postawa jamesa bonda

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

prymus
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 1:59 pm

postawa jamesa bonda

Postautor: prymus » ndz lut 08, 2004 2:07 pm

jakie są ćwiczenia które kształtują u ciebie postawę atrakcyjną dla kobiet i na czym polega wszczepianie syndromu jamesa bonda i jak można go ćwiczyć samemu? 8)[/b]
mam pieniądze to je rozpierdalam ,ale nie na kobiety tylko na siebie ,więc pale i jaram ,jaram ;]

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz lut 08, 2004 3:54 pm

heheh i własnie to pytanie u p. Andrzeja kosztuje 1270 zł :D :D :D :D :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » ndz kwie 11, 2004 2:36 pm

a jeżeli ktoś należy do klubu 'zrób to sam'? :) ciekaw jestem co by było gdyby nagrać sobie kilka poleceń hipnotycznych np na dysktafon czy taśmę i potem odtworzyć. myślicie, że nie zadziała? zobaczmy czy cholera nie zadziała. :) są chętni?

znalazłem na jednej ze stron o nlp indukcję transu. ze strony wwypler@interia.pl, a brzmi to tak:



Z zamkniętymi oczami zacznij się relaksować... najpierw... możesz zacząć zdawać sobie sprawę z pewnych rzeczy, bardziej niż przedtem... Dźwięki w pokoju, dźwięk mojego głosu... doznania w twoich rękach czy też nogach... te myśli i obrazy przepływające przez świadomość samoczynnie. Ponieważ... z zamkniętymi oczami... jest coraz łatwiej i łatwiej, uświadomić sobie coraz bardziej i bardziej, różne rzeczy, różne sprawy... które inaczej by umknęły... Myśli, uczucia, doznania... i przesunięcie w świadomości, gdy umysł zaczyna doświadczać tego stopniowego odpuszczania... odpuszczania... wysiłku potrzebnego do zauważania gdzie dokładnie... znajdują się twoje ramiona, dłonie, palce I nawet wysiłek potrzebny... do pamiętania... która noga... sprawia wrażenie, że rozluźnia się szybciej, lub bardziej., niż ta druga... wydaje się za duży, aby... warty był zachodu. Jednak potrzeba trochę czasu, aby odpuścić Twojego własnego czasu, gdy zaczynasz odkrywać w sobie jeszcze większą niż przedtem zdolność do zrelaksowania się i dopuszczenia, przyzwolenia, aby umysł zaczął płynąć, w głąb, kierując się ku miejscu... Które sprawia wrażenie, że wysyła sygnały... kierując twoją świadomość w głąb... w kierunku tego... które wydaje się wysyłać sygnały... kierują twoją świadomość w głąb. Miejsce totalnej relaksacji... i odpuszczając nawet wysiłek potrzebny... aby usłyszeć mój głos... a nawet znaczenie moich słów... wydaje się prawie że to za dużo wysiłku... aby robić cokolwiek oprócz relaksacji... dryfując w głąb... w kierunku tego miejsca gdzie Twoja świadomość cała należy do Ciebie. Skoro posiadasz świadomy umysł i umysł nieświadomy, i skoro ten nieświadomy umysł, część umysłu, może dalej słyszeć, rozumieć i reagować na to co mogę powiedzieć, że nie musisz robić absolutnie nic. Jest o tyle łatwiej świadomemu umysłowi się zrelaksować i czerpać przyjemność z tego dryfowania w głąb w to miejsce spokoju i ciszy i naturalnej świadomości, wielu rzeczy, rzeczy, których nie musisz nawet się wysilać, aby je pamiętać... jak na przykład pamiętanie bez wysiłku... dokładnie jak określić pozycję... ramion, nóg, całego ciała, które wydaje się UNOSIĆ... w czasie i przestrzeni.. i pozwalają, aby się sprawy toczyły w swoim czasie, na swój sposób. Dobrze., nieświadomy umysł... może pozwolić unosić się... podczas gdy świadomy umysł odpływa... gdzieś całkowicie... TERAZ. Dobrze... W swoim czasie, na swój sposób.. świadomy wydarzeń., które wydarzają się po drodze... podczas gdy nieświadomy umysł zaczyna korzystać z okazji, aby zmieniać twoje doświadczenie... i kontynuuje tę naukę... w dowolny sposób... to dobry sposób... dla ciebie. Podczas gdy się uczysz tego uczucia odpuszczania, zezwalając nieświadomemu umysłowi... na przejęcie odpowiedzialności... coraz bardziej i bardziej... za kierowanie świadomością.., podczas gdy dalej eksplorujesz... własne zdolności... do uczenia się w czasie relaksacji i wchodzenia w ten wspaniały stan transu... coraz bardziej I bardziej komfortowo, coraz bardziej i bardziej całościowo... niż dotychczas. Właśnie tak...

_____
A teraz wyobraź sobie spokojne i... wyjątkowe miejsce. Możesz wyobrażać sobie to miejsce, a być może nawet je poczujesz, usłyszysz dźwięki... i głosy. Jesteś tu sam i ma tu nikogo... kto mógłby ci przeszkodzić. Jest to najspokojniejsze według ciebie miejsce....na całym świecie. Tutaj możesz odprężyć się jeszcze bardziej... i głębiej, całkowicie bezpiecznie... regenerując wszystkie swoje siły... odpoczywając... jeszcze wydajniej i lepiej... gdy twoje ciało... tak wspaniałe rozluźnione... odkrywa wszystkie potrzebne mu zasoby... by wypoczywać bardziej przyjemnie... i bardziej efektywnie...



wejść w trans może każdy, co nie? jeżeli nie tak, to na pewno w necie można znaleźć tysiące innych przykładów.

nie wiem co dalej. ale można eksperymentować, co nie? przełożyć stare wyobrażenie o sobie na miejsce nowego? czy może tak jak pisze w generatorze nowych zachowań, żeby wyobrazić sobie swoje przyszłe życie jako film, a nas jako reżysera. a potem samego siebie jako głównego bohatera. i wcielić się w rolę.

a może pojechać swoje obnażone ego paternami? tonami paternów? jeżeli działa na kobiety, to czemu nie na naszą podświadomośc? np 'czy to nie dziwne, że nagle zaczynasz uświadamiać sobie, że twoje zachowania są tak podobne do zachowań jamesa bonda.. [wymienione pożądane cechy], że możesz podejść do każdej kobiety odczuwając z tego przyjemność itd itd'.


nie zadziała? czy ktoś sprawdzi? :)
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,
Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

Young God
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 12, 2004 9:27 pm

Postautor: Young God » pn kwie 12, 2004 10:24 pm

Tańczący fiucie.. ( :) ) Można powiedzieć że należę do klubu "zrób to sam". Nie jestem jeszcze na zbyt zaawansowanym poziomie jeśli chodzi o NLS ale co nieco wiem. W autohipnozę bawię się już jakiś czas.... mogę Ci poinformować, że to z całą pewnością działa. Jeśli chodzi o indukcje, której tekst zamieściłeś, to na necie są lepsze (przynajmniej lepiej działają na mnie). Jest wiele sposobów na osiągnięcie pożądanego stanu w czasie transu hipnotycznego, później tylko zakotwiczyć i życie staje się cudowne... :) Szybkość osiągniecia stanu obniżonej świdomości i jego jakość to kwestia treningu, praktyki. W sieci jest sporo darmowych materiałów na ten temat. Trzeba uważać na kilka rzeczy, ale to na prawdę jest banalne. Jeśli kogoś to interesuje to zapraszam na mojego bloga: younggod.blog.onet.pl .

Pzdr

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » pn kwie 12, 2004 10:37 pm

young god możesz podać stronki z materiałami albo przykłady Twoich gotowych autohipnoz wrzucając mi je na priva jeżeli masz jakąś dobrą na postawe JBonda to byłbym bardzo wdzięczny.pozdro
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » pn kwie 12, 2004 10:41 pm

zapodaj na forum, jeżeli możesz.
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,

Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

-==QuiTSantaY==-
Posty: 11
Rejestracja: czw lut 26, 2004 12:37 pm
Kontaktowanie:

Postautor: -==QuiTSantaY==- » śr kwie 14, 2004 4:49 pm

dlaczego znow wszyscy czekaja na gotowe??

www.google.pl ==>>

________________
|trans hipnotyczny|
----------------------
___________
|autohipnoza|
----------------
__________________
|techniki relaksacyjne|
--------------------------

www.astraldynamics.pl
www.hypnos.pl
www.gw.punk.px.pl

to tyle z moich zainteresowan ;)

pozdro
Quit


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości