Co zrobić z kobietą, gdy...

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Robson
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 31, 2003 1:05 am
Lokalizacja: Torun

Co zrobić z kobietą, gdy...

Postautor: Robson » wt lut 17, 2004 4:07 pm

Co zrobić, kiedy mówię i tłumaczę dziewczynie, że pewna sprawa dotycząca kobiet musi pozostać tajemnicą…i musi być odpowiednia okazja na zdradzanie ukrytych tajemnic...np. wspólna rozmowa przy stoliku w jakimś miłym pubie… Co zrobić z taką dziewczyną, która cały czas nalega i nalega abym zdradził jej ową tajemnicę? Z punktu widzenia NLS, wiem, że nie można ulegać kobiecie, która o coś prosi i robi te żałosne minki…Po za tym mam swoje zasady i nie chcę od razu jej zdradzać wszystkich moich tajemnic:)Więc szukać następnej, zdradzić jej czy może być konsekwentny w swoim działaniu?

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » śr lut 18, 2004 9:21 am

Konsekwencja! To jeden z kluczy do sukcesu z kobietami. Kobiety uwielbiają konsekwentnych facetów. Choćby nawet miała obrazić się to pamiętaj, że to obrażenie jest rodzajem testu, jaki na Tobie wykonuje, by przekonać się, czy rzeczywiście jesteś konsekwentny i czy nie ulegniesz jej "przemocy". Bądź twardy. Jasno określ kiedy i w jakich warunkach możesz jej to powiedzieć i przy takich warunkach jej to powiesz. Gwarantuję Ci, że to doceni, choć może udawać (jak to kobieta), że jest inaczej.

Robson
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 31, 2003 1:05 am
Lokalizacja: Torun

Postautor: Robson » śr lut 18, 2004 1:23 pm

dzięki ze pomoc, tez tak myślałem na początku. Teraz się utwierdziłem w przekonaniu, że dobrze postępuje.

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » wt lut 24, 2004 10:02 am

vexen, bardzo sluszna rada.
W3 H7V3 3XPL051V35!


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości