<bez tematu>

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

<bez tematu>

Postautor: Trek » wt lut 03, 2004 11:03 am

siema!
chlopaki sluchajcie, dziwna rzecz. poznalem sobie dziewczyne i wystartowalem z tekstem mniej wiecej takim(nie wiem skąd mi przyszedl do glowy, moze gdzies go przeczytalem albo uslyszalem): "hmm zastanawiam sie nad tym ze gdybym na przyklad chcial cie uwiesc, to co musialbym ci powiedziec". i tak jej nawijalem ze zazwyczaj chlopcy to tylko szpanuja i takie tam, a ze malo jest takich ktorzy potrafią kobiete zrozumiec itd. i im dluzej jej to mowilem to z tego co zuwazalem ona coraz bardziej przyjmowala taką oceniajcą z gory postawe, mowiąc z nieco ironicznym usmieszkiem: "oo, ladnie powiedziane" albo "oo, co ty nie powiesz?". wiem ze sluchając tego co mowie napewno troche to na nia dzialalo ale z drugiej strony byla podejrzliwa, co z resztą mnie nie dziwi. ale rzućcie moze jakies texty ze gdy je wyrecytuje to ona przestanie byc podejrzliwa i w pelni skupi sie na sluchaniu i odczuwaniu tego co mowie. moze powinienem wtedy powiedziec cos o zaufaniu, szczerosci i bezpieczenstwie?
gdy zobaczylem ze ona zaczyna cos podejrzewac to od razu wszystkie patterny i schematy nls wylecialy mi z glowy(!). ale planuje sie z nia znowu spotkac, wiec.. pomozecie?

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » wt lut 03, 2004 6:05 pm

Cżesc,
Czy zbudowales przedtem odpowiedni klimat zaufania do siebie i nastroj?
Jezeli tak z biegu rzuciles ten tekst to ona inaczej nie mogla zareagowac.

Natomiast gdyby juz Ci ufala i uwazala Cie za swojego boga to kazdy tekst jaki bys rzucil by zadzialal. Teksty ktore cytujesz brzmia OK, ale zadzialalyby gdybys przedtem zastosowal ktorys z pattrenow wprowadzajacych np. "Nieprawdopodbna bliskosc" lub podobny.

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » śr lut 04, 2004 8:55 pm

no.. wlasciwie to wczesniej nasza gadka byla prowadzona lekko, na luzie i z poczuciem humoru, najpierw z jej przyjaciolkami, potem na osobnosci(bo poznalismy sie przez wspolnych znajomych), i widzialem ze sie dziewczyna calkiem dobrze bawila przy mnie dlatego wyjechalem z takim tekstem. o bliskosci i zaufaniu raczej nie bylo tam mowy :-). tylko teraz sie zastanawiam czy jak zaczne jej jechac patternami o zaufaniu i bliskosci to czy nie wlączy jej sie taka obronna reakcja, ze: "on chcę mnie poderwac, musze byc na niego uwazac"?(identyczne zdanie mi wlasnie wtedy powiedziala!) i ze wtedy bedzie patrzec na mnie rownie podejrzliwie? chociaz z drugiej strony mysle ze bedzie ciekawa:"hmm co on bedzie mi robil". mysle ze tak wlasnie bedzie prawda? moze poprostu powiem jej cos w stylu: "no, jednak nie uwiode cie, nie robisz wrazenia osoby ktora zakochuje sie nagle w facecie mimo ze nic o nim nie wie.. itd", i wtedy dodam cos o zaufaniu i bliskosci. czy moze macie ciekawsze pomysly?

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » czw lut 05, 2004 11:01 am

Idź ty kolego na kurs. To nie jest miejsce do dokształcania chętnych, tylkok do dyskusji dla znających się na rzeczy.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości