004 9:21 pm

Witam,



Czy miałem podobnie?Być może, tym bardziej,że 2 dni po szkoleniu wracając do domu spostrzegłem wybitny i podręcznikowy przykład petenta na swej drodze:zmarznięty i przygarbiony frajerzyna z więdnącą różą w zgrabiałych dłoniach.Bez względu na jego urodę i wewnętrzne bogactwo w takiej formie z trudem zyskałby względy sprzątaczki w wojsku.A że mój stan był od trzeźwości odległy, nawiązałem z nim rozmowę.Jak niesamowicie otwierają się ludzie,którzy nawykli do systematycznego poniżenia.We mnie obudziło to jednak głębokie politowanie i w poczuciu męskiej solidarności pośród kpin typu:,,misiek idź lepiej na piwo'', ,,przyjdziesz z kwiatkiem a z kwitkiem odejdziesz'', napomknąłem tajemniczo o tej stronce.I może teraz czyta te słowa, wspominając z zażenowaniem historię swej petenterii żałosnej i dziękuje w duchu temu co wprowadził go do tej grzesznej odchłani..... :twisted:
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lut 20, 2004 2:17 am

To zabawne jak często ludzie po NLSie mówią mi o tym, jak wielkie zmiany zaszły także w innych dziedzinach ich życia. Cóż, umiejetność uwodzenia kobiet korzystnie wpływa na samoocenę faceta, a wysoka samoocena poprawia ogólnie funkcjonowanie w życiu. NLS zamiast psychoterapii? hmmmm ;) W końcu Bandler mówi, że ludzie mają wiekszość problemów dlatego, ze czują się samotni. :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » wt lut 24, 2004 9:50 am

Naprawde WIELCY ludzie doskonale wiedzą, ze to patrzenie na innych z DOŁU daje wspaniałe rezultaty.
W3 H7V3 3XPL051V35!


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości